Autor Wątek: Talk/Rozmowa: Kanały/filmy na Youtube  (Przeczytany 7614 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MasterMati

• User
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 1
  • MasterMati pracownik torowy
    • Mój kanał YT:
Re: Kanały/filmy na Youtube
« Odpowiedź #45 dnia: 06 Grudzień 2016, 22:43:39 »
No jasne! Tak to bym się na YT nie chwalił... :D

Offline MrDyrektor

• Supporter
  • *
  • Grupa_Tymczasowa
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 32
  • MrDyrektor dyżurny ruchuMrDyrektor dyżurny ruchuMrDyrektor dyżurny ruchuMrDyrektor dyżurny ruchuMrDyrektor dyżurny ruchuMrDyrektor dyżurny ruchu
  • Distance Travelled: 746km
  • Trains Routed: 264
« Odpowiedź #46 dnia: 06 Grudzień 2016, 23:05:29 »
Ciekawe. Myślałem że serwis Youtube jest ogólnodostępny i każdy może oglądać na nim co chce (no prawie ;)). Nie rozumiem Twojego oburzenia. W jakim celu ten "ktoś" miałby się z Tobą kontaktować? Jeśli tego nie robi, widocznie nie odczuwa takiej potrzeby.

PS.
Spoiler: pokaż
Ciekawy sposób reklamy
« Ostatnia zmiana: 06 Grudzień 2016, 23:11:33 wysłana przez MrDyrektor »

Offline Pitek

• Pioneer
  • *
  • Grupa_Tymczasowa
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 79
  • Pitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezes
  • Distance Travelled: 5006km
  • Trains Routed: 1665
« Odpowiedź #47 dnia: 06 Grudzień 2016, 23:16:15 »
Jak robisz taki "tajny projekt" to ustawiaj filmy na niepubliczne i nie chwal się nimi na forum MaSzyny.

Offline MasterMati

• User
  • Kartoteka
    • Mój kanał YT:
« Odpowiedź #48 dnia: 07 Grudzień 2016, 10:34:24 »
Ej ludzie, nie o to mi chodziło. Chodzi mi o to że panowie z TD2 jako jedyni oglądają zupełnie nie kontaktując się ze mną. Troszkę źle się wyraziłem. To jest bardziej wezwanie do odezwania się do mnie :D

Offline shafter

• Developer
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 188
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 5119km
  • Trains Routed: 1496
« Odpowiedź #49 dnia: 07 Grudzień 2016, 11:17:04 »
A w jakiej sprawie mamy się kontaktować z tobą ?  8)

Offline ED161

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 67
  • ED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezes
  • Distance Travelled: 4068km
  • Trains Routed: 808
« Odpowiedź #50 dnia: 07 Grudzień 2016, 15:28:52 »
Pewnie chodzi o jego projekt,bo widziałem ze na forum MaSzyny niezłego hejta dostał i go wysłali do TD2. A tutaj nawet "nikt nie wie o jego istnieniu " xD O to zapewne chodzi mu ;)
Projekt "Siódemka" - 15%
Mińsk Mazowiecki - 55%

Offline MasterMati

• User
  • Kartoteka
    • Mój kanał YT:
« Odpowiedź #51 dnia: 07 Grudzień 2016, 19:37:32 »
1. Miałem pytania zza granicy na maila kiedy wrzucę to na AssetStore i po ile B) miałem też na pw wiadomości od ludzi, uważający moją ideę za perspektywiczną, którzy kazali mi nie pisać na tamtym forum, bo tam 'nikogo ni ma'; [nie piszę już na żadnym forum, ale po prostu zjada mnie ciekawość, że część TrainDriverów nie chce się przyznać, że przydałoby się]
2. Oni mnie nie hejtują, ale ignorują (jeszcze gorzej >:( ). Po prostu część ludzi totalnie nie wierzy i tylko dwóch devów mi modele podrzuca. Ale przynajmniej ED usłyszał głos zza światów "historię człowieka, który jedną parą rąk chce zmienić świat" :) No ale! Jak skończę to pokażę (na YT)! xD Spokojnie! Mam jeszcze dużooo czasu!
Misja zakończona: TDriverzy słyszeli, głównie z forum MaSzyny i nie chcą dać linka do wątku w którym dali odnośnik na mój kanał.
Pozdrawiam wszystkich!

Offline shafter

• Developer
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 188
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 5119km
  • Trains Routed: 1496
« Odpowiedź #52 dnia: 07 Grudzień 2016, 19:47:22 »
^^ nie wiem za bardzo o co chodzi, ale powodzenia  8)

Offline mentorious

• Artist
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 158
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
  • Distance Travelled: 2332km
  • Trains Routed: 1732
« Odpowiedź #53 dnia: 07 Grudzień 2016, 19:52:53 »
Aha xD

Offline Pitek

• Pioneer
  • *
  • Grupa_Tymczasowa
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 79
  • Pitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezes
  • Distance Travelled: 5006km
  • Trains Routed: 1665
« Odpowiedź #54 dnia: 07 Grudzień 2016, 19:54:15 »
Nie wiem co ziomek bierzesz, ale bierz pół ;)

Offline mikson

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Grupa_Tymczasowa
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 65
  • mikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezes
  • Distance Travelled: 2207km
  • Trains Routed: 1556
« Odpowiedź #55 dnia: 07 Grudzień 2016, 21:17:55 »
Nie wytrzymałem!
Kto z TrainDriverów wchodzi mi notorycznie na kanał YT??? Ani nikt się nie skontaktuje, tylko tak 'ukradkiem podglądajo'.
https://www.youtube.com/channel/UCiRyIvHxRy0xbYNLb9PyPcw
Dla niewiedzących mam taką fajną statystykę 'zewnętrzne źródła odwiedzin'.
Dlaczego akurat padło na nas? "Zewnętrzne źródła odwiedzin" to moze równie dobrze być Forum MaSzyny... YouTube nie podaje jeszcze, czy odwiedzający gra w TD2, MaSzynę, a może oba? :D
[nie piszę już na żadnym forum, ale po prostu zjada mnie ciekawość, że część TrainDriverów nie chce się przyznać, że przydałoby się]
Gratulujemy sukcesów, niemniej jednak nadal nie bardzo rozumiem. :D Nie chcemy się przyznać, że przydałoby się... co? :D
Ty deweloper! Czytałeś prawo autorskie?!
Prawo autorskie, co to znaczy?
No jesteś złodziejem, czy nie?

Offline kamads

• Community Manager
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 5
  • kamads pracownik torowy
  • <b>Admin nie gryzie... ;)</b>
  • Distance Travelled: 3367km
  • Trains Routed: 367
« Odpowiedź #56 dnia: 08 Grudzień 2016, 07:23:05 »
Ej ludzie, nie o to mi chodziło. Chodzi mi o to że panowie z TD2 jako jedyni oglądają zupełnie nie kontaktując się ze mną. Troszkę źle się wyraziłem. To jest bardziej wezwanie do odezwania się do mnie :D
Czy tylko Panowie tu są? Nie wydaje mi się...
[nie piszę już na żadnym forum, ale po prostu zjada mnie ciekawość, że część TrainDriverów nie chce się przyznać, że przydałoby się]
Gratulujemy sukcesów, niemniej jednak nadal nie bardzo rozumiem. :D Nie chcemy się przyznać, że przydałoby się... co? :D
Ja również nie rozumiem mikson ... ale cokolwiek sobie robi to naprawdę bardzo się z tego cieszy i chciał się podzielić z nami tym entuzjazmem (:D). Może zdradzi zagadkę po co ten post prowokujący do tajemniczych rozmów i "zazdrości" z naszej strony? :D
Fanpage symulatora. Serdecznie zapraszam : )
https://www.facebook.com/TrainDriver2/

Offline Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 156
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 6612km
  • Trains Routed: 2621
« Odpowiedź #57 dnia: 08 Grudzień 2016, 09:45:31 »
Mam wrażenie, że to coś w stylu: "Ha paczcie rozwijam MaSzynę szybciej niż wy to...  8)"
Ale proponuje kilka postów zepchnąć na bocznicę złomowiska i wywalić do kosza ;)
Ewentualnie:
"Mam dostęp do loków MaSzyny pod przykrywką własnego projektu, który chce podłączyć pod TD2 wraz z modelami, płaską siecią itp." Ale chce uznanie...
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2016, 09:49:59 wysłana przez Kacper9 »
Tworze pulpity do stacji dobrze wykonanych. Nie polecam swoich pulpity. Wypadkowa TD2.

Offline Kowalson

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 73
  • Kowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezes
  • Kocham S2
  • Distance Travelled: 2756km
  • Trains Routed: 786
« Odpowiedź #58 dnia: 10 Grudzień 2016, 19:50:37 »
https://www.youtube.com/watch?v=_gso8nhySj8    zapraszam do oglądania  :D :D

Offline MaciejakS

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 28
  • MaciejakS nastawniczyMaciejakS nastawniczyMaciejakS nastawniczyMaciejakS nastawniczyMaciejakS nastawniczy
  • STACHU!!!! NIE MACIEK!!!!!!!!!
    • DinnerObrus
  • Distance Travelled: 3483km
  • Trains Routed: 126
« Odpowiedź #59 dnia: 20 Grudzień 2016, 17:16:22 »
Kanał z małą ilością subów, ale może się spodoba :)
LCS Ożarów Mazowiecki- budejta /Potrzebny SCS (tzn Ulfrig plz)
"fizolofia" ~ Matz32 2017