Dział ogólny > Pozostała twórczość / Warsztaty

Warsztat Dariuszka.

(1/17) > >>

Dariuszek:
No to tak, zakładam temat, żeby nie śmiecić gdzie popadnie.
Na pierwszy rzut EP09 które to zaczałem grzebać jakiś czas temu i szkoda go porzucać nawet jeśli nie trafi do TD.
Póki co mam prawie cały przód skończony - zostały jakieś pierdółki których póki co nie znalazłem zbyt dobrych fot.
Z wózka mam jakieś 60%, dach powoli będę zaczynał, a tak poza tym to jeszcze kupa roboty.
Jeśli widzicie jakieś rażące błędy których ja nie wyłapałem to śmiało krzyczcie.

Ahmed:
Zdecydowanie radzę zrobić mocowanie buforów. Nie bawić się w plane i tego typu historie. Jak na pierwszy rzut oka model robi wrażenie. Widzę, że dbasz o szczegóły i oby tak dalej.

uetam:
Tutaj dla porównania model Profety który będzie kiedyś wykorzystany w TD2. Jeżeli Twój będzie lepszy to nie widzę problemu aby je wymienić :)

Dariuszek:
Ahmed mocowanie buforów? Tzn co masz na myśli? Śrubki mam dodać?

Ahmed:
Darku dokładnie śrubki, bo na czymś to musi być zamocowane. Niestety w EU07 o tym nie pomyślano bądź nie pozwalały na to warunki i wyszło po czasie.

--- Cytat: uetam w 06 Marca 2016, 15:49:33 ---Tutaj dla porównania model Profety który będzie kiedyś wykorzystany w TD2. Jeżeli Twój będzie lepszy to nie widzę problemu aby je wymienić :)

--- Koniec cytatu ---
W porównaniu do tego jak mocno dźwignięto poprzeczkę, tamten model musiałby przejść porządny lifting i mieć wiele submodeli zrobionych bardziej na bogato. Lepiej ten nowy dopieścić i nie bawić się w setki poprawek.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod