Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Kokotełowe pitu-pitu czyli modele na nie-wypasie  (Przeczytany 99523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jakubg1

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Wiadomości: 1173
  • Siła reputacji: 12
  • jakubg1 dróżnik obchodowyjakubg1 dróżnik obchodowy
  • Jestem na diecie... ...postowej.
Re: Nowe wagony... | Tabor od Coyotka
« Odpowiedź #105 dnia: 15 Stycznia 2016, 14:23:51 »
Model SA133 jest już zrobiony, co prawda w barwach KW, ale nie ma fizyki do niego, i nie ma go w grze.

http://img.uetam.pl/image/tHwn
Koniec z TD2 na zawsze. Zbyt słaby komputer, a w związku z nowymi wymogami procesor ucierpiałby 1000razy bardziej

Offline Ryszard-san

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Wiadomości: 513
  • Siła reputacji: 348
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
Re: Nowe wagony... | Tabor od Coyotka
« Odpowiedź #106 dnia: 15 Stycznia 2016, 16:20:05 »
Witam

W "Bogusiu" zauważyłem drobny niuans, wózki są obrócone o 180 stopni (lub zamienione miejscami), wskaźniki hamulca są od wewnętrznej strony.
Poza tym modele są super.

Pozdrawiam
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline Coyotek

  • Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 551
  • Siła reputacji: 274
  • Coyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezes
  • Rodzinę oszukasz, ale starego Moda nigdy.
Re: Nowe wagony... | Tabor od Coyotka
« Odpowiedź #107 dnia: 15 Stycznia 2016, 16:41:14 »
Model SA133 jest już zrobiony, co prawda w barwach KW, ale nie ma fizyki do niego, i nie ma go w grze.

Nie SA133, a SA132, a to różnica. Pod pewnym względem, bo SA132 inaczej wygląda, ale zakładam, że wzorowano się na modelu 009.

Witam

W "Bogusiu" zauważyłem drobny niuans, wózki są obrócone o 180 stopni (lub zamienione miejscami), wskaźniki hamulca są od wewnętrznej strony.
Poza tym modele są super.

Pozdrawiam

No tak drobny i zauważony po tygodniu...  :o Coś z tym trzeba zrobić, skandal!  8)
Od 2016 Bezbecja Forum. Pałuję warnami każdego, kto się opiera zasadom.
Mój tydzień to: Banday, Kickday, Warnday, Timeoutday, Coyotday, Bantourday i Spamday.
Forumowy Wąchacz. Mięso musiało latać ,jakby granat w chlew trafił. Uć.

Offline jakubg1

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Wiadomości: 1173
  • Siła reputacji: 12
  • jakubg1 dróżnik obchodowyjakubg1 dróżnik obchodowy
  • Jestem na diecie... ...postowej.
Re: Nowe wagony... | Tabor od Coyotka
« Odpowiedź #108 dnia: 15 Stycznia 2016, 16:49:41 »
Poprawić i wrzucić jeszcze raz na testy ;D

http://img.uetam.pl/image/tHwn
Koniec z TD2 na zawsze. Zbyt słaby komputer, a w związku z nowymi wymogami procesor ucierpiałby 1000razy bardziej

Offline Ryszard-san

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Wiadomości: 513
  • Siła reputacji: 348
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
Re: Nowe wagony... | Tabor od Coyotka
« Odpowiedź #109 dnia: 15 Stycznia 2016, 19:54:01 »
Witam

Po tygodniu bo dopiero teraz miałem czas dłużej posiedzieć nad kompem - uroki pracy serwisanta loków (wycieczki po całej Polsce)

Pozdrawiam
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline Kacu

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Wiadomości: 211
  • Siła reputacji: 25
  • Kacu nastawniczyKacu nastawniczyKacu nastawniczyKacu nastawniczyKacu nastawniczy
  • "Kaj hajer paczy dziynnie śmierci w łoczy..."
Re: Nowe wagony... | Tabor od Coyotka
« Odpowiedź #110 dnia: 16 Stycznia 2016, 10:28:24 »
Kojotek ale te zagarniacze w 19xx i EDku to wersja robocza? Bo ma zupełnie inne,  o czym podejrzewam wiesz☺
"Jestem śląskie dziecko i Ślązakiem zginę. Kocham śląską ziemię i śląską krainę..."

Offline Coyotek

  • Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 551
  • Siła reputacji: 274
  • Coyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezes
  • Rodzinę oszukasz, ale starego Moda nigdy.
Re: Nowe wagony... | Tabor od Coyotka
« Odpowiedź #111 dnia: 16 Stycznia 2016, 12:33:25 »
Tak tak, zgarniaczy jeszcze nie ruszałem, wiem, że ma inne :) Takie pitu-pitu to na końcu robić  8)
Od 2016 Bezbecja Forum. Pałuję warnami każdego, kto się opiera zasadom.
Mój tydzień to: Banday, Kickday, Warnday, Timeoutday, Coyotday, Bantourday i Spamday.
Forumowy Wąchacz. Mięso musiało latać ,jakby granat w chlew trafił. Uć.

Offline Krzysiek11251

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Siła reputacji: 104
  • Krzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezes
Re: Nowe wagony... | Tabor od Coyotka
« Odpowiedź #112 dnia: 16 Stycznia 2016, 16:10:41 »
Pytanie może trochę odbiegające od wątku, ale z nawiązaniem. Brzmi ono: Skoro powstają już modele z wnętrzem to czy będzie kiedyś możliwość jazdy jako pasażer? Dla zabawy po prostu, tak jak np. w MaSzynie - w kilku wagonach są zdefiniowane kabiny w celu jazdy jako pasażer, choć kamerą leciało by się o wiele krócej. Tutaj moim zdaniem taka opcja mogła by się przydać np. do zmiany dyżurnego na jakiejś stacji. Załóżmy, że jest duży ruch, a na najbardziej ruchliwej stacji ktoś musi niedługo kończyć. Za to jest stacja, na którą dojeżdża ostatni pociąg, a na więcej się nie zapowiada. Dyżurny na tejże właśnie mało ruchliwej stacji mógłby by wtedy poprosić mechanika o kurs w stronę tej ruchliwej stacji. Tam dyżurni by się wymienili i wszystko byłoby już cacy.  :D Nie nastąpiło by wtedy rozłączenie wszystkich mechaników znajdujących się na opuszczanej właśnie stacji, ponieważ zawsze był by jakiś dyżurny.
« Ostatnia zmiana: 16 Stycznia 2016, 16:13:26 wysłana przez Krzysiek11251 »

Offline Coyotek

  • Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 551
  • Siła reputacji: 274
  • Coyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezes
  • Rodzinę oszukasz, ale starego Moda nigdy.
Re: Nowe wagony... | Tabor od Coyotka
« Odpowiedź #113 dnia: 16 Stycznia 2016, 19:18:11 »
Co do 1-szej opcji to myślałem o tym już od kiedy zacząłem robić wagony z wnętrzem. Co do 2-giego pomysłu, sądzę, że byłoby to zbyt trudne do zrealizowania.

Biorąc pod uwagę, że nowa wersja zbliża się wielkimi krokami, a po serii pojazdów straciłem ostatnio werwę do prac, sądzę, że EW/ED wyjadą z szopy w ciągu miesiąca...

EDIT

Co nie oznacza, że nic nie robię. Szukam sobie chwili aby coś podłubać...
Od 2016 Bezbecja Forum. Pałuję warnami każdego, kto się opiera zasadom.
Mój tydzień to: Banday, Kickday, Warnday, Timeoutday, Coyotday, Bantourday i Spamday.
Forumowy Wąchacz. Mięso musiało latać ,jakby granat w chlew trafił. Uć.

Offline greg86

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 994
  • Siła reputacji: 71
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
Re: Nowe wagony... | Tabor od Coyotka
« Odpowiedź #114 dnia: 16 Stycznia 2016, 20:34:22 »
Ja mam pytanie. Czy towarowe wagony też się pojawią w warsztacie? Radwany, talboty...

Offline Coyotek

  • Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 551
  • Siła reputacji: 274
  • Coyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezesCoyotek prezes
  • Rodzinę oszukasz, ale starego Moda nigdy.
Re: Nowe wagony... | Tabor od Coyotka
« Odpowiedź #115 dnia: 16 Stycznia 2016, 21:07:10 »
Na pewno znajdę na nie jakąś chwilę :)
Od 2016 Bezbecja Forum. Pałuję warnami każdego, kto się opiera zasadom.
Mój tydzień to: Banday, Kickday, Warnday, Timeoutday, Coyotday, Bantourday i Spamday.
Forumowy Wąchacz. Mięso musiało latać ,jakby granat w chlew trafił. Uć.

Offline ICC

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 212
  • Siła reputacji: 18
  • ICC zwrotniczyICC zwrotniczyICC zwrotniczy
Re: Nowe wagony... | Tabor od Coyotka
« Odpowiedź #116 dnia: 16 Stycznia 2016, 22:21:25 »
A czy w towarowych uwzględni się jazdę jako passenger?  ;D Może tak jeszcze dodać fizykę, animację złomiarzy kradnących trakcję hahaha :D Sorry ale się uśmiałęm trochę. Dobra robota ;)

Offline jakubg1

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Wiadomości: 1173
  • Siła reputacji: 12
  • jakubg1 dróżnik obchodowyjakubg1 dróżnik obchodowy
  • Jestem na diecie... ...postowej.
Re: Nowe wagony... | Tabor od Coyotka
« Odpowiedź #117 dnia: 16 Stycznia 2016, 22:29:09 »
Jak już to możliwość ładowania/rozładowywania różnych ładunków.

http://img.uetam.pl/image/tHwn
Koniec z TD2 na zawsze. Zbyt słaby komputer, a w związku z nowymi wymogami procesor ucierpiałby 1000razy bardziej

Offline Retrato1989

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Wiadomości: 263
  • Siła reputacji: 22
  • Retrato1989 dróżnik przejazdowyRetrato1989 dróżnik przejazdowyRetrato1989 dróżnik przejazdowyRetrato1989 dróżnik przejazdowy
  • Kiedyś to było...
Re: Nowe wagony... | Tabor od Coyotka
« Odpowiedź #118 dnia: 17 Stycznia 2016, 01:35:33 »
Albo wagony bydlęce z ławkami 4 klasy. A tak na serio to swietna robota Coyotek. Trzymam kciuki zwlaszcza za kibelek. Nie moge sie doczekać. Myślałeś moze o cysternach?
NON VEXA ME ZBISCO! TU ALIQUANDO QUALES DENTES LUCIUM HABERE VIDISTI?! CEPIT ET MANUS SECATUR!

Offline Dariuszek

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Zasłużony
  • Wiadomości: 347
  • Siła reputacji: 31
  • Dariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchu
Re: Nowe wagony... | Tabor od Coyotka
« Odpowiedź #119 dnia: 17 Stycznia 2016, 06:24:18 »
Coyotek, ile CI idzie tekstur na kabine, a ile na lokomotywe od zewnątrz? Jakie rozdzielczości?


Może tak jeszcze dodać fizykę, animację złomiarzy kradnących trakcję hahaha :D Sorry ale się uśmiałęm trochę.

I możliwość gry jako sarna  ;) To by był szał! Czaić się w krzakach i przebiegać przed nadjeżdżającymi pociągami  8)
« Ostatnia zmiana: 17 Stycznia 2016, 08:50:36 wysłana przez Dariuszek »