Autor Wątek: Info: Węzeł Tarnowski  (Przeczytany 13058 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kam55

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Wiadomości: 296
  • Siła reputacji: 188
  • kam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezes
Re: Tarnów
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Września 2016, 20:59:10 »
Z uwagi na opóźnioną premierę wersji 0.8.4 sceneria została w tym czasie jeszcze powiększona o stację Bogumiłowice.

Będzie możliwość przejechania dodatkowych 6km. W sumie ok. 17 km (od km 65.1 do 82.4). Również w pełnym otoczeniu.

Układy torowe stacji można zobaczyć w załączniku, a ułożenie stacji w terenie to kwestia wyszukania na mapie kolejowej dostępnej w 'googlach'.

Do pierwszego postu wrzuciłem także screenshoty.

Offline KomandosKamil

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Siła reputacji: 119
  • KomandosKamil prezesKomandosKamil prezesKomandosKamil prezesKomandosKamil prezesKomandosKamil prezesKomandosKamil prezesKomandosKamil prezesKomandosKamil prezesKomandosKamil prezesKomandosKamil prezesKomandosKamil prezesKomandosKamil prezes
  • Przyszły Maszynista
Re: Tarnów
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Września 2016, 21:51:34 »
Zapowiada się bardzo fajnie :) liczę że będzie jak najszybciej do jazdy bo już doczekać się nie moge

Offline _Marcin

  • Weteran
  • Wiadomości: 119
  • Siła reputacji: 49
  • _Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor
  • Elektryk/Ustawiacz Koleje Dolnośląskie S.A.
Re: Tarnów
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Listopada 2016, 20:12:05 »
Z tego co widziałem z screenów to widać konkretna realna sceneria się robi. Moje pytanie brzmi może jakiś progress prac co zostało do zrobienia, a co już jest zrobione. Chodzi mi o jakąś aktualizacje bo ta ostatnio była 14 września.
Prądy błądzące, wirowe, zwarciowe....

Offline kam55

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Wiadomości: 296
  • Siła reputacji: 188
  • kam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezes
Re: Tarnów
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Listopada 2016, 14:51:26 »
Jest robione i planowane to co napisałem w paragrafie trzecim.

Stacja jest już gotowa. Czeka jedynie na dopasowanie do nowej wersji i końcowe testy wydajnościowe.
Od września było na niej praktycznie niewiele robione. Jednak mam już gotową kolejną scenerię, która leży zaraz za Tarnowem. Czeka jedynie na otoczenie.

Offline kam55

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Wiadomości: 296
  • Siła reputacji: 188
  • kam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezes
Odp: Węzeł Tarnowski
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Kwietnia 2017, 16:09:38 »
Uwaga, krótka informacja dla graczy :)

Czasami niektórzy z was mają problem z połączeniem się z mapa podczas wjeżdżania na szlak. Były sygnały na forum, że podczas ładowania następnej mapy (czarne tło) pociąg dalej jechał. Zostanie to sprawdzone i poprawione w nastepnej wersji gry, ale na dzień dzisiejszy mogę jedynie zalecić zmniejszyć lekko prędkość podczas wjeżdżania, jeśli ktoś tak miał i przejechał semafor po czym już się nie mógł połączyć.
Komu zdarzało się to dość często lub występowały inne dziwne problemy, proszę tutaj o przedstawienie problemu. Być może uda się go rozwiązać. Problem optymalizacji jest znany, ale najbardziej widoczne efekty będą widoczne dopiero w kolejnej wersji TD2.

Przy okazji kilka kwestii czysto gameplay-owej.
Uważać na tarczę Tm42. Większość ludzi jej całkowicie nie zauważa :D
Jak jest spory ruch, a na semaforze pali się S1 można"strzelić" zewa o podanie wolnej, ale tylko raz. Jeśli semafor się nie poda znaczy że coś blokuje odcinek i trzeba czekać.

Ponadto w wiadomości powitalnej ode mnie, która się pojawia podczas połączenia, umieściłem informacje o zbliżonym czasie odjazdu czyt. rozpoczęcia rozkładu.

Offline Wojtas

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 134
  • Siła reputacji: 202
  • Wojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezes
Odp: Węzeł Tarnowski
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Września 2017, 04:03:55 »
Czekam na ten Tarnów

Offline hulek

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 297
  • Siła reputacji: 92
  • hulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezes
  • jak bydzie to bydzie, nie bydzie to bydzie później
Odp: Węzeł Tarnowski
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Września 2017, 07:44:25 »
Czekam na ten Tarnów
Tarnow juz dziala tylko jest to mapa prywatna i jej prawnym wlascicielem jest kam55  ;)
W gębie Ferrero w kieszeni ZERO

Panie to się robi samo: Nic juz nie buduję. Bo po co :*

🚑 Rafałek pił ? ... No trochę pił... To za karę PAWULONIK 💉

Offline Wojtas

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 134
  • Siła reputacji: 202
  • Wojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezes
Odp: Węzeł Tarnowski
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Września 2017, 03:41:19 »
Oj bardzo bardzo chciałbym usiąść na tej stacji. A jeszcze bardziej przejechać się po niej :)

Offline hulek

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 297
  • Siła reputacji: 92
  • hulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezes
  • jak bydzie to bydzie, nie bydzie to bydzie później
Odp: Węzeł Tarnowski
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Września 2017, 14:06:34 »
Oj bardzo bardzo chciałbym usiąść na tej stacji. A jeszcze bardziej przejechać się po niej :)
Jak mowilem to mapa prywatna i krucho to widze zeby kam55 dal Tobie autoryzacje. Jak chcesz to do niego zapukaj, ale watpie w powodzenie tej misji.
« Ostatnia zmiana: 12 Września 2017, 14:09:52 wysłana przez hulek »
W gębie Ferrero w kieszeni ZERO

Panie to się robi samo: Nic juz nie buduję. Bo po co :*

🚑 Rafałek pił ? ... No trochę pił... To za karę PAWULONIK 💉

Offline Wojtas

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 134
  • Siła reputacji: 202
  • Wojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezes
Odp: Węzeł Tarnowski
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Września 2017, 23:11:48 »
Oj bardzo bardzo chciałbym usiąść na tej stacji. A jeszcze bardziej przejechać się po niej :)
Jak mowilem to mapa prywatna i krucho to widze zeby kam55 dal Tobie autoryzacje. Jak chcesz to do niego zapukaj, ale watpie w powodzenie tej misji.

Wiem że to mapa prywatna i wiem że jest w dalszej budowie ale to moje rodzinne strony i pomimo że Tarnów obecnie nie wygląda już tak samo jak na mapie to mam do niej sentyment.