Autor Wątek: Info: Węzeł Tarnowski  (Przeczytany 5526 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kam55

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 118
  • kam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezes
  • Organizator sesji
  • Distance Travelled: 3227km
  • Trains Routed: 1775
Re: Tarnów
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Wrzesień 2016, 20:59:10 »
Z uwagi na opóźnioną premierę wersji 0.8.4 sceneria została w tym czasie jeszcze powiększona o stację Bogumiłowice.

Będzie możliwość przejechania dodatkowych 6km. W sumie ok. 17 km (od km 65.1 do 82.4). Również w pełnym otoczeniu.

Układy torowe stacji można zobaczyć w załączniku, a ułożenie stacji w terenie to kwestia wyszukania na mapie kolejowej dostępnej w 'googlach'.

Do pierwszego postu wrzuciłem także screenshoty.
--->>> TARNÓW<<<--- Sceneria Prywatna

Offline KomandosKamil

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 19
  • KomandosKamil zwrotniczyKomandosKamil zwrotniczyKomandosKamil zwrotniczy
  • Hej Kappa Hej
  • Distance Travelled: 1969km
  • Trains Routed: 241
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Wrzesień 2016, 21:51:34 »
Zapowiada się bardzo fajnie :) liczę że będzie jak najszybciej do jazdy bo już doczekać się nie moge

Offline !Marcin

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 37
  • !Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz
  • ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็
  • Distance Travelled: 2013km
  • Trains Routed: 490
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Listopad 2016, 20:12:05 »
Z tego co widziałem z screenów to widać konkretna realna sceneria się robi. Moje pytanie brzmi może jakiś progress prac co zostało do zrobienia, a co już jest zrobione. Chodzi mi o jakąś aktualizacje bo ta ostatnio była 14 września.
Autor Scenerii: Samostrzel - "Bliżej jak dalej"% LCS Bolesławiec - "Coś z tego będzie?"% Wisła Głębce - Prace wstrzymane (Po płaskim nie pojedziesz, chyba?)

Offline kam55

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • kam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezes
  • Organizator sesji
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Listopad 2016, 14:51:26 »
Jest robione i planowane to co napisałem w paragrafie trzecim.

Stacja jest już gotowa. Czeka jedynie na dopasowanie do nowej wersji i końcowe testy wydajnościowe.
Od września było na niej praktycznie niewiele robione. Jednak mam już gotową kolejną scenerię, która leży zaraz za Tarnowem. Czeka jedynie na otoczenie.

Offline kam55

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Organizator sesji
Odp: Węzeł Tarnowski
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Kwiecień 2017, 16:09:38 »
Uwaga, krótka informacja dla graczy :)

Czasami niektórzy z was mają problem z połączeniem się z mapa podczas wjeżdżania na szlak. Były sygnały na forum, że podczas ładowania następnej mapy (czarne tło) pociąg dalej jechał. Zostanie to sprawdzone i poprawione w nastepnej wersji gry, ale na dzień dzisiejszy mogę jedynie zalecić zmniejszyć lekko prędkość podczas wjeżdżania, jeśli ktoś tak miał i przejechał semafor po czym już się nie mógł połączyć.
Komu zdarzało się to dość często lub występowały inne dziwne problemy, proszę tutaj o przedstawienie problemu. Być może uda się go rozwiązać. Problem optymalizacji jest znany, ale najbardziej widoczne efekty będą widoczne dopiero w kolejnej wersji TD2.

Przy okazji kilka kwestii czysto gameplay-owej.
Uważać na tarczę Tm42. Większość ludzi jej całkowicie nie zauważa :D
Jak jest spory ruch, a na semaforze pali się S1 można"strzelić" zewa o podanie wolnej, ale tylko raz. Jeśli semafor się nie poda znaczy że coś blokuje odcinek i trzeba czekać.

Ponadto w wiadomości powitalnej ode mnie, która się pojawia podczas połączenia, umieściłem informacje o zbliżonym czasie odjazdu czyt. rozpoczęcia rozkładu.

Offline Wojtas

• User
  • Siła reputacji: 31
  • Wojtas dyżurny ruchuWojtas dyżurny ruchuWojtas dyżurny ruchuWojtas dyżurny ruchuWojtas dyżurny ruchuWojtas dyżurny ruchu
  • Distance Travelled: 511km
  • Trains Routed: 274
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Wrzesień 2017, 04:03:55 »
Czekam na ten Tarnów

Offline hulek

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 17
  • hulek zwrotniczyhulek zwrotniczyhulek zwrotniczy
  • Ekspert ds. Edytora
  • Distance Travelled: 1265km
  • Trains Routed: 200
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Wrzesień 2017, 07:44:25 »
Czekam na ten Tarnów
Tarnow juz dziala tylko jest to mapa prywatna i jej prawnym wlascicielem jest kam55  ;)
PROJEKTY: Coś się tam buduje ;)
Najlepszym lekarstwem na kłamstwo, jest PRAWDA !

Offline Wojtas

• User
  • Siła reputacji: 31
  • Wojtas dyżurny ruchuWojtas dyżurny ruchuWojtas dyżurny ruchuWojtas dyżurny ruchuWojtas dyżurny ruchuWojtas dyżurny ruchu
  • Distance Travelled: 511km
  • Trains Routed: 274
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Wrzesień 2017, 03:41:19 »
Oj bardzo bardzo chciałbym usiąść na tej stacji. A jeszcze bardziej przejechać się po niej :)

Offline hulek

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 17
  • hulek zwrotniczyhulek zwrotniczyhulek zwrotniczy
  • Ekspert ds. Edytora
  • Distance Travelled: 1265km
  • Trains Routed: 200
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Wrzesień 2017, 14:06:34 »
Oj bardzo bardzo chciałbym usiąść na tej stacji. A jeszcze bardziej przejechać się po niej :)
Jak mowilem to mapa prywatna i krucho to widze zeby kam55 dal Tobie autoryzacje. Jak chcesz to do niego zapukaj, ale watpie w powodzenie tej misji.
« Ostatnia zmiana: 12 Wrzesień 2017, 14:09:52 wysłana przez hulek »
PROJEKTY: Coś się tam buduje ;)
Najlepszym lekarstwem na kłamstwo, jest PRAWDA !

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 173
  • Neodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezes
  • Jestem dobrym dyżurnym, nie polecam się na dyżurce
  • Distance Travelled: 3563km
  • Trains Routed: 1477
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Wrzesień 2017, 15:20:20 »
Jak mowilem to mapa prywatna i krucho to widze zeby kam55 dal Tobie autoryzacje. Jak chcesz to do niego zapukaj, ale watpie w powodzenie tej misji.

Co uparty, to uparty. Ponadto jeden szlak jest skopany i nie laczy, wiec ciesze sie, ze nie jest w ruchu
Bździno ----> 47% (Układ torowy-100%, Otoczenie-10%, Elektryfikacja-78%, Pulpit-0%)