Pozostałe > Hyde Park

Poznajmy się.

(1/28) > >>

tadek40:
Dzień dobry.To jest mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.Jesteście nowi i chcielibyście się poznać?W tym wątku będziecie mogli się poznać.Ja na wstępie przedstawię się.Jestem Tadek i mam 13 lat.Mieszakm w Kołobrzegu. ;)Czasami spędzam czasz na dworcu.Moją ulubioną lokomotywą jest EW58,eu11,eu07,ep09,su42,sm42,sm31,sa109,sa138,sp42,sp32 itp..Lubię jeździc pociągami.Mam kilka symulatorów o kolei jak maszyna EU07, Open Rails (MSTS) itp. .Lubię także touhou project.Lubie też motywy kolejowe.To tyle z mojego postu.Smiało mówcie o sobie nie bójcie się. :)

Misiek5:
Ja chyba nowy nie jestem, ale się przedstawię :) Jestem Michał, pociągi to moja pasja, wraz z informatyką, lubię także elektronikę. Mój charakter to ortographic nazi, także strzeżcie się!

Coyotek:
Witamy na pokładzie, życzymy przyjemnej podróży  ::)

No skoro ktoś to otworzył, to nie wypada i samemu się nie wkręcić. Na imię mi Dawid, mam już 22 wiosny za sobą. Z wykształcenia mam tytuł "TECHNIK INFORMATYK" ( ale to i tak nie ma znaczenia, bo wcale nie poszedłem dalej w tym kierunku ).  ;D

Przede wszystkim od małego interesuję się transportem jaki by nie był. Chociaż głównie chodzi tu tylko o transport lądowy. Wiadomo ciężarówki, autobusy i ciapongi  :P Obecnie pracuję w największym kołchozie w Polsce, co to produkuje panele podłogowe dla was  ;) Rzecz jasna do czasu, zarabiam tam pieniądze na dalszy rozwój tj. zrobienie prawka wyższej kategorii: C albo D, z większym naciskiem na to drugie. Jeśli chodzi o zainteresowanie growe to wszelka gama symulatorów i gier wyścigowych. Zaczynało się od legendarnego Vbusa, potem przyszła Maszyna, dalej OMSi i TD2. Hobbystycznie tworzę ( albo próbuję stworzyć ) pojazdy do dwóch ostatnich tytułów.
Jara mnie kultowy, stary sprzęt, który nie chwaląc się posiadam w domu ( daleko z tym nie zaszedłem , bo maniakiem C64 nie jestem ). Realista, biorę dzień na klatę.

Dariuszek:
Darek. Nie pije już 2 lata.
Ale nie pod rząd.

Kacu:
Marcin, 26 lat, polski emigrant na Zielonej Wyspie (ale już niedługo, za bardzo brakuje mi Polski). Z zawodu (wcześniejszego, długoletniego) magazynier, z wykształcenia "prawie" elektronik (brak egzaminu zaw.), z zamiłowania mechanik samochodowy, z pasji przyszły kierowca kartingowy (obecnie na etapie treningów i diety). Na punkcie kolei mam świra od kiedy... zacząłem mówić :) Jak nadarzy się okazja w Polsce do jazdy pociągiem, to narzeczona mówi, że zamieniam się w małe dziecko ;) Uwielbiam oglądać Top Gear, nienawidzę Pendolino, jestem za składami wagonowymi i przywróceniem takiego PKP, jakie było 20 lat temu. Dawny twórca dodatków do MaSzyny, obecny twórca scenerii (jednej cały czas) do TD2.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod