Autor Wątek: Talk/Rozmowa: Poznajmy się.  (Przeczytany 79328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline greg86

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 994
  • Siła reputacji: 71
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
Re: Poznajmy się.
« Odpowiedź #45 dnia: 01 Stycznia 2017, 14:03:30 »
Cytuj
Mieszkam w Zawierciu, takie miasteczko na Ślunsku, k.Katowic

Oj, większość Zawiercian pewnie by się na Ciebie z widłami porwała za ten Ślunsk :) Dyć uoni rodowite zagłymbioki som ;)

Offline Zdebu

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 309
  • Siła reputacji: 155
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
Re: Poznajmy się.
« Odpowiedź #46 dnia: 01 Stycznia 2017, 14:26:13 »
Cytuj
Mieszkam w Zawierciu, takie miasteczko na Ślunsku, k.Katowic

Oj, większość Zawiercian pewnie by się na Ciebie z widłami porwała za ten Ślunsk :) Dyć uoni rodowite zagłymbioki som ;)

Wiem wiem, "u nos sie po ślunsku nie godo" ten "Ślunsk" powinien być w cudzysłowie, to była tylko taka zabawa słowami :)

Offline olek777

  • User
  • Wiadomości: 2
  • Siła reputacji: 0
  • olek777 Kaźnikolek777 Kaźnikolek777 Kaźnikolek777 Kaźnik
Re: Poznajmy się.
« Odpowiedź #47 dnia: 01 Stycznia 2017, 14:32:40 »
Cytuj
Mieszkam w Zawierciu, takie miasteczko na Ślunsku, k.Katowic

Oj, większość Zawiercian pewnie by się na Ciebie z widłami porwała za ten Ślunsk :) Dyć uoni rodowite zagłymbioki som ;)

Wiem wiem, "u nos sie po ślunsku nie godo" ten "Ślunsk" powinien być w cudzysłowie, to była tylko taka zabawa słowami :)
no to pisane tak na 6/6

Offline mistersix

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 327
  • Siła reputacji: 56
  • mistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektor
  • Czary-mary chleb i tost nie rób wstydu usuń post
Re: Poznajmy się.
« Odpowiedź #48 dnia: 01 Stycznia 2017, 14:54:42 »
No dobra to teraz pora na mnie ;). Nazywam się Maciek, mam 19 lat i pochodzę z Gdyni gdzie mieszkałem do 15 roku życia, teraz mieszkam na drugim końcu Polski - w Sanoku. Uczęszczam tutaj do technikum transportowego. Od małego moją pasją była kolej i motoryzacja. W wolnych chwilach zajmuję się tworzeniem tekstur do symka ( o ile mam wenę ;) ). Posiadam prawo jazdy kategorii b i nie planuje obecnie robic wyższych kategorii.  Ciągle myśle kim będę w przyszłości, być może nawet pójdę na maszynistę  ;). Dodatkowo jeśli najdzie mnie ochota to zajmuję się moją fikcyjną stacją Białobrzeg
« Ostatnia zmiana: 01 Stycznia 2017, 20:51:27 wysłana przez mistersix pl »
Stacja Białobrzeg-100%

Offline Goro

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Siła reputacji: 88
  • Goro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezes
    • Kanał na YouTube
Re: Poznajmy się.
« Odpowiedź #49 dnia: 01 Stycznia 2017, 17:29:54 »
No to co teraz ja. Mam na imię Jakub mam 14 lat pochodzę z Poznania mój pomysł na nick powstał z mojego nazwiska. Koleją Załęczem interesować się już w bardzo młodym wieku ponieważ mieszkam niedaleko torów. No i nie wiem co tam dalej opisywać  ;D
Poznań

Offline jakubg1

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Wiadomości: 1173
  • Siła reputacji: 12
  • jakubg1 dróżnik obchodowyjakubg1 dróżnik obchodowy
  • Jestem na diecie... ...postowej.
Re: Poznajmy się.
« Odpowiedź #50 dnia: 01 Stycznia 2017, 18:02:51 »
To ja przypominam że mimo że mam to samo (imię i wiek) to nie multikonto.
Ok, skoro już zacząłem to kończę:
Jakub, 14 lat, mieszkam w Pruszczu Gd., jestem upośledzony psychicznie (z. Aspergera, stąd jakość i ilość postów). Koleją interesuję się niemal od urodzenia. Główne czynniki to zawód dziadka i fakt, że od domu do torów (gdzie ruch jest bardzo duży) mam około 30 metrów. Jeszcze nie wiadomo, kim zostanę w przyszłości.

http://img.uetam.pl/image/tHwn
Koniec z TD2 na zawsze. Zbyt słaby komputer, a w związku z nowymi wymogami procesor ucierpiałby 1000razy bardziej

Offline Maciolando

  • Weteran
  • Wiadomości: 4
  • Siła reputacji: 253
  • Maciolando prezesMaciolando prezesMaciolando prezesMaciolando prezesMaciolando prezesMaciolando prezesMaciolando prezesMaciolando prezesMaciolando prezesMaciolando prezesMaciolando prezesMaciolando prezes
Re: Poznajmy się.
« Odpowiedź #51 dnia: 01 Stycznia 2017, 19:55:52 »
No to teraz ja :D Nazywam się Maciek, mam 14 lat i mieszkam w Lublinie. Interesuję się koleją (mieszkam blisko torów) i sportem. Po ukończeniu gimnazajum wybieram się do technikum transportowego :D Moimi ulubionymi lokomotywami są ep09, sm42 oraz su46 (45 też obleci :D) Poza TD2  gram też w lola,cs:go,Clash Royale oraz Clash of Clans.
« Ostatnia zmiana: 01 Stycznia 2017, 20:00:42 wysłana przez Maciolando »

Offline bartek0107

  • Weteran
  • Wiadomości: 208
  • Siła reputacji: 130
  • bartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezes
Re: Poznajmy się.
« Odpowiedź #52 dnia: 01 Stycznia 2017, 20:42:01 »
Po ukończeniu gimnazajum wybieram się do technikum transportowego :D
No to być może będziemy chodzili do tej samej szkoły.  ;D

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Re: Poznajmy się.
« Odpowiedź #53 dnia: 01 Stycznia 2017, 22:09:59 »
Jeśli inni to i ja.Witam nazywam się Kacper aktualnie mam 13 lat pochodzę z Warszawy i ciągle w niej mieszkam interesuje się ogólnie infrastrukturą kolejową i także transportem miejskim. Aktualnie pogrywam sobie przede wszystkim w symulatory np.Autobusów i tramwajów OMSI 2 i TS17 a także MaSZyna. Na TD2 natknąłem się przypadkiem na youtube od shaftera serdecznie pozdrawiam a gra wciągnęła. Moje ulubione lokomotywy to SU45 Newag Impuls a także każdemu znane En57, EU07 i EP07/08/09. Jeśli ktoś lubi czytać
to przeczyta moją historie pozdrawiam serdecznie. :)
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.

Offline mnichu303

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 101
  • Siła reputacji: 106
  • mnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezes
  • Kiedyś to było :)
    • http://td2.info.pl/index.php?action=register
Re: Poznajmy się.
« Odpowiedź #54 dnia: 07 Stycznia 2017, 00:26:01 »
No to moja kolej.
Mam na imię Michał i mam jubileuszowe 13 lat
Mieszkam w Bytomiu na śląsku nieopodal Radzionkowa i Tarnowskich gór.
Interesuję się głównie kolejnictwem i transportem lądowym. Z autobusami, tramwajami i pociągami mam styczność codziennie bo jak wiele osób wie Bytom znajduje się w GOP-ie. A komunikacja tutaj prócz pociągów jest zrzeszona pod KZK GOP.

Offline k_wojak

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 213
  • Siła reputacji: 133
  • k_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezes
  • Wojak
    • Kanał Youtube
Re: Poznajmy się.
« Odpowiedź #55 dnia: 11 Lutego 2017, 23:58:14 »
No to moja kolej.
Powiedział na forum kolejowym  ;)


Kamil jestem, dla przyjaciół Wojak. Interesuje się transportem oraz gamingiem. Prowadzę dwa (obecnie) kanały na Youtube:
k. wojak (główny)
k. wojak_kolej (kolejowy)

Ale to tak, jak o sobie to o sobie ;)

O symulatorze powiedział mi mój (jak nie najlepszy) przyjaciel - MaciejakS. Stachu dzięki  :'(
« Ostatnia zmiana: 12 Lutego 2017, 10:57:20 wysłana przez k. wojak »
POLREGIO S.A. Zakład Zachodniopomorski

Offline ED161

  • Weteran
  • Wiadomości: 101
  • Siła reputacji: 100
  • ED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezes
Re: Poznajmy się.
« Odpowiedź #56 dnia: 12 Lutego 2017, 00:18:50 »
O widze,że kolega gra na PS4 ;) To może się zgadamy i zagramy w battlefronta albo inną jeszcze gierkę
Projekt "Siódemka" - 15%
Mińsk Mazowiecki - 55%

Offline MaciejakS

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 353
  • Siła reputacji: 405
  • MaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezes
  • Tekst osobisty
    • MaciejakS
Re: Poznajmy się.
« Odpowiedź #57 dnia: 12 Lutego 2017, 08:53:40 »
To ja może napiszę coś o sobie.
Jestem Stachu, z nazwiska wiadomo. 14 lat żyję, i prawie przez całe życie doczesne  ;D miałem styczność z koleją. Mieszkam w Szczecinie blisko dworca, więc zawsze jestem w aktualnościach związanych ze Stacją, np. Gdy była modernizacja. Inne zainteresowania to: Piłka nożna, I śpiewanie, więc do Opery mogę iść xD
Gdy grałem sobie w minecrafta, akurat oglądałem GlizdoraPL.Rails of war czy jakoś tak. No i spojrzałem na jego filmy. Nagle widzę: PKP Cargo-Train Driver 2 cxy jakoś tak
Ja się ciekawię, to klikam. Zakopane, maszynista i dyżurny.
No to ja się zdziwiłem, jak to działa, o co chodzi. Przecież od zawsze marzyłem o tym, aby było coś podobnego. Klikam w link, nie wiem o co chodzi. Nie za bardzo kumam jazdę, to cxytam semafory. No, ciekawie, ale czy ja się połapie? No i wchodzę. Chyba jakaś typowa stacja. Koniec czerwca. I wtedy czuję, że będzie granie. Tak do dziś. Sam wciągam dodatkowo kolegę. I na tą chwilę jest jednym z dyżurnych, u których lubię siedzieć. Glizdor, wielkie dzięki
Priorytet kolejności instalacji wskaźników pod latarnią sygnałową jest następujący:
W21, W24, W20, W19, W26a lub W26b. ~ Ie117

Offline k_wojak

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 213
  • Siła reputacji: 133
  • k_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezes
  • Wojak
    • Kanał Youtube
Re: Poznajmy się.
« Odpowiedź #58 dnia: 12 Lutego 2017, 10:43:01 »
O widze,że kolega gra na PS4 ;) To może się zgadamy i zagramy w battlefronta albo inną jeszcze gierkę
A można by  :D
POLREGIO S.A. Zakład Zachodniopomorski

Offline LisiczekPL

  • Weteran
  • Wiadomości: 221
  • Siła reputacji: 44
  • LisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchu
  • ET22
Re: Poznajmy się.
« Odpowiedź #59 dnia: 12 Lutego 2017, 20:49:28 »
Nazywam się Bartek, jestem chyba najmłodszy w TD2 i lubię ciapongi i na ogól symki.