Autor Wątek: Talk/Rozmowa: Poznajmy się.  (Przeczytany 79335 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tadek40

  • Weteran
  • Wiadomości: 350
  • Siła reputacji: 56
  • tadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektor
  • KONTO ZAMKNIĘTE, TYLKO SZKODA SUPPORTERA...
Re: Poznajmy się.
« Odpowiedź #60 dnia: 12 Lutego 2017, 20:58:31 »
Tak naprawde to DriverPl jest tu najmłodszy. :P Ile masz lat?

Offline mnichu303

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 101
  • Siła reputacji: 106
  • mnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezesmnichu303 prezes
  • Kiedyś to było :)
    • http://td2.info.pl/index.php?action=register
Odp: Poznajmy się.
« Odpowiedź #61 dnia: 19 Lutego 2017, 07:17:46 »
Ale driver to taki żeby niewyrażćać się brzydko "buracek" ,a dwa nie moja wina że jest najmłodszy a co zatym idzie pewnie się każdy domyśla.

Offline TowarowyPL

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 161
  • Siła reputacji: 501
  • TowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezes
  • Majster z kontenerów
Odp: Poznajmy się.
« Odpowiedź #62 dnia: 19 Lutego 2017, 09:45:54 »
Tadek40 , akurat to ja jestem chyba najmłodszy, bo ja mam 13 :p
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline jakubg1

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Wiadomości: 1173
  • Siła reputacji: 12
  • jakubg1 dróżnik obchodowyjakubg1 dróżnik obchodowy
  • Jestem na diecie... ...postowej.
Odp: Poznajmy się.
« Odpowiedź #63 dnia: 19 Lutego 2017, 11:15:07 »
DriverPl ma 10 lat (kilkanaście dni temu miał urodziny). To tak żeby rozwiać wszelkie wątpliwości.

http://img.uetam.pl/image/tHwn
Koniec z TD2 na zawsze. Zbyt słaby komputer, a w związku z nowymi wymogami procesor ucierpiałby 1000razy bardziej

Offline hulek

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 297
  • Siła reputacji: 92
  • hulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezes
  • jak bydzie to bydzie, nie bydzie to bydzie później
Odp: Poznajmy się.
« Odpowiedź #64 dnia: 19 Lutego 2017, 12:55:22 »
Ze tez nie macie o czym gadac, tylko kto i ile ma lat ;D
W gębie Ferrero w kieszeni ZERO

Panie to się robi samo: Nic juz nie buduję. Bo po co :*

🚑 Rafałek pił ? ... No trochę pił... To za karę PAWULONIK 💉

Offline TowarowyPL

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 161
  • Siła reputacji: 501
  • TowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezes
  • Majster z kontenerów
Odp: Poznajmy się.
« Odpowiedź #65 dnia: 19 Lutego 2017, 13:03:26 »
No nie ma  o czym to trzeba rozwinąć dyskusje  8)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline UAZownik

  • Konstruktor
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa VI
  • *
  • Wiadomości: 460
  • Siła reputacji: 276
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
    • www.nastawnicownia.pl
Odp: Poznajmy się.
« Odpowiedź #66 dnia: 19 Lutego 2017, 14:23:23 »
DriverPl ma 10 lat (kilkanaście dni temu miał urodziny). To tak żeby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Pudło, Driver ma aktualnie 9 lat :P Nie omieszkał porozsyłać maile z informacją, ze ma urodziny...
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk z zawodu, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.

Offline tadek40

  • Weteran
  • Wiadomości: 350
  • Siła reputacji: 56
  • tadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektor
  • KONTO ZAMKNIĘTE, TYLKO SZKODA SUPPORTERA...
Odp: Poznajmy się.
« Odpowiedź #67 dnia: 19 Lutego 2017, 14:35:11 »
DriverPl ma 10 lat (kilkanaście dni temu miał urodziny). To tak żeby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Pudło, Driver ma aktualnie 9 lat :P Nie omieszkał porozsyłać maile z informacją, ze ma urodziny...
Brawo. Właśnie Driver jest tu najmłodszy i ma 9 lat.
« Ostatnia zmiana: 19 Lutego 2017, 14:37:17 wysłana przez tadek40 »

Offline ja.ruda

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Siła reputacji: 53
  • ja.ruda naczelnikja.ruda naczelnikja.ruda naczelnikja.ruda naczelnikja.ruda naczelnikja.ruda naczelnikja.ruda naczelnikja.ruda naczelnikja.ruda naczelnikja.ruda naczelnik
Odp: Poznajmy się.
« Odpowiedź #68 dnia: 19 Lutego 2017, 14:51:46 »
to chyba dobrze, że taki młody i ma jakieś sensowne zainteresowania ?
choć to dziwne, że jest między nami 8 lat różnicy..
lubie pociągi, to trochę dziwne.

Offline Kudlaty

  • Weteran
  • Wiadomości: 4
  • Siła reputacji: 13
  • Kudlaty dróżnik obchodowyKudlaty dróżnik obchodowy
Odp: Poznajmy się.
« Odpowiedź #69 dnia: 19 Marca 2017, 17:42:57 »
Witajcie! Mam na imię Kacper, w sierpniu skończę 22 lata, mieszkam w Wieluniu.
Grywa się od czasu do czasu w MaSzynę, ale dziś poznałem TD2 i chciałbym spróbować swoich umiejętności w trybie online. O koleji mam takie pojęcie jak o pieczeniu ciast, ale mam nadzieję, że moja obecność na serwerze nie zrujnuje Wam rozgrywki (w razie czego to dawać kicka :P ). Powodzenia! :)

Offline Krzysiek11251

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Siła reputacji: 104
  • Krzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezesKrzysiek11251 prezes
Odp: Poznajmy się.
« Odpowiedź #70 dnia: 19 Marca 2017, 19:49:37 »
Cześć! Jak sam nick wskazuje mam na imię Krzysiek. ;) Mam 15 lat, właśnie wychodzę z gimnazjum i zamierzam iść na technika transportu kolejowego, a w odległej przyszłości, jeśli zdrowie pozwoli chciałbym zostać maszynistą. W wieku przedszkolnym i tak do 2-giej klasy szkoły podstawowej interesowałem się głównie windami, kolej była w tle. Teraz przoduje w moich zainteresowaniach. Lubię jeździć pociągami, postać sobie na peronach i popatrzeć na przejeżdżające składy, porobić zdjęcia. Pewnego razu, w 3-ciej klasie szkoły podstawowej byłem na pewnym astronomicznym wydarzeniu, które miało miejsce na parkingu przy pętli autobusowej. A że astronomia to była ostatnia rzecz, która mnie wtedy interesowała, poszedłem pooglądać sobie autobusy. 8) Oglądałem je przez kilka godzin, bo nic innego do roboty nie miałem i coś we mnie zaiskrzyło. Tak narodziła się moja miłość do komunikacji miejskiej. :D

Offline Dariuszek

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Zasłużony
  • Wiadomości: 347
  • Siła reputacji: 31
  • Dariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchu
Odp: Poznajmy się.
« Odpowiedź #71 dnia: 25 Marca 2017, 12:33:29 »
Zainteresowanie windami ;D No tego nie podejrzewałem u nikogo...

Offline deletet

  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 134
  • Siła reputacji: 228
  • deletet prezesdeletet prezesdeletet prezesdeletet prezesdeletet prezesdeletet prezesdeletet prezesdeletet prezesdeletet prezesdeletet prezesdeletet prezesdeletet prezes
  • To się zateguje i bedzie.
Odp: Poznajmy się.
« Odpowiedź #72 dnia: 26 Marca 2017, 19:05:20 »
No to ja też ;)
Nazywam się Piotrek, jestem z Krakowa, 21 lat.  Z wykształcenia technik elektronik, zawodowo serwis dźwigów osobowych (wind) i schodów ruchomych jeszcze bez uprawnień UDT :P Interesuję się koleją, komputerami, muzyką. W przyszłości mam zamiar wystartować na kurs na maszynistę jak nadarzy się okazja :D
W co gram: TD2, MaSzyna, ETS2, Omsi2, World of Warships, Cities Skylines, Train Fever.
Ten od Bargowic

Offline Shifter

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 196
  • Siła reputacji: 188
  • Shifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezes
Odp: Poznajmy się.
« Odpowiedź #73 dnia: 17 Kwietnia 2017, 13:52:52 »
Konto na forum mam ponad od roku ale dopiero nadeszła okazja aby się z Wami przywitać. Na imię mi Weronika, mam prawie 17 lat, ponieważ urodziny mam w tą niedzielę no i mieszkam w takiej dziurze pod Włocławkiem. Z tego co wiem to na forum jest mój przyjaciel Bartek (bartek0107), ale mniejsza. Interesuję się oczywiście jak każdy koleją oraz informatyką no i autobusami. Chodzę do ZSM Radziejów na kierunku Technik Informatyk. W wolnym czasie gadam z przyjacielem wymienionym już wyżej (oczywiście jak ma czas, bo czasami robi różne rzeczy :P) oraz wykonuje grafikę for fun (Bartek nawet wie jaka to :D). Również jestem takim śmieszkiem, co robi śmieszne lub nieśmieszne memy, zależy kto jak je interpretuje... Chyba nie muszę więcej pisać o sobie, bo byłoby to poprostu za długie. Także pozdrawiam ciepło.  ;D

Offline olej96

  • Weteran
  • Wiadomości: 1
  • Siła reputacji: 1
  • olej96 pracownik torowy
Odp: Poznajmy się.
« Odpowiedź #74 dnia: 17 Kwietnia 2017, 15:27:43 »
Witam kolejarską brać. Na imię mi Bartek i mam 21 lat. Z wykształcenia technik transportu kolejowego, z zawodu dyżurny ruchu. Interesuję się transportem oraz rozwojem rolnictwa, ale też lubię czasem coś pomajsterkować. Widzimy się na szlaku. Zielonej