Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Deszczów  (Przeczytany 11860 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline uetam

  • Zasłużony
  • *
  • Wiadomości: 462
  • Siła reputacji: 115
  • uetam prezesuetam prezesuetam prezesuetam prezesuetam prezesuetam prezesuetam prezesuetam prezesuetam prezesuetam prezesuetam prezesuetam prezes
  • Administrator Techniczny
Re: Deszczów
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Czerwca 2016, 10:39:59 »
Sieć trakcyjna na po jednym torze od początku szlaku przez odstęp Kolonia do kolejnej stacji wymaga poprawy - na jednym torze jest dynamic_wire2 a dodatkowo pomiędzy Kolonią a szlakiem sieć jest zdublowana.
Wskaźniki W24 na podst Kolonia do usunięcią.
Na "środkowej" stacji trzeba jeszcze poprawić sieć trakcyjną.
Nie odpowiadam na wiadomości prywatne dotyczące problemów, które mogą być rozwiązane na forum.

Offline Matz32

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 413
  • Siła reputacji: 932
  • Matz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezes
  • Dziadek Mroz i Geograf Tedekowy
    • Moj kanal kolejowy na YT
Re: Deszczów
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Czerwca 2016, 17:00:28 »
A ja uważam ze dobrze jest jak są tez jakieś scenerie przelotowe a nie tylko stacje węzłowe. Różnorodność scenerii a nie wszystko robione na jedno kopyto.
Projekt Linia 32 http://img.td2.info.pl/image/XeI3h
Pomagam przy podkladach satelitarnych, wskaznikach , kilometrazu.,chetni pisac PW

Online shafter

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 546
  • Siła reputacji: 221
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
Re: Deszczów
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Grudnia 2016, 20:37:01 »
Uruchomiłem dzisiaj Deszczów w edytorze 084.
Problem tkwił we wjazdach, które teraz trzeba postawić na nowo.

Jeżeli ktoś ma ochotę dalej rozwijać te mapę to tutaj wersja która  można uruchomić w nowym edytorze:



Dodano: 13 Grudnia 2016, 20:57:32


Wklejone zostało otoczenie które zrobił rogonon do Pierzysk, mapą warto się zając imho.

« Ostatnia zmiana: 13 Grudnia 2016, 20:57:32 wysłana przez shafter »

Offline kopergg

  • Weteran
  • Wiadomości: 46
  • Siła reputacji: 65
  • kopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezes
  • San Escobar
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Kwietnia 2017, 18:04:30 »
Najnowsza wersja poprawiona (lecz jeszcze nie do końca) i dostosowana do najnowszej wersji
« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2017, 16:40:04 wysłana przez kopergg »
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili,
pokaż, że się mylili - Magik

Offline ISEDR_GCA

  • Sponsor
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 401
  • Siła reputacji: 664
  • ISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezes
  • WARS S.A. Oddział Północ
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Kwietnia 2017, 18:10:40 »
Gdyby jeszcze stacja była dodana do SWDR...

Offline kopergg

  • Weteran
  • Wiadomości: 46
  • Siła reputacji: 65
  • kopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezes
  • San Escobar
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Kwietnia 2017, 18:18:51 »
Właśnie próbuję ją dodać, ale nie chce się zatwierdzić :/
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili,
pokaż, że się mylili - Magik

Offline ZnaQu

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Siła reputacji: 139
  • ZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezes
  • To ja prowadzący manewry na WGA1
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Kwietnia 2017, 07:54:19 »
Bo tylko autor może dodać nr sceneri do SWDR, ew Edytorzy, administratorzy swdr.

Offline kopergg

  • Weteran
  • Wiadomości: 46
  • Siła reputacji: 65
  • kopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezes
  • San Escobar
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Kwietnia 2017, 13:38:54 »
Bo tylko autor może dodać nr sceneri do SWDR, ew Edytorzy, administratorzy swdr.
Ale od czasu nowych wersji TD2 nie było tej scenerii w SWDR
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili,
pokaż, że się mylili - Magik

Online shafter

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 546
  • Siła reputacji: 221
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Kwietnia 2017, 14:01:14 »
Twoja wersja jest jako Deszczowo, po prostu musisz dodać numer do niej.

Offline kopergg

  • Weteran
  • Wiadomości: 46
  • Siła reputacji: 65
  • kopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezeskopergg prezes
  • San Escobar
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #24 dnia: 03 Kwietnia 2017, 14:32:14 »
Już dodałem

Dodano: 05 Kwietnia 2017, 07:03:14


Wersja poprawkowa (związana z pulpitem SCS) Kowalsona
« Ostatnia zmiana: 05 Kwietnia 2017, 07:03:15 wysłana przez kopergg »
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili,
pokaż, że się mylili - Magik

Offline guzik32

  • Weteran
  • Wiadomości: 44
  • Siła reputacji: 7
  • guzik32 pracownik torowy
  • "Nie ważne kim jesteś tylko jaki jesteś."
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Kwietnia 2017, 12:59:47 »
Nie wiem czy to jest błąd czy ja coś źle patrzyłem, ale nijak się dało ustawić przebiegu poprzez zwrotkę nr. 15. Ręczna próba ustawienia zwrotki też wywalała ten problem:




Offline Retrato1989

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Wiadomości: 263
  • Siła reputacji: 22
  • Retrato1989 dróżnik przejazdowyRetrato1989 dróżnik przejazdowyRetrato1989 dróżnik przejazdowyRetrato1989 dróżnik przejazdowy
  • Kiedyś to było...
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #26 dnia: 06 Kwietnia 2017, 13:10:58 »
Mnie to wygląda na bład izolacji na tamtym odcinku lub wylogowanie sie przejezdzajacego ten odcinek maszynisty przed zwolnieniem przebiegu. Spróbuj zwolnienia doraźnego.
NON VEXA ME ZBISCO! TU ALIQUANDO QUALES DENTES LUCIUM HABERE VIDISTI?! CEPIT ET MANUS SECATUR!

Offline greg86

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 994
  • Siła reputacji: 71
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #27 dnia: 06 Kwietnia 2017, 13:23:06 »
Zdecydowanie to drugie, wszak świeci na zielono więc przebieg niezwolniony. Gdyby to była izolacja to byłoby czerwono.

Offline guzik32

  • Weteran
  • Wiadomości: 44
  • Siła reputacji: 7
  • guzik32 pracownik torowy
  • "Nie ważne kim jesteś tylko jaki jesteś."
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #28 dnia: 06 Kwietnia 2017, 13:32:32 »
Akurat tym maszynistą byłem ja w swoim EN57 bo sprawdzałem tą stację na us i akurat wjechałem w peron po przejechaniu przez tą zwrotkę. Także opcja na wylogowanie mechanika odpada :D Puściłem sobie wjazd z N do F i tak już ta zwrotka 15 została.

Offline greg86

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 994
  • Siła reputacji: 71
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #29 dnia: 06 Kwietnia 2017, 13:46:05 »
W takim razie jednak błąd izolacji, wpis z innego toru w zwrotnicy. Przy przejeżdżaniu nie pojawiła się zajętość.