Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Deszczów  (Przeczytany 11862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kowalson

  • Weteran
  • Wiadomości: 50
  • Siła reputacji: 188
  • Kowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezes
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Kwietnia 2017, 14:49:45 »
musze poprawić SCS spokjnie dzisaj wysle na wieczor 23 cos w tym stylu

Praktykant w serwisie BMW ,,Frank Cars" Częstochowa

Offline Paweł

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Siła reputacji: 9
  • Paweł pracownik torowy
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Kwietnia 2017, 15:19:07 »
Brakuje połączenia torów szlakowych między górą i dołem - nie będą działać wykluczenia. Ponadto końce przebiegów na szlaki styczne są przed odcinkiem szlakowym, przez co odcinki te również nie są uzależnione. Jeszcze razi stykanie się symboli zwrotnic 22/23 i 16/17 - w minusie ich linie będą do siebie przylegać pod kątem prostym.

Offline Kowalson

  • Weteran
  • Wiadomości: 50
  • Siła reputacji: 188
  • Kowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezes
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #32 dnia: 06 Kwietnia 2017, 20:34:41 »
no tutaj posyłam tego SCS,  w razie dalszych błędów piszecie do mnie na PW

ps. poczekajcie aż kopergg, nie wstawi pliku SC !!!
« Ostatnia zmiana: 06 Kwietnia 2017, 20:40:23 wysłana przez Kowalson »
Praktykant w serwisie BMW ,,Frank Cars" Częstochowa

Offline gravition

  • Weteran
  • Wiadomości: 324
  • Siła reputacji: 65
  • gravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezes
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #33 dnia: 07 Kwietnia 2017, 13:44:09 »
.
« Ostatnia zmiana: 07 Kwietnia 2017, 17:57:23 wysłana przez gravition »

Offline Kowalson

  • Weteran
  • Wiadomości: 50
  • Siła reputacji: 188
  • Kowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezes
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #34 dnia: 07 Kwietnia 2017, 21:22:34 »
dobra juz w 100% działający pulpit, dzięki gravition za poprawienie tego błędu
Praktykant w serwisie BMW ,,Frank Cars" Częstochowa

Offline guzik32

  • Weteran
  • Wiadomości: 44
  • Siła reputacji: 7
  • guzik32 pracownik torowy
  • "Nie ważne kim jesteś tylko jaki jesteś."
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #35 dnia: 08 Kwietnia 2017, 11:56:41 »
Coś tam dłubie obecnie nad otoczeniem deszczowa. Także na dniach powinno być skończone, jak czas pozwoli.





O ile wcześniej nie padnie mi myszka od "siania" trawy :D

Offline QazMati

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Siła reputacji: 362
  • QazMati prezesQazMati prezesQazMati prezesQazMati prezesQazMati prezesQazMati prezesQazMati prezesQazMati prezesQazMati prezesQazMati prezesQazMati prezesQazMati prezes
  • Kocham burze <3
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Kwietnia 2017, 12:00:40 »
Przejazdy kolejowe mimo że są zamknięte fizycznie to scs pokazuje jakby cały czas się zamykały, przez co nie można podać przebiegu pociągu. Wyświetla się alarm "Brak informacji zwrotnej o stanie 4.800"

Offline Kowalson

  • Weteran
  • Wiadomości: 50
  • Siła reputacji: 188
  • Kowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezes
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Kwietnia 2017, 12:21:46 »
Przejazdy kolejowe mimo że są zamknięte fizycznie to scs pokazuje jakby cały czas się zamykały, przez co nie można podać przebiegu pociągu. Wyświetla się alarm "Brak informacji zwrotnej o stanie 4.800"
    ja jak dyżurowałem było wszystko OK, a takie alarmy na innych stacjach tez wywala wiec ;)
Praktykant w serwisie BMW ,,Frank Cars" Częstochowa

Offline _Marcin

  • Weteran
  • Wiadomości: 119
  • Siła reputacji: 49
  • _Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor
  • Elektryk/Ustawiacz Koleje Dolnośląskie S.A.
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Kwietnia 2017, 12:25:12 »
Przejazdy kolejowe mimo że są zamknięte fizycznie to scs pokazuje jakby cały czas się zamykały, przez co nie można podać przebiegu pociągu. Wyświetla się alarm "Brak informacji zwrotnej o stanie 4.800"
    ja jak dyżurowałem było wszystko OK, a takie alarmy na innych stacjach tez wywala wiec ;)

Na innych stacjach nie wywala, także coś tu skopane jest z pulpitem.
Prądy błądzące, wirowe, zwarciowe....

Offline guzik32

  • Weteran
  • Wiadomości: 44
  • Siła reputacji: 7
  • guzik32 pracownik torowy
  • "Nie ważne kim jesteś tylko jaki jesteś."
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Kwietnia 2017, 19:08:14 »
Skończyłem robić całe otoczenie Deszczowa. Do kogo uderzać z plikiem *.sc? Zrobiłem przejazd próbny i jest ok, stacja główna może trochę przyciąć, ale żeby były detale to musi polecieć troszkę fps :D
Jest to wersja rozwojowa, także planuję rozbudowę w przyszłości jeśli pojawią się nowe obiekty. Plik mam gotowy do publikacji jak coś.
« Ostatnia zmiana: 09 Kwietnia 2017, 19:39:18 wysłana przez guzik32 »

Offline shafter

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 546
  • Siła reputacji: 221
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Kwietnia 2017, 20:41:06 »
Przejezdny Deszczów z otoczeniem @guzik32.
Poprawione przejazdy i uporządkowana części izolacjii.

Numer Deszczów 4332f464.sc dodany do SWDR.

Pulpit potrzebuje dalszej miłości ;)
« Ostatnia zmiana: 09 Kwietnia 2017, 20:48:11 wysłana przez shafter »

Offline _Marcin

  • Weteran
  • Wiadomości: 119
  • Siła reputacji: 49
  • _Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor
  • Elektryk/Ustawiacz Koleje Dolnośląskie S.A.
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Kwietnia 2017, 22:18:17 »
Dobra to taka kosmetyczna rzecz do poprawki ode mnie. Do Tarcz ostrzegawczych maksymalnie 3 Wskaźniki W11a. Z tego co widziałem są 4. (Tak wiem, że trochę bezsensownie, że o tym pisze, ale diabeł tkwi w szczegółach. :D). Otoczenie na prawdę poprawiło tą scenerie. Ja osobiście bym podsypki wymienił, ale to tylko taka moja propozycja. Sceneria na wielki +.
Prądy błądzące, wirowe, zwarciowe....

Offline shafter

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 546
  • Siła reputacji: 221
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #42 dnia: 09 Kwietnia 2017, 23:07:14 »
Tu jest przedewszystkim trakcja do ostrego remontu ;)

Offline guzik32

  • Weteran
  • Wiadomości: 44
  • Siła reputacji: 7
  • guzik32 pracownik torowy
  • "Nie ważne kim jesteś tylko jaki jesteś."
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #43 dnia: 09 Kwietnia 2017, 23:14:41 »
Ja tam środowisko wygenerowałem jakieś, a resztą niech się zajmą specjaliści :D W sumie ta stacja trochę tu jest to myślałem, że wszystko z nią ok, temu się wziąłem za otoczenie. Mam nadzieje, że powróci w wielkim stylu i będzie często uczęszczana.

Offline gravition

  • Weteran
  • Wiadomości: 324
  • Siła reputacji: 65
  • gravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezes
Odp: Deszczów
« Odpowiedź #44 dnia: 10 Kwietnia 2017, 07:31:49 »
Wywaliłbym jeszcze te angliki, które wymuszają 100km/h