Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Pracownia Hammera  (Przeczytany 15800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariuszek

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Zasłużony
  • Wiadomości: 347
  • Siła reputacji: 31
  • Dariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchu
Odp: Pracownia Hammera (Pracownia Orbital_Butchera)
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Lipca 2017, 14:06:31 »
Rob tego Husarza, mam prawie kompletną kabine do niego ;)

Offline trainfun09

  • Sponsor
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 858
  • Siła reputacji: 105
  • trainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezes
  • Zobacz mój podpis
Odp: Pracownia Hammera (Pracownia Orbital_Butchera)
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Lipca 2017, 09:40:59 »
Ja mam pytanko odnośnie EU44. Jak to będzie z dostępnością? Tzn. Jakie malowania będą dla supporterów, jakie dale non-supporterów? Ja mam taki pomysł, aby malowanie ICC, było dlda non-supporterów, a rzadsze, okresowe malowania dla supporterów. A tak, to model piękny, tak trzymaj Hammer!
Kliknij to!
Just be yourself.
Klei się zakopianka od Krakowa po sam Giewont, Majonez Kielecki, Piekło i Dom. Krab Bałtycki/Kalwaryjski/Oscypkowy/Aglomeracyjny/Sandomierski/Sędziszowski/Jeleniogórski oraz niebieski.

Offline skyy2

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Siła reputacji: 43
  • skyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchu
  • "Dyżurny od siedmiu boleści" ~Matz32 o mnie
Odp: Pracownia Hammera (Pracownia Orbital_Butchera)
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Sierpnia 2017, 02:05:38 »
Ja mam pytanko odnośnie EU44. Jak to będzie z dostępnością? Tzn. Jakie malowania będą dla supporterów, jakie dale non-supporterów? Ja mam taki pomysł, aby malowanie ICC, było dlda non-supporterów, a rzadsze, okresowe malowania dla supporterów. A tak, to model piękny, tak trzymaj Hammer!
Malowanie T-Mobile dla zwykłych userów a wszystkie inne dla supporterów... :D

Offline LisiczekPL

  • Weteran
  • Wiadomości: 221
  • Siła reputacji: 44
  • LisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchu
  • ET22
Odp: Pracownia Hammera (Pracownia Orbital_Butchera)
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Sierpnia 2017, 09:37:53 »
Ja mam pytanko odnośnie EU44. Jak to będzie z dostępnością? Tzn. Jakie malowania będą dla supporterów, jakie dale non-supporterów? Ja mam taki pomysł, aby malowanie ICC, było dlda non-supporterów, a rzadsze, okresowe malowania dla supporterów. A tak, to model piękny, tak trzymaj Hammer!

Nie wiesz nawet czy nadal kleją tego Husarza, za jaki czas będzie i w ogóle. Jeszcze malowania trzeba zrobić a ty już się pytasz "co bendzie dla saporterów"... . Daj im zrobić.

Offline skyy2

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Siła reputacji: 43
  • skyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchu
  • "Dyżurny od siedmiu boleści" ~Matz32 o mnie
Odp: Pracownia Hammera (Pracownia Orbital_Butchera)
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Sierpnia 2017, 12:13:51 »
Ja mam pytanko odnośnie EU44. Jak to będzie z dostępnością? Tzn. Jakie malowania będą dla supporterów, jakie dale non-supporterów? Ja mam taki pomysł, aby malowanie ICC, było dlda non-supporterów, a rzadsze, okresowe malowania dla supporterów. A tak, to model piękny, tak trzymaj Hammer!

Nie wiesz nawet czy nadal kleją tego Husarza, za jaki czas będzie i w ogóle. Jeszcze malowania trzeba zrobić a ty już się pytasz "co bendzie dla saporterów"... . Daj im zrobić.

Nawet jak już ten Husarz bedzię gotowy (o ile w ogóle będzie) to sobie poczekamy zanim go do gry dodadzą (o ile w ogóle dodadzą)...

Offline UAZownik

  • Konstruktor
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa VI
  • *
  • Wiadomości: 460
  • Siła reputacji: 276
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
    • www.nastawnicownia.pl
Odp: Pracownia Hammera (Pracownia Orbital_Butchera)
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Sierpnia 2017, 13:44:35 »
Jak zwykle randomowy user wie najlepiej co twórcy dodadzą, jak dodadzą i czy w ogóle dodadzą. Model jest w trakcie prac - więc nie wiem, o co już ta gorączka. To autor zdecyduje kto i w jakiej postaci otrzyma ten model.

Skyy2 drogi, jeśli reprezentujesz sobą jakiś poziom, to zawsze możesz do grona twórców dołączyć, będziesz mógł zrobić coś więcej niż tylko narzekać jak to tu źle i niedobrze. Grupa jest otwarta na ludzi, którzy chcą dać coś od siebie zamiast tylko żądać.
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk z zawodu, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.

Offline skyy2

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Siła reputacji: 43
  • skyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchu
  • "Dyżurny od siedmiu boleści" ~Matz32 o mnie
Odp: Pracownia Hammera (Pracownia Orbital_Butchera)
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Sierpnia 2017, 14:55:12 »
Nawet jeśli dołączę do tego "grona twórców" i coś zrobię, i tak prawdopodobnie nie dodacie tego do symulatora. Przykład: pewien użytkownik (nie życzył sobie na ujawnienie jego nicku) wysłał w styczniu br. syreny w dość dobrej jakości, wersja 0.9.1p2 wyszła 11.03.2017, były 3 miesiące na dodanie tego, a żadna z tych syren nie została dodana...

Offline UAZownik

  • Konstruktor
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa VI
  • *
  • Wiadomości: 460
  • Siła reputacji: 276
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
    • www.nastawnicownia.pl
Odp: Pracownia Hammera (Pracownia Orbital_Butchera)
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Sierpnia 2017, 20:10:45 »
Pisałem już w innym wątku, ze tymi syrenami zajmował się z tego co pamiętam Pitek. Skoro odszedł, i nie zdążył tego zrobić przed odeściem, to pretensje kieruj do niego. Teksty w stylu ,,i tak nie dodacie" zachowaj dla siebie - to naprawdę się robi nudne. To nie jest tak, że czegoś ktoś celowo nie dodaje, bo tego nie lubi, ten jest gamoń, a ten dzieciak - jeżeli coś nie trafiło do symulatora, a jest gotowe (jak np. pewne sztuki taboru) to nie przez to, że nie bo nie, tylko wciąż trwają pracę nad fizyką bądź innymi zależnościami. To w wielu przypadkach nie jest takie hop, jak się niekórym wydaje.

Koniec offu.
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpnia 2017, 20:13:16 wysłana przez UAZownik »
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk z zawodu, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.

Offline Ryszard-san

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Wiadomości: 513
  • Siła reputacji: 348
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
Odp: Pracownia Hammera (Pracownia Orbital_Butchera)
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Sierpnia 2017, 20:27:51 »
Po pierwsze dodać coś do TD2 - to nie na zasadzie wrzucamy plik do katalogu i jest. Trzeba to wszystko wpakować do silnika, nadać odpowiednie punkty obiektowi, dźwiękowi itp., podpiąć to do skryptów - to nie jest 5 minut. Wszystkim łatwo mówić brakuje tego i tego a nawet głupich zdjęć prozaicznych rzeczy (śmietniki,  ławki,  znaki drogowe, "znak"i kolejowe, tabliczki na peronach, płytki chodnikowe, bloki, budynki itp. )  nie ma komu zrobić, ktoś to może wymodelować, ale tekstury się z nieba nie wezmą. Chyba że chcecie paintowe "cukierkowe" ale nie na tym to polega.
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline skyy2

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Siła reputacji: 43
  • skyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchuskyy2 starszy dyżurny ruchu
  • "Dyżurny od siedmiu boleści" ~Matz32 o mnie
Odp: Pracownia Hammera (Pracownia Orbital_Butchera)
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Sierpnia 2017, 00:55:31 »
Chcecie tekstury - nie ma problemu, tylko komu to wyslac?

Offline panmechanik2002

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 183
  • Siła reputacji: 0
  • panmechanik2002 Kaźnik
Odp: Pracownia Hammera (Pracownia Orbital_Butchera)
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Listopada 2017, 14:08:11 »
Hamer nadal robisz tego husarza? Bo jak nadal robisz to załatwię ci tektury dla niego. A mianowicie zwykłe malowanie ic