Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Radowice  (Przeczytany 4325 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mlody

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 10
  • Mlody dróżnik obchodowyMlody dróżnik obchodowy
  • Distance Travelled: 2048km
  • Trains Routed: 100
Odp: Radowice
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Marzec 2017, 14:00:23 »
Nie moge sie doczekac

Offline Zuger_Polska

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 41
  • Zuger_Polska starszy dyżurny ruchuZuger_Polska starszy dyżurny ruchuZuger_Polska starszy dyżurny ruchuZuger_Polska starszy dyżurny ruchuZuger_Polska starszy dyżurny ruchuZuger_Polska starszy dyżurny ruchuZuger_Polska starszy dyżurny ruchuZuger_Polska starszy dyżurny ruchu
  • Distance Travelled: 1944km
  • Trains Routed: 89
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Marzec 2017, 14:48:22 »
Mi osobiście wydaje się, że aktualnie scenerii spalinowych tj. Radowice, czy Kolsko nie ma większego sensu dostosowywać do najnowszej wersji. Od kiedy wyszła 0.9.0 nie widziałem jeszcze ani jednej SM42. Myślę że to będzie mieć jakiś sens, jak zostaną dodane w którejś z przyszłych wersji SU46, czy ST44 ;)
LCS Koziegłowy (Linia kolejowa 395): 2%
Umultowo: 80%

Online UAZownik

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 142
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
  • Distance Travelled: 2183km
  • Trains Routed: 1003
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Marzec 2017, 16:09:15 »
UAZownik wszystkie swoje scenerie dostosowuje do 0.91p2, więc i tej możemy się spodziewać w najbliższym czasie.

I po co wypisujesz pierdoły, bez związku z prawdą? Nie, nie przenoszę wszystkich swoich scenerii do 0.9.1p2.

Mi osobiście wydaje się, że aktualnie scenerii spalinowych tj. Radowice, czy Kolsko nie ma większego sensu dostosowywać do najnowszej wersji. Od kiedy wyszła 0.9.0 nie widziałem jeszcze ani jednej SM42. Myślę że to będzie mieć jakiś sens, jak zostaną dodane w którejś z przyszłych wersji SU46, czy ST44 ;)

To autor uzna, czy jest sens dostosowywania scenerii czy nie ;) Faktem jest, że wymagają lekkiej przebudowy (zwłaszcza Kolsko), ale nie widzę powodu, dla którego miałoby to być bezsensowne.
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk, z zawodu, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.

Offline mentorious

• Artist
  • Developer
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 215
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
  • Distance Travelled: 2333km
  • Trains Routed: 2002
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Czerwiec 2017, 14:17:18 »
Nie widzialem nigdzie zakazu edycji, a mialem dzis ochote na jakas zgrabna stacje z trakcja spalinowa, zatem wzialem sobie Radowice i poprawilem obrocone obiekty bez zadnych wiekszych zmian. Wrzuce w zalacznik, a nuz sie komus przyda.