Autor Wątek: Solved/Rozwiązane: Matz32  (Przeczytany 13448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Matz32

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 608
  • Matz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezes
  • Dziadek Mroz i Geograf Tedekowy
    • Moj kanal kolejowy na YT
  • Distance Travelled: 5000km
  • Trains Routed: 6112
Re: Matz32
« Odpowiedź #120 dnia: 27 Grudzień 2016, 16:43:53 »
Jak widac a tych Screnanch odpowiedzialem koledze a ten nadal mnie wywoluje ! wiec  dany mi minus na SWDR ze nieodpowiadam jak i zazalenie jest BEZPSTAWNE. Wiec ze kolega ale mnie  zminusowal (jak widac pierwszy) nadal sie upieral na wyprawienie skladu predzej tez zostal odpowiedniu oceniony.

Przetłumaczę:

Jak widać na tych screenach, odpowiedziałem koledze, a ten nadal mnie wywoływał (!). Więc dał mi minus na SWDR, że nie odpowiadam, tak więc zażalenie jest BEZPODSTAWNE. Pomimo, że kolega mnie zminusował ( jak widać pierwszy ), nadal się upierał na wyprawienie składu prędzej, więc też został odpowiednio oceniony.

Panie. Oczy mnie bolą od tego kogla-mogla.
« Ostatnia zmiana: 27 Grudzień 2016, 16:50:37 wysłana przez Coyotek »
Buduje sie :  Mrozy/Matzowo/Sosnowo i inne takie
Jak liczy Administracja  20+15+10 rowna sie 60
Moje foty kolejowe https://www.facebook.com/Matz32

Offline Coyotek

• Global Moderator
  • Developer
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 53
  • Coyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnik
  • Mięso musiało latać ,jakby granat w chlew trafił
  • Distance Travelled: 1708km
  • Trains Routed: 551
Re: Matz32
« Odpowiedź #121 dnia: 27 Grudzień 2016, 16:51:49 »
No i skoro tak, to jesteście kwita. Hulek otrzymuje upomnienie bez wpisu, za próbę popełnienia wykroczenia wbrew Regulaminowi.

Rozpatrzono.
The cake is a LIE!

Did somebody say MODERATOR?!

Naczelny Modulator. Bezbecja Forum. Pałuję warnami każdego, kto się opiera zasadom.

Banday, Kickday, Warnday, Timeoutday, Coyotday, Banturday i Spamday

Forumowy Wąchacz