Autor Wątek: Solved/Rozwiązane: Matz32  (Przeczytany 11111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline skorakora

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 21
  • skorakora dróżnik przejazdowyskorakora dróżnik przejazdowyskorakora dróżnik przejazdowyskorakora dróżnik przejazdowy
  • Jak skończę robić pulpit to kontrolka się zapali.
    • nieudana strona...
  • Distance Travelled: 834km
  • Trains Routed: 274
Re: Matz32
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Sierpień 2016, 10:23:13 »
Jak przejechałeś tarcze manewrową i jechałeś na mnie i Matz musiał użyć radiostopu. Potem wdałeś się w dyskusje z dyżurnym na temat tarczy, że miałeś na biało. Miał prawo się wkurzyć.
A matz białej gorączki dostaje bardzo szybko
Fizyka rigidbody - wstrzymany  Zgierz - 52% Łódź kaliska -12%    Łódź Widzew - 0%  Łódź Fabryczna - 3% Studzionki - 0% Projekt ŁKA 2.5%
Projekty idą... idą powoli ale idą (brak czasu)...

Offline hulek

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 12
  • hulek dróżnik obchodowyhulek dróżnik obchodowy
  • Mistrz edytora :D, psycholog, mediator, realista.
  • Distance Travelled: 863km
  • Trains Routed: 136
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Sierpień 2016, 10:38:01 »
Jak przejechałeś tarcze manewrową i jechałeś na mnie i Matz musiał użyć radiostopu. Potem wdałeś się w dyskusje z dyżurnym na temat tarczy, że miałeś na biało. Miał prawo się wkurzyć.
Ja myśle, że usprawiedliwia. Coraz więcej jest nie ogarniętych mechaników, to dyżurny się wkurza.
Pracuje nad szkicem fikcyjnego wezla :D
Odważni są zawsze uparci.  ~ Paulo Coelho

Offline !Marcin

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 35
  • !Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz
  • ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็
  • Distance Travelled: 2013km
  • Trains Routed: 490
« Odpowiedź #32 dnia: 06 Sierpień 2016, 10:52:14 »
Ale jak większość osób tak robi to opanowanie emocji graniczy z cudem. Co powie dyżurny to jest święte, a takie wyjeżdżanie poza tarczę też nie powinno mieć miejsca.
Autor Scenerii: Samostrzel - 65% LCS Bolesławiec - 15% Wisła Głębce - Prace wstrzymane

Offline Coyotek

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Coyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrz
  • Mięso musiało latać ,jakby granat w chlew trafił
  • Distance Travelled: 1602km
  • Trains Routed: 462
« Odpowiedź #33 dnia: 06 Sierpień 2016, 11:06:19 »
Chwileczkę, bo mały offtop się tu robi.

Skarga dotyczy stosowania wulgarnego słownictwa/obrażania i trzymamy się tego kontekstu. Świadkowie twierdzą, że oskarżający przejechał tarczę manewrową w złą stronę, próbując wjechać na kurs kolizyjny innego pociągu ,co potwierdza Ryszard. Co do Matza - żałuję, brak dowodów na to co wyprawia użytkownik, ale masz wsparcie świadka, więc to uznamy za jakiś plus. Niestety wdawanie się w pyskówki, zamiast od razu wyrzucić użytkownika jest na minus. Nie od dziś wiadomo, że twój język jest cięty , a kartoteka się ugina pod ostrzeżeniami i banem. W większości tyczą się pierdół, ale raz dostałeś szlaban za bluzgi. Z marszu już powinienem wlepić Tobie co najmniej tydzień, ale weekend od TeDeka powinien ostudzić twoje zapędy do szukania kobiet lekkich obyczajów...

Co do użytkownika Mistrzu - widnieje jedno ostrzeżenie za odłączanie wagonów. Biorąc pod uwagę moje zaufanie do niektórych tu osób, a szczególnie do Ryszarda, dostaniesz 10% za łamanie przepisów kolejowych. Matz i tak miał prawo Ciebie wyrzucić ze stacji, to jest przywilej dyżurnego na utrudniających ruch.

Skargę uważam za rozpatrzoną.
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień 2016, 11:08:06 wysłana przez Coyotek »
The cake is a LIE!

Did somebody say MODERATOR?!

Naczelny Modulator. Bezbecja Forum. Pałuję warnami każdego, kto się opiera zasadom.

Banday, Kickday, Warnday, Timeoutday, Coyotday, Banturday i Spamday

Forumowy Wąchacz

Offline Mistrzu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 149
  • Mistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezes
  • Distance Travelled: 2300km
  • Trains Routed: 1020
« Odpowiedź #34 dnia: 06 Sierpień 2016, 13:23:38 »
Nie wiem czy mogę jeszcze ale się usprawiedliwię. Dyżurny nie miał zielonego pojęcia gdzie się znajduje kazał mi jechać chociaż wszędzie miałem ms1. Znajdowałem się pomiędzy tm29 a tm25. Pytałem się czy ruszyć mimo ms1 i dostałem odpowiedź że tak. I kto tu jest nieogarem. Nie było żadnego spamu, nie pytałem się o wyjazd i nie wdawałem się z żadne popyskówki. Dostałem tą kulturalną wiadomość i kick. Mam dość znieważania mnie przez tego użytkownika. Raz specjalnie dawał mi s1 na szlaku bo na początku przekroczyłem prędkość z powodu ogromnego laga. I wychodzi na to że to moja wina.
PKP Intercity. Zakład Centralny. O. Olszynka Grochowska.
Mistrz BZW IC/3, Obszar Eksploatacji i Realizacji Przewozów.

Offline Coyotek

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Coyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrz
« Odpowiedź #35 dnia: 06 Sierpień 2016, 14:26:56 »
Oczywiście, że możesz się odwoływać.

Biorąc pod uwagę, że SCS umożliwia śledzenie pociągu po numerze nie można udowodnić, że Matz nie miał pojęcia gdzie jesteś. Alee, na screenie jest wyraźnie widoczne wywołanie selektywne, a później poszedł w eter R-S. Więc z jakiegoś powodu musiałeś zrobić coś źle. Potem mamy bluzgi i na tym się screen urywa. Zauważyłem jednak, że na nim widnieje mały ,istotny punkt zaczepienia, a właściwie jest nim Szaqql, który prowadził w tym czasie live'a i znalazł się na stacji przed wydarzeniem. Spróbuję wydębić od niego całe nagranie ( o ile posiada ).
The cake is a LIE!

Naczelny Modulator. Bezbecja Forum. Pałuję warnami każdego, kto się opiera zasadom.

Forumowy Wąchacz

Offline jakubg1

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 8
  • jakubg1 pracownik torowy
  • Nie mam co wpisać :D
  • Distance Travelled: 1341km
  • Trains Routed: 340
« Odpowiedź #36 dnia: 06 Sierpień 2016, 15:03:09 »
Biorąc pod uwagę, że SCS umożliwia śledzenie pociągu po numerze nie można udowodnić, że Matz nie miał pojęcia gdzie jesteś.
Akurat SCS mojej stacji (bo to właśnie na niej wszystko się rozegrało) nie umożliwia wprowadzania numeru pociągu.

http://img.uetam.pl/image/tHwn
Od 24.05.17 rano do 26.05.17 popołudnie (wycieczka) oraz od 27.05.17 rano do 29.05.17 wieczór. Wtedy mnie nie ma!

Offline Ryszard-san

• Global Moderator
  • Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 150
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
  • Distance Travelled: 9273km
  • Trains Routed: 1198
« Odpowiedź #37 dnia: 06 Sierpień 2016, 16:58:19 »
Matz prosił o wrzucenie fotki
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline Mistrzu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Mistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezes
« Odpowiedź #38 dnia: 06 Sierpień 2016, 17:31:50 »
Co to pokazuje? Bo się na tym nie znam.

Offline m4lymisiu

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 6
  • m4lymisiu pracownik torowy
  • Distance Travelled: 2011km
  • Trains Routed: 310
« Odpowiedź #39 dnia: 06 Sierpień 2016, 21:39:34 »
Pojechałeś w złą stronę co zostały podane manewry
Lcs Laski 15%

Offline Coyotek

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #40 dnia: 06 Sierpień 2016, 21:43:00 »
Pulpit SCS ze stacji Pruszcz Gdański. Twierdzisz, że byłeś pomiędzy TM25 i TM29 ( niebieskie cyferki ). Otrzymałeś przebieg wyjazdowy za TM29 ( zaznaczone na żółto ), a zamiast tego ruszyłeś za TM25 pomijając sygnał Ms1. Tym samym wjechałeś na zajęty odcinek przy peronie ( zaznaczone na zielono ). Porównując to ze screenem, który umieściłeś to wszystko się zgadza. Matz mógł stwierdzić, że nie zaświeciło się Ms2, więc dał Ci zezwolenie na przekroczenie. Dopiero wtedy zauważył, że pojechałeś w przeciwną stronę.

Dla mnie w tym wypadku jest jasne, że złamałeś przepisy kolejowe. Stąd poszło ostrzeżenie do kartoteki.

Wszystko zostało sprawdzone i porównane ze screenem ( dziękuję za zapis wideo ). Potwierdziły się słowa, że brak znajomości sygnałów oraz opieszałość spowodowałby katastrofę w ruchu lądowym. Nie zjechałeś za zwrotnicę, więc opóźniłeś przebieg kolejnego pociągu. Tarczka została zapewne w końcu wygaszona, a tor ustawiony na jazdę prosto. Tym samym zostałeś na kursie kolizyjnym. Cokolwiek byłoby następne, Matz musiał wysłać R-S. Także ja tu nie widzę podstawy do odwołania. Zapis czatu potwierdził też, że pytałeś o wyjazd bez RJ, jakikolwiek wagon, a potem jeszcze próbowałeś podważyć słowa dyżurnego.
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień 2016, 22:33:42 wysłana przez Coyotek »
The cake is a LIE!

Forumowy Wąchacz

Offline Mistrzu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #41 dnia: 06 Sierpień 2016, 23:46:09 »
Cała ta sytuacja wynikała z tego że nie mogłem znaleść tm27. Najpierw zatrzymałem się pod tm29 i wyszedłem z loka jak go nie znalazłem to ruszyłem tak się zajełem szukaniem że wyjechałem po za tarcze ale zdążyłem zatrzymać już miałem cofać ale doszło do Radiostopu. 3 razy sprawdzałem pomiędzy tm29 a tm25 i go nie znalazłem. Może zabrzmi to jak głupia wymówka ale tego tm moim zdaniem tam nie było. Nie raz miałem takie jaja. W sumie to i tak moja wina bo tm29 to nie do tego toru był. Jeśli tak to przepraszam Strasznie byłem nie wyspany.

Dodano: 07 Sierpień 2016, 19:02:27

A co do tego RJ nie zostałem poinformowany przez dyżurnego że mi się skasował. Mogę dostać zapis? Chciałbym zobaczyć kiedy podważyłem słowa dyżurnego. Nie robię problemu pierwszy raz robiłem manewry na Pruszczu od tej strony. Jeszcze raz przepraszam.

//Wysłano zapis - Coyotek

Dodano: 07 Sierpień 2016, 21:34:37

Dziękuje za nagranie. Owszem żebrałem trochę o wagon ale ja nie pierwszy i nieostatni. Wcześniej wyniku wyjścia Wileńskiej w trakcie manewrów zostałem bez wagonów. Informacji o usunięciu mi RJ nie widzę tak samo jak podważania decyzji dyżurnego. Cała ta sytuacja wynikała z potwornego nie wyspania a nie nieznajomości przepisów. Wiem że mnie to nie usprawiedliwia ale chce tylko podkreślić że nie jestem nieogarnięty. Nikt nie miał ze mną do tej pory żadnych problemów po za tymi wagonami ale wtedy to był mój 1-2 dzień. Dziękuje za wyjaśnienie całej sprawy i jeszcze raz Przepraszam.
« Ostatnia zmiana: 07 Sierpień 2016, 21:34:37 wysłana przez Mistrzu »

Offline macnow30

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 2
  • macnow30 pracownik torowy
  • Distance Travelled: 399km
  • Trains Routed: 89
« Odpowiedź #42 dnia: 25 Sierpień 2016, 19:45:13 »
Data i miejsce: 22-08-2016, stacja Mrozy
Opis sytuacji: Dyżurny najpierw użył przypadkowo RS, czym uziemił kibel użytkownika nitro2012, oraz zatrzymał moje brutto,  następnie zaczął się odgrażać i wręczył mi kicka
Świadkowie: nitro2012
Dowody: screeny w załączniku

Offline macnow30

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 2
  • macnow30 pracownik torowy
  • Distance Travelled: 399km
  • Trains Routed: 89
« Odpowiedź #43 dnia: 25 Sierpień 2016, 19:58:19 »
Data i miejsce: 25-08-2016, stacja Mrozy
Opis sytuacji: Zatrzymałem się pod wjazdem i poinformowałem Matza o tym fakcie. Nie odpowiadał dłuższy czas, więc posłałem ZEW1. później wraz z panem CENIGHT zaczęli na mnie troszkę wsiadać, ale to nie jest kwestią tego zgłoszenia. po podaniu wyjazdu Matz posłał mi bez powodu kicka. odezwałem się tylko raz, pytając kiedy ma wyjazd ekspres.
Niestety screen mam tylko jeden z kluczowego momentu, kiedy Matz stosuje wulgaryzmy i najeżdża na mnie, a wiem, że logów nie akceptujecie jako dowodu, tym niemniej załączę je dla pełnego poglądu sprawy.

Świadkowie: CENIGHT
Dowody:
  • wyciąg z logów
  • pełne logi w załączniku
  • screen w załączniku

przefiltrowane notepadem:
(19:04) 69322@macnow30: wjazd na stój
(19:06) 69322@macnow30: ZEW1
(19:06) 122334@CENIGHT: Gotów do odjazdu
(19:07) 69322@macnow30: ZEW1
(19:07) 122334@CENIGHT: ja pierdole jak bedzie mogl to ci da
(19:07) 122334@CENIGHT: no stoj i nie spamuj :D
(19:07) Mrz@Matz32: dokaldnike masz 15 minut postoju a dzie ja decyduje
FPS: 15  h: 19  l: 5
FPS: 15  h: 19  l: 7
FPS: 15  h: 19  l: 9
FPS: 15  h: 19  l: 4
(19:08) Mrz@Matz32: napewno ma ekspres palnowy predzej wyjazd wtedy -.-
FPS: 15  h: 19  l: 5
(19:09) 69322@macnow30: kiedy?
(19:09) 122334@CENIGHT: mnie irytuje to ze ludzie stanal pod wjazdowym i napierdalaja ZEW1 po 30 razy
(19:09) 122334@CENIGHT: bo nie moze poczekac mimo ze w 80% sytuacjach postoj maja i tak i tak
FPS: 15  h: 19  l: 11
(19:09) Mrz@Matz32: ja poprosttu inoruje to juz mam  na lowie zeby oowego pana miedzy innymi wyprawic a nie wdawac sie w dyskusje z nim ;)
FPS: 16  h: 19  l: 13
Centering on (-19.6, 0.0, 2000.0)
(19:12) 643002@Wilu: Witam Pana dyzurnego
(19:12) 643002@Wilu: Wyjazd planowo? ;)
(19:12) Mrz@Matz32: najpozniej niewiem chwila
(19:12) 643002@Wilu: Przyjąłem
(19:13) Mrz@Matz32: podany hejterze
(19:13) Mrz@Matz32: mam wysrane na twje lapki
(19:14) Mrz@Matz32: ZEW1
(19:15) Mrz@Matz32: jak ci niepasuje e s eoflline sam+jdzi j
(19:15) Mrz@Matz32: pieprzny hejter siezamienzbaczymy jak sobie poradzis

Offline Coyotek

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #44 dnia: 26 Sierpień 2016, 15:21:43 »
Skarga została przyjęta przez Administrację Forum.
Jeżeli chcesz przyłączyć się do skargi, to prosimy o napisanie wiadomości, przedstawiającej sytuację, w której użytkownik dopuścił się złamania Regulaminu Forum, bądź Regulaminu Symulatora, najlepiej uzupełnioną o jakiś dowód zaistniałej sytuacji (zrzut ekranu, film, etc.).
Użytkownik Matz32 został poinformowany o skardze. Mamy nadzieję, że zajmie stanowisko w sprawie.
O dalszym rozwoju sprawy informować będziemy na bieżąco w tym wątku.
The cake is a LIE!

Forumowy Wąchacz