Autor Wątek: Solved/Rozwiązane: mnichu303  (Przeczytany 1296 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vB

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 7
  • vB pracownik torowy
  • Distance Travelled: 1537km
  • Trains Routed: 190
mnichu303
« dnia: 16 Czerwiec 2016, 14:53:07 »
Witam.

Nie przypuszczam, żeby to była sprawa gardłowa, ale dzisiaj na Tomaszowie miała miejsce sytuacja jak następuje na ekranach. Pierwszy pokazuje 87 na wjazdowym B na stój, na drugim widać ustawiony przebieg na zajęty peron, czyli bum było blisko. Użytkownik się wylogował przed prawdopodobnym dzwonem.
Może by wyhamował, bo widać, że hamulce uruchomił, ale wolałem na to nie czekać. Niech sam się wypowie w temacie.

Pozdrawiam -
vB

Skarga została przyjęta przez Administrację Forum.
Jeżeli chcesz przyłączyć się do skargi, to prosimy o napisanie wiadomości, przedstawiającej sytuację, w której użytkownik dopuścił się złamania Regulaminu Forum, bądź Regulaminu Symulatora, najlepiej uzupełnioną o jakiś dowód zaistniałej sytuacji (zrzut ekranu, log, etc.).
Użytkownik mnichu303 został poinformowany o skardze. Mamy nadzieję, że zajmie stanowisko w sprawie.
O dalszym rozwoju sprawy informować będziemy na bieżąco w tym wątku.

Mikson
« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec 2016, 00:06:45 wysłana przez mikson »

Offline mnichu303

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 3
  • mnichu303 pracownik torowy
    • http://td2.info.pl/index.php?action=register
  • Distance Travelled: 927km
  • Trains Routed: 77
Re: mnichu303
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Czerwiec 2016, 09:30:45 »
ja dzięki ale gra mi się rozpikselizowała najpierw się pyta co się dzieje a jak nie odpowiada to banujesz i tyle gra nie chciała się mi wyłączyć
Moja ulubiona lokomotywa to ET-22
Wodorów- 10%
Grabowo Gdańskie- 10%

Offline Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 235
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 9671km
  • Trains Routed: 3255
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Czerwiec 2016, 15:02:35 »
Odnośnie pełnienia obowiązków służbowych przez dyżurnego ruchu stacji Tomaszów Mazowiecki tj pana vB ujawniono szereg nieprawidłowości jak nie przywrócenie rozjazdu 5cd do położenia zasadniczego oraz nie przełożył on zwrotnic nr 36 i 39 w położenie - celem zabezpieczenia przebiegu wyjazdowego z toru 3a przed najechaniem przez inny skład w razie niezatrzymania pociągu wjeżdżającego pod semaforem wskazującym sygnał Stój. Maszynista Mnichu303 widząc To semafora wjazdowego B stacji Tomaszów Mazowiecki nie rozpoczął hamowania co tłumaczył awarią systemu.
Tworze pulpity do stacji dobrze wykonanych. Nie polecam swoich pulpity. Wypadkowa TD2.

Offline mnichu303

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 3
  • mnichu303 pracownik torowy
    • http://td2.info.pl/index.php?action=register
  • Distance Travelled: 927km
  • Trains Routed: 77
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Czerwiec 2016, 16:33:00 »
dzieki kolego i potwierdzam to co napisałeś najpierw się ustala przebieg a potem podaje semafor
Moja ulubiona lokomotywa to ET-22
Wodorów- 10%
Grabowo Gdańskie- 10%

Offline vB

• Supporter
  • *
  • vB pracownik torowy
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Czerwiec 2016, 17:00:57 »
Odnośnie pełnienia obowiązków służbowych przez dyżurnego ruchu stacji Tomaszów Mazowiecki tj pana vB ujawniono szereg nieprawidłowości jak nie przywrócenie rozjazdu 5cd do położenia zasadniczego oraz nie przełożył on zwrotnic nr 36 i 39 w położenie - celem zabezpieczenia przebiegu wyjazdowego z toru 3a przed najechaniem przez inny skład w razie niezatrzymania pociągu wjeżdżającego pod semaforem wskazującym sygnał Stój. Maszynista Mnichu303 widząc To semafora wjazdowego B stacji Tomaszów Mazowiecki nie rozpoczął hamowania co tłumaczył awarią systemu.

Ale że o czym Ty do mnie rozmawiasz? Miałem przestawić 5cd i pozwolić mu się wywalić zamiast radiostopu używać? I co do tej sytuacji mają 36 i 39?

Mnichu - miałeś stój od momentu wjazdu na scenerię i nigdzie nie napisałem, że daję Ci bana, bo i nie mogę, nigdzie też, że wjazd masz podany albo ten stop możesz pominąć. A jeśli chciałeś rozmawiać, to nie trzeba było z gry wychodzić, tylko rozmawiać.

Offline mikkeboss

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 2
  • mikkeboss pracownik torowy
  • Distance Travelled: 148km
  • Trains Routed: 14
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Czerwiec 2016, 18:06:01 »
@vB
Dobrą praktyką wirtualnego dyżurnego jest przestawianie zwrotnic do położenia zasadniczego, po przejeździe składu na bok. Poza tym, układając zwrotnice, tak jak pisze Kacper9, unikasz zderzenia z innym składem, bo wysyłasz pociąg na odcinek ochronny. Radiostop to swoją drogą.

Offline bartek

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 14
  • bartek dróżnik obchodowybartek dróżnik obchodowy
  • Distance Travelled: 208km
  • Trains Routed: 153
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Czerwiec 2016, 18:35:49 »
Chodzi o to że zwr.nie były w położenia zasadniczych, w których powinny się znajdować zawsze jeśli nie odbywa się przebieg.

Offline vB

• Supporter
  • *
  • vB pracownik torowy
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Czerwiec 2016, 20:10:42 »
Dziękuję Wam za wyjaśnienie. Fakt, ma to sens i postaram się o tym pamiętać. A 36 i 39 na minus? Dlaczego? Jak rozumiem żeby pirat nie najechał na odjeżdżający pociąg?

Offline Ryszard-san

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 204
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
  • Distance Travelled: 16929km
  • Trains Routed: 1399
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Czerwiec 2016, 23:24:14 »
Jak by ci peron przerznął to poleci na żeberko
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline shafter

• Tester
  • Developer
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 190
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 5327km
  • Trains Routed: 1498
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Czerwiec 2016, 01:13:10 »
36, 39 minus i poleci na żeberko a nie gdzieś dalej w stację.

Offline Coyotek

• Global Moderator
  • Developer
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 51
  • Coyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnik
  • Mięso musiało latać ,jakby granat w chlew trafił
  • Distance Travelled: 1624km
  • Trains Routed: 538
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Czerwiec 2016, 19:44:08 »
Biorąc pod uwagę to ,iż dyżurny poprzez brak przestawienia zwrotnic mógł doprowadzić do kolizji obu składów, użytkownik mnichu303 otrzymuje ostrzeżenie w postaci 20% dodanych do konta. Skargę uważam za rozpatrzoną.
The cake is a LIE!

Did somebody say MODERATOR?!

Naczelny Modulator. Bezbecja Forum. Pałuję warnami każdego, kto się opiera zasadom.

Banday, Kickday, Warnday, Timeoutday, Coyotday, Banturday i Spamday

Forumowy Wąchacz

Offline ziolo5655

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 18
  • ziolo5655 zwrotniczyziolo5655 zwrotniczyziolo5655 zwrotniczy
  • Distance Travelled: 1524km
  • Trains Routed: 622
mnichu303
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Lipiec 2016, 19:36:08 »
mnichu303

Data i miejsce: 16-07-2016, stacja Tomaszów Mazowiecki
Opis sytuacji: Użytkownik odpinał i podpinał wagony pomimo że poinformowałem go że wagony są podpięte to zaczął odpinać je od loka
Świadkowie: mentorius
Dowody: [screen potwierdzający sytuację]

Skarga została przyjęta przez Administrację Forum.
Jeżeli chcesz przyłączyć się do skargi, to prosimy o napisanie wiadomości, przedstawiającej sytuację, w której użytkownik dopuścił się złamania Regulaminu Forum, bądź Regulaminu Symulatora, najlepiej uzupełnioną o jakiś dowód zaistniałej sytuacji (zrzut ekranu, log, etc.).
Użytkownik mnichu303 został poinformowany o skardze. Mamy nadzieję, że zajmie stanowisko w sprawie.
O dalszym rozwoju sprawy informować będziemy na bieżąco w tym wątku.
« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec 2016, 19:43:58 wysłana przez Coyotek »

Offline Szopen

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 2
  • Szopen pracownik torowy
  • Distance Travelled: 2388km
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Lipiec 2016, 19:48:46 »
Widocznie info o odpinaniu pokazuje tylko u poszkodowanego mechanika, pośrednio ja byłem świadkiem tego. Choć nie było info o rozpinaniu składu.

Offline mikson

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Moderowany
  • Siła reputacji: 65
  • mikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezes
  • Distance Travelled: 2207km
  • Trains Routed: 1556
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Lipiec 2016, 00:04:08 »
Użytkownik mnichu303 otrzymał w przeszłości już 5 ostrzeżeń, więcej ostrzegać nie będziemy. Przyznano bana na 3 dni.
Użytkownika ziolo5655 upominam za używanie wulgaryzmów.
Ty deweloper! Czytałeś prawo autorskie?!
Prawo autorskie, co to znaczy?
No jesteś złodziejem, czy nie?