Dział ogólny > Dyskusje

Gadżety TDkowe jako druga forma wsparcia symulatora

(1/2) > >>

damianml:
Cześć,

Ostatnio pojawiły się magnesy TD2 na targach europejskich na stoisku SKM, dlaczego by nie wykorzystać idei gadżetów jako formy wspomagania symulatora?

Obecnie wspieramy TD poprzez darowizny, jednakże może wśród nas są osoby które by chciały coś też kupić by mieć coś fizycznego za wspieranie symulatora. Problemem jedynym pozostaje kto, i jak je wyprodukuje, jednak wierzę w moc naszego zarządu który na pewno jest w stanie znaleźć partnerów wśród producentów.

Gadżety nie przyniosą może i takiego dochodu jak darowizny (wiadomo ze sprzedaży część dostanie producent, a część stowarzyszenie), ale myślę że urozmaicą możliwość wsparcia.

Z pomysłów jakie mi przychodzą to mogły by być to wspomniane już magnesy w formie "Tradycyjnej" czyli matowe, płaskie, a także metalizowane 2.5D, lub też w formie puzzli. Do tego mogą dojść jeszcze kubki z pomysłowymi sloganami jak "Oj tak byczq" czy też z Tomkiem rewidentem, długopisy z logiem TD2, klipsy krawatowe oraz koszulki.

Z pytań do zarządu, czy taka forma "Wsparcia" nie przekreśli statusu stowarzyszenia?

Z pytań do użytkowników, czy byście byli chętni do kupna ew. gadżetów z emblematami TD2, jeśli tak to jakie gadżety byście chcieli kupić.

Zachęcam do dyskusji.
 

kowbojYT:
Jak już mowa o gadżetach to chciałbym coś dodać od siebie. Jak dobrze wiemy UTK bądź PKP PLK (ale chyba te dwa podmioty) promują program bezpieczeństwa na kolei. Według mie Stowarzyszenie też powinno pójść w tą stronę i w formie gażdzetów dać możliwość kupienia opasek odblaskowych na rękę, smycze odblakowe na klucze (ja bynajmniej dostałem taką od PLK) oraz kamizelki odaskowe z logiem TD2/Stowarzyszenia.

Saix95:
Its good idea about discuss this topic, i think we can open a another Topic named "TD2 Merchandise" i like the idea too support the Simulator or TTSK with nice Merchandise for example the Magnets. Honestly i would pay a fair price for Merch like this :)

Greets Saix95

xoorbes:
Tak jak pisałem kilka dni temu, mamy pewien pomysł, który chcemy niedługo przedstawić i zapewne zrealizować, na ten moment nie chcę jeszcze rozwijać tego wątku. Co do 'sklepu', to również kiełkuje taka idea, ale będzie wymagała konsultacji prawnych i trzeba mieć też świadomość, że obsługa księgowa DG jest znacznie kosztowniejsza niż obsługa NGO. Kolejna kwestia to comiesięczne rozliczenia i przygotowanie niezbędnych dokumentów dla księgowości, to wszystko zajmuje czas i im więcej siedzenia w 'papierach' tym mniej pracy w innych obszarach. Więc to tylko tak fajnie wygląda jak nie zacznie się zagłębiać w szczegóły :)

Krzysiek009:
Może możliwość dostania magnesu za darmo po wsparciu symulatora odpowiednią kwotą?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod