Dział ogólny > Dyskusje

Sygnał zastępczy

(1/1)

chudya:
Witam.
Do stworzenia wątku skłoniła mnie dzisiejsza sytuacja mająca miejsce podczas jazdy u dyżurnego TheMisterEQ, chociaż już wcześniej spotkałem się z takim przypadkiem (być może dyżurny był ten sam - nie pamiętam).
Na semaforze wyjazdowym widzę Sz. Dopiero po moim pytaniu słyszę odpowiedź, że mam jechać z zachowaniem ostrożności, bo przede mną porusza się skład. Pytam dyżurnego, po co wyprawia po kolei pociągi na Sz (za mną puścił kolejny), na co odpowiada, jak widać:Osobiście uważam, że wiele oszczędności w czasie nie było, bo jechałem towarkiem, który w miejscu się nie zatrzyma, więc siłą rzeczy nie pojadę z prędkością rozkładową. Dodatkowo rodzi to problemy, bo przy wjeździe na nast. scenerię dostaję komunikat, że gracz blokuje semafor:W czasie dalszej dyskusji gość mnie rozjechał całkowicie:Z jednej strony w każdej dyskusji z tym związanej mówi się, że TD2 ma być jak najbardziej symulatorem, a jednocześnie widzę kwiatki typu: mało jest awarii, to sobie dla kaprysu Sz pomrugam.
Czy tylko ja widzę niekonsekwencję?

Marcin_S:
Dlaczego nie jest to zgłoszone jako skarga, tylko jako wątek?
Znając tutejsze zapędy, zaraz będzie gównoburza gdzie połowa nawet nie będzie miała pojęcia o czym pisze. Dlatego też zamykam i proszę sporządzić odpowiednie zgłoszenie w systemie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod