Autor Wątek: Talk/Rozmowa: Co się, co się stało, czyli kolejowe wpadki i wypadki.  (Przeczytany 141053 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kyu2304

  • Weteran
  • Wiadomości: 18
  • Siła reputacji: 13
  • kyu2304 dróżnik obchodowykyu2304 dróżnik obchodowy
  • Jeżeli chcesz zmienić bieg, to stań na sprzęgle :)
Odp: Co się, co się stało, czyli kolejowe wpadki i wypadki.
« Odpowiedź #30 dnia: 10 Stycznia 2018, 00:34:45 »
Dzwon - czołówka na Przemęcie (nareszcie coś zaczęło się dziać)...no to jedziemy:

1. Czekam na tę skargę i doczeeeeeekać się nie mogę, bo TeDekowicz bez skargi to jak Matz32 bez bana permanentnego ;)
2. Proponuję więcej powściągliwości w ocenie sytuacji na kilka sekund po zdarzeniu i nie ferować wyroków oraz nie oskarżać z góry i nie straszyć. Młodej damie nawet się nie dziwię...ma czas jeszcze dorosnąć.
3. Dla obojga wtajemniczonych i oburzonych uprzejmie donoszę, że...wjazd na podg Bydgowo (czyli tam gdzie niby to ja jechałem offline) miał miejsce...online...powtarzam...ONLINE. DR na tym podg podaje mi sygnał S2 więc jadę. A po wjeździe na Przemęt...to co widać na załączonym obrazku. DR posterunków nie potrafią się ze sobą dogadać albo nie zapowiadają pociągów.


Dodano: 10 Stycznia 2018, 00:38:31


Czołówka nr 2, nieco wcześniej na "Szymankach". Wyprawiono mnie na sygnał S10 wraz z W24 i zabrakło niewiele żebyśmy się...nie spotkali.
« Ostatnia zmiana: 10 Stycznia 2018, 00:38:35 wysłana przez kyu2304 »

Offline Matz32

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 413
  • Siła reputacji: 932
  • Matz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezes
  • Dziadek Mroz i Geograf Tedekowy
    • Moj kanal kolejowy na YT
Odp: Co się, co się stało, czyli kolejowe wpadki i wypadki.
« Odpowiedź #31 dnia: 10 Stycznia 2018, 10:22:02 »
No to sobie gadaj co chcesz ale Bydgowo w owym czasie juz wyszlo z SWDR I TS (kazdy co byl moze  potwierdzic ) i wiem co robie bo Prowadze DZienik Ruchu..pozatym wyjedzanie z offa bez zgody  jest bardzo czeste co wykazuje nieznajomosc lub olewanie regualaminu przez maszynistow. Co jak co  ale byles nie  pierwszy co wjechal bez pytania w ten dzien . Najsmieszniejsze ze semafor byl zblokowany a  i tak wjechales. W ostatnich dniach znow czesciej ktos jeszcze wychodzi z  aktywnymi rj bez pytania inynch czy moze....
« Ostatnia zmiana: 10 Stycznia 2018, 10:28:11 wysłana przez Matz32 »
Projekt Linia 32 http://img.td2.info.pl/image/XeI3h
Pomagam przy podkladach satelitarnych, wskaznikach , kilometrazu.,chetni pisac PW

Offline Marszałek

  • User
  • Wiadomości: 31
  • Siła reputacji: 149
  • Marszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezes
  • Magazynier
Odp: Co się, co się stało, czyli kolejowe wpadki i wypadki.
« Odpowiedź #32 dnia: 11 Stycznia 2018, 17:41:13 »
Film pod tytułem "I Believe I Can Fly" w wykonaniu TeDeka.
Czyli standardowy lot na księżyc   ;)

Pogromca mikoli i gałganów w symulatorze od czerwca 2017

Offline Drozda32

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Siła reputacji: 777
  • Drozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezes
  • Ja nie szukam błędów tylko ONE MNIE ZNAJDUJĄ
Odp: Co się, co się stało, czyli kolejowe wpadki i wypadki.
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Stycznia 2018, 22:54:41 »

Pozdrawiam

Offline Trepan

  • Weteran
  • Wiadomości: 297
  • Siła reputacji: 88
  • Trepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezes
Odp: Co się, co się stało, czyli kolejowe wpadki i wypadki.
« Odpowiedź #34 dnia: 15 Stycznia 2018, 22:42:51 »
40300 Hermaszewski, ten skład chyba nigdy nie dotrze do stacji końcowej bez strat. Tym razem w ogóle dotarł, tylko dwa wagony z uszkodzonymi sprzęgami musiałem zostawić...


Offline drivewerka

  • User
  • Wiadomości: 1
  • Siła reputacji: 1
  • drivewerka pracownik torowy
    • http://krwiomocz.net.pl/
Odp: Co się, co się stało, czyli kolejowe wpadki i wypadki.
« Odpowiedź #35 dnia: 17 Stycznia 2018, 14:47:34 »
40300 Hermaszewski, ten skład chyba nigdy nie dotrze do stacji końcowej bez strat. Tym razem w ogóle dotarł, tylko dwa wagony z uszkodzonymi sprzęgami musiałem zostawić...


A ktoś może wpadł na to z czego to wynika? :D
.

Offline k_wojak

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 213
  • Siła reputacji: 133
  • k_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezes
  • Wojak
    • Kanał Youtube
Odp: Co się, co się stało, czyli kolejowe wpadki i wypadki.
« Odpowiedź #36 dnia: 17 Stycznia 2018, 15:23:37 »
40300 Hermaszewski, ten skład chyba nigdy nie dotrze do stacji końcowej bez strat. Tym razem w ogóle dotarł, tylko dwa wagony z uszkodzonymi sprzęgami musiałem zostawić...


A ktoś może wpadł na to z czego to wynika? :D
Z bugów symulatora, bardzo popularne są wszelkie jajca z taborem np. "wystrzały", czyli wykolejenie, a następnie jazda z kosmicznymi prędkościami i inne tego typu cuda. Jedyne co można zrobić to poczekać na nową wersję, która jest w trakcie testów.
POLREGIO S.A. Zakład Zachodniopomorski

Offline Drozda32

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Siła reputacji: 777
  • Drozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezes
  • Ja nie szukam błędów tylko ONE MNIE ZNAJDUJĄ
Odp: Co się, co się stało, czyli kolejowe wpadki i wypadki.
« Odpowiedź #37 dnia: 17 Stycznia 2018, 19:51:57 »
Moim skromnym zdaniem to wina DYŻURNEGO który przestawił zwrotkę pod jadącym składem.

A to moje dzieło gdzie zwolniłem blokadę przebieg i zmieniłem zwrotkę pod jadącym pociągiem.
Pozdrawiam

Offline Trepan

  • Weteran
  • Wiadomości: 297
  • Siła reputacji: 88
  • Trepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezes
Odp: Co się, co się stało, czyli kolejowe wpadki i wypadki.
« Odpowiedź #38 dnia: 17 Stycznia 2018, 20:14:48 »
Cytat: k_wojak
Z bugów symulatora, bardzo popularne są wszelkie jajca z taborem np. "wystrzały", czyli wykolejenie, a następnie jazda z kosmicznymi prędkościami i inne tego typu cuda. Jedyne co można zrobić to poczekać na nową wersję, która jest w trakcie testów.

Tak jak Drozda napisał, ten bug nazywa się dyżurny. Działa on w ten sposób, że ciągnąc za wajchę przekłada zwrotnicę pomiędzy wózkami wagonu. Tak o to znalazł się on aż na trzech torach jednocześnie. Wagon 10 wykolejony, wagon 9 z urwanym sprzęgiem. Skład odjechał z ośmioma.

Offline Bury

  • User
  • Wiadomości: 27
  • Siła reputacji: 160
  • Bury prezesBury prezesBury prezesBury prezesBury prezesBury prezesBury prezesBury prezesBury prezesBury prezesBury prezesBury prezes
Odp: Co się, co się stało, czyli kolejowe wpadki i wypadki.
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Stycznia 2018, 13:28:08 »
Awaria SBLki w Parzęczewie.
To chyba przez te ZEWy :P




Offline Drozda32

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Siła reputacji: 777
  • Drozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezes
  • Ja nie szukam błędów tylko ONE MNIE ZNAJDUJĄ
Odp: Co się, co się stało, czyli kolejowe wpadki i wypadki.
« Odpowiedź #40 dnia: 21 Stycznia 2018, 21:23:09 »
Jazda przez zbugowane Naterki z lewitującymi i poruszającymi się samymi węglarkami i z nie rozłączonym dyżurnym z Skrzynek i potem crash w wagony.
« Ostatnia zmiana: 25 Stycznia 2018, 19:11:53 wysłana przez Drozda32 »
Pozdrawiam

Offline Drozda32

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Siła reputacji: 777
  • Drozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezes
  • Ja nie szukam błędów tylko ONE MNIE ZNAJDUJĄ
Odp: Co się, co się stało, czyli kolejowe wpadki i wypadki.
« Odpowiedź #41 dnia: 01 Lutego 2018, 17:46:46 »
Wjeżdżam w perony a tu mechanik samobójca leżący już nie wiadomo ile czasu.

WSTAWAJ SZKODA DNIA
Pozdrawiam

Offline Mr_bar

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 332
  • Siła reputacji: 305
  • Mr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezes
  • DO I LOOK LIKE I NEED YOUR POWER?
    • Mój kanał YT
Odp: Co się, co się stało, czyli kolejowe wpadki i wypadki.
« Odpowiedź #42 dnia: 04 Lutego 2018, 14:51:59 »
Testy WGA na 0.10.0 z @Drozda32
« Ostatnia zmiana: 04 Lutego 2018, 14:53:38 wysłana przez Mr_bar »

Offline Marszałek

  • User
  • Wiadomości: 31
  • Siła reputacji: 149
  • Marszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezesMarszałek prezes
  • Magazynier
Odp: Co się, co się stało, czyli kolejowe wpadki i wypadki.
« Odpowiedź #43 dnia: 16 Lutego 2018, 20:13:15 »
Przepiękna rakieta o ciągu wstecznym na stacji Wielichowo :)

Pogromca mikoli i gałganów w symulatorze od czerwca 2017

Offline eM8Ka

  • User
  • Wiadomości: 51
  • Siła reputacji: 105
  • eM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezes
Odp: Co się, co się stało, czyli kolejowe wpadki i wypadki.
« Odpowiedź #44 dnia: 17 Lutego 2018, 21:56:29 »
Chyba powinienem zmienić numer na odpowiedni dla towarowego. Kibel z węglem.
« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2018, 22:02:17 wysłana przez eM8Ka »