Autor Wątek: Info: LCS Legionowo  (Przeczytany 278 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Neodokuran

  • Supporter
  • *
  • Wiadomości: 379
  • Siła reputacji: 296
  • Neodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezes
  • Neodokuran Perrini
  • Distance Travelled: 5798km
  • Trains Routed: 2148
LCS Legionowo
« dnia: 03 Maj 2017, 13:35:00 »
Legionowo to stacja węzłowa, położona na magistrali E65, na której rozpoczyna się jednotorowa linia do Tłuszcza przez Wieliszew, stanowiąca towarową obwodnicę Warszawy. Cały posterunek został niedawno zmodernizowany, w ramach prac na magistrali. Całkowicie przebudowano obie głowice rozjazdowe – na wjeździe od strony Warszawy zamontowano rozjazdy umożliwiające przejazd z prędkościami 60 i 100 km/h. Wyjazd w kierunku Wieliszewa zorganizowano w środkowej części stacji – może się on odbywać z prędkością do 60 km/h. Północna głowica rozjazdowa została zaś przesunięta za łuk w kierunku Chotomowa. Wszystkie rozjazdy, znajdujące się w torach głównych magistrali posiadają ruchome dzioby krzyżownic. Największą zmianą była jednak budowa trzeciego toru szlakowego pomiędzy Chotomowem a Legionowem, w śladzie łącznicy z Piask. Zakończenie łącznicy włączono natomiast do stacji Legionowo. Stacja posiada 6 torów głównych, z których 4 znajdują się przy dwóch wysokich, dwukrawędziowych peronach wyspowych. Perony te połączone są przejściem podziemnym, które powstało w miejsce istniejącej do tej pory kładki. Po wschodniej stronie stacji znajduje się tor boczny, położony przy rampie ładunkowej.
W skład LCS Legionowo do tej pory wchodzi podg Chotomów oraz przystanki osobowe : Legionowo Piaski i Legionowo Przystanek.

Maszyniści mogą się spawnować na scenerii na następujących spawnach :
TOW1, TOW2, TOW3 - pociągi Towarowe, bądź zdawcze,
EZT - wiadomo - elektryczne zespoły trakcyjne,
Pod semaforem C - Wszelkiej maści ekspresy, pośpieszne, EZT,
Tm8 i Tm20 - Spawn spalinowy towarowy.

// Zgodnie z życzeniem zamykam i kosz. Ryszard-san
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień 2017, 10:07:32 wysłana przez Ryszard-san »
Projekty [Bździno, Augustów-wstrzymane]; Autoryzacje [Parzęczewo, Herby Nowe]

Ukradli kryształowe kule :(