Autor Wątek: Odp: Instrukcje - dyskusja  (Przeczytany 271 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hulek

  • Supporter
  • *
  • Wiadomości: 254
  • Siła reputacji: 41
  • hulek starszy dyżurny ruchuhulek starszy dyżurny ruchuhulek starszy dyżurny ruchuhulek starszy dyżurny ruchuhulek starszy dyżurny ruchuhulek starszy dyżurny ruchuhulek starszy dyżurny ruchuhulek starszy dyżurny ruchu
  • Ekspert ds. Edytora
  • Distance Travelled: 2133 km
  • Trains Routed: 331
Odp: Instrukcje - dyskusja
« dnia: 30 Lipiec 2017, 09:33:30 »
Witam,

Przyszedłem tutaj z Maszyny i niestety muszę wyznać, że instrukcja dla świeżaków, jak uruchomić EU07 na zimno jest TRA - GI - CZNA! CO to są ramy pneumatyczne, gdzie je znaleźć, która jest A która  B? Gdzie jest zawór trójdrożny (cylinder główny jest pusty ale mimo to mogę podnieść pantografy). Czy trzeba podłączyć  baterię na przetwornice nr 2? Jeśli tak, to w której kabinie? Nie zapalają się kontrolki blokady żadnych przekaźników...Czy hamulec należy zluzować przed rozpoczęciem uruchamiania? Trzeci od lewej bezpiecznik w kabinie od strony wagonów (czy to jest właśnie kabina A?) jest wyłączony (pokazuje zielone pole) - czy to jest stan w jakim ma być, czy też należy go włączyć? Dlaczego fotografie tam zamieszczone nie odzwierciedlają tego, co pokazuje gra a tylko to, co widać w prawdziwej lokomotywie?

Dodatkowo: czasami wskazówka środkowego manometru znika i tylko reset pomaga, czasem wszystkie przyciski wydają się nie odpowiadać na naciskanie - bugi?

Bardzo proszę o przepisanie instrukcji tak, by krok po kroku opisywała DOKŁADNIE co trzeba zrobić (najlepiej ze screenami z symulacji), by uruchomić lokomotywę. Dotychczas udało mi się to 2 razy na 10 prób (na ślepo).

Pozdrawiam :)
To jest symulator, ktory odzwierciedla w pewien sposob realia kolei. To nie jest kolejna gierka jak Train Symulator, gdzie nic nie robisz tylko sobie jezdzis. I nikt nie bedzie zmienial instrukcji, bo kolejny rak przychodzi i robi bajzel. Juz takich jest za duzo, a potem placz czemu bany leca. Instrukcja po drugie zostala napisana przez prawdziwego maszyniste, gdzie ty z nim rozmawiajac to on by cie zmiażdźył wiedza. Co raz wiecej "elek" sie pojawia i nawet nie umieja ruszyc lokiem, to jak nie umieja ruszyc lokiem to niech rusza glowa i przeczytaja instrukcje, ktora jest na pisana jezykiem kolejowym a nie jezykiem gimbow. Jak nie umiesz czytac instrukcji to sie nie bierz za ten symulator tylko wracaj do Maszyny i tam jezdzij jak wol i nic nie ogarniaj dalej.
DZIEKUJE !
Wroclaw Glowny (0.10.0)  - SPOKOJNIE POWOLI DO PRZODU
Stary wyjadacz chleba i prawa reka, zastepcy, glownego naczelnika terroru :D