Aplikacje > Launcher

Instalacja Symulatora (Windows 7) - krok po kroku

(1/1)

Wiedenka:
W związku z licznymi pytaniami zarówno nowych użytkowników jak i "starszych" stażem powstał poniższy poradnik przygotowany z użyciem Windowsa 7. Na jego końcu znajduje się link do osób posiadających Windows 10.

1. Sprawdź czy posiadasz 64 bitową architekturę systemu Windows. Wybierz po kliknięciu przycisku START->KOMPUTER na białym tle WŁAŚCIWOŚCI. Można też użyć skrótu klawiszowego Win+Pause/Break.Powyższe informuje, iż spełniasz warunek do przejścia kolejnego etapu. Jeżeli w tym miejscu widnieje informacje o systemie 32 - bit musisz zaopatrzyć się w nowy PC.

2. Wybierz na forum zakładkę POBIERZ


3. Następnie przesuń stronę do miejsca z napisem SYMULATOR.


4. Po kliknięciu rozpocznie się pobieranie LUNCHERA potrzebnego do instalacji samego symulatora (w przypadku komunikatu o próbie pobrania nieznanego pliku bądź problemów z pobraniem zaleca się czasowe wyłączenie ANTYWIRUSA).

Klikamy w pobrany plik.


5. Jeżeli ukazało Ci się poniższe okienko oznacza to, iż nie posiadasz programu mogącego otworzyć archiwum w którym znajduje się LAUNCHER. Pobieramy bezpłatny program 7-ZIP. Posiadając powyższe przechodzimy do pkt. 6.
6. Otwiera się nam archiwum, jednak najpierw musimy wypakować pliki, zamykamy okienko i przechodzimy do pkt. 7.7. Postępujemy jak poniżej.8. Po wypakowaniu się archiwum wchodzimy do folderu i wyszukujemy pliku Launcher.exe9. Klikamy prawym przyciskiem myszy na Launcher.exe i wybieramy WŁAŚCIWOŚCI->Zgodność> Uruchom ten program jako administrator. Po zaznaczeniu tego pola wybierz Zastosuj->OK.

10. Uruchamiamy Launcher.exe klikając tylko dwukrotnie na ikonę, pojawi się zębatka, następnie okno Launchera. W pole 1. wpisujemy LOGIN natomiast 2. HASŁO (dane do logowania takie jak na forum). Jeżeli nie posiadasz konta wybierz opcję Załóż konto/Create an account.


11. Po pomyślnym zalogowaniu można zmienić język z angielskiego na polski klikając w zębatkę (Settings). Następnie wybieramy ikonę pobierania zaznaczoną poniżej.12. Nadszedł czas na instalację samego Symulatora. Wybieramy najnowszą wersję (obecnie jest to 2018.3.1), klikamy Pobierz. Rozpocznie się proces pobierania i może potrwać dłuższą chwilę w zależności od tego jak szybkie posiadasz łącze internetowe. Po ukończeniu klikamy na Domyślna i zamykamy okno pobierania.13. Teraz klikamy Graj, uruchomi się okno symulatora Train Driver 2.

Opis instalacji dla systemu Windows 10 znajduje się na Wiki TD2 klik.
Życzę udanych służb.

Argeos:

--- Cytat: wiedenka w 06 Lutego 2019, 19:33:01 ---Jeżeli w tym miejscu widnieje informacje o systemie 32 - bit musisz zaopatrzyć się w nowy PC.

--- Koniec cytatu ---
Nie zgodzę się, kiedyś było mnóstwo "szpecy", którzy stawiali 32-bitowe windowsy na 64-bitowych prockach np. Core 2 Duo, "bo mniej ram-u brało". Zmieniłbym ten akakpit na:
Jeżeli w tym miejscu widnieje informacje o systemie 32 - bit spróbuj postawić system 64 bit. Jeżeli to niemożliwe, musisz zaopatrzyć się w nowy PC.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod