Pierwszy mój pociąg osobowy przyspieszony, obsługiwany EN71-044.
Rozkład(ze stacji początkowej Parzęczewo wyjechałem z ok. 11-minutowym opóźnieniem niewpisanym przez DR; przy podg. Tłoki czekałem 15 minut na wjazd):
Stacja Szymankowszczyźnice:
Pociąg skończył bieg na stacji Blaszki z około 41-minutowym opóźnieniem.