Ankieta

Która nowość ma Twoim zdaniem pojawić się w TD2 jako pierwsza?

Niebieska kabina EU07
29 (12.7%)
Awatary maszynisty w kabinach pojazdów
37 (16.2%)
Radiotelefon z rozszerzoną funkcjonalnością
76 (33.2%)
Znaki drogowe
3 (1.3%)
Pantografy podążające za przewodem jezdnym
84 (36.7%)

Głosów w sumie: 220

Głosowanie skończone: 24 Grudnia 2018, 22:48:39

Autor Wątek: Info: Ankieta: Która nowość ma pojawić się w TD2 jako pierwsza?  (Przeczytany 6027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lokol

  • Developer
  • Weteran
  • Sponsor
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Siła reputacji: 37
  • Lokol toromistrzLokol toromistrzLokol toromistrzLokol toromistrzLokol toromistrzLokol toromistrzLokol toromistrz
Cześć :)

Zebraliśmy kilka nowości, którymi zaczęliśmy zajmować się jakiś czas temu. Chcielibyśmy Was spytać, które z nich byłyby najbardziej oczekiwane przez Was. Za feature'y, które zbiorą w ankiecie najwięcej głosów, zabierzemy się w pierwszej kolejności, ale docelowo zamierzamy wprowadzić wszystkie. Część wymienionych nowości powinna pojawić się w pierwszym dużym wydaniu w 2019 roku (nazwijmy roboczo: 2019.1), co oznacza, że w nadchodzącym patchu do "Żaby" jeszcze ich nie będzie.

Niebieska kabina EU07:
Kolejna wariacja kabiny do lokomotyw serii EU/EP07 typu 303E (te z ryflami) wyląduje w niektórych jednostkach. Dominującym kolorem ścian kabiny i pulpitu jest niebieski, nastawnik też jest trochę inny niż w obecnie dostępnych kabinach. Nie pokażę screenshota, dajcie się zaskoczyć. :)

Awatary maszynisty w kabinie:
Awatary maszynisty będą widoczne dla innych graczy nie tylko po wyjściu z kabiny klawiszem F11, ale również za nastawnikiem. Będą usadowione na stałe na fotelu maszynisty (nie będą miały dodatkowych animacji), ale przynajmniej będzie komu "pomachać" przy mijaniu się na szlaku.

Radiotelefon z rozszerzoną funkcjonalnością:
Radiotelefon w kabinach będzie można włączyć lub wyłączyć. Będzie miał animowane przyciski, w tym ten odpowiedzialny za wyzwalanie sygnału RADIOSTOP, oraz działające kontrolki wskazujące stan. NIE będzie wydawał z siebie żadnych dźwięków poza ZEWami i RADIOSTOPem, czyli np. losowo generowanych komunikatów od innych fikcyjnych maszynistów.

Znaki drogowe:
Zdecydowana większość (ponad 90%) znaków drogowych obowiązujących według aktualnych przepisów pojawi się jako obiekty w edytorze umieszczone w osobnej kategorii. Przy drogach będzie można zobaczyć coś więcej niż krzyż Św. Andrzeja.

Pantografy podążające za przewodem jezdnym:
Odbieraki będą wykrywały sieć trakcyjną i dostosowywały się do wysokości przewodu jezdnego. Przestaną czerpać prąd z powietrza lub przenikać przez wiadukty.

Termin zamknięcia ankiety jest podany u góry. Wyniki pojawią się wraz z zamknięciem ankiety.
« Ostatnia zmiana: 17 Grudnia 2018, 23:38:13 wysłana przez Lokol »