Autor Wątek: Info: Screenshoty na nową stronę TTSK  (Przeczytany 2375 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline emik

  • Konstruktor
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 196
  • Siła reputacji: 85
  • emik prezesemik prezesemik prezesemik prezesemik prezesemik prezesemik prezesemik prezesemik prezesemik prezesemik prezesemik prezes
Screenshoty na nową stronę TTSK
« dnia: 26 Marca 2023, 22:56:14 »
Drodzy użytkownicy
Bez zbędnych ceregieli, przeciągania, czy ogłaszania jakiś dodatkowych konkursów :) Ostateczna wersja strony TTSK.ngo naszego stowarzyszenia jest już na ukończeniu, większość contentu została już przeniesiona i jedyne czego jeszcze brakuje to Wasze wspaniałe screenshoty z rozgrywek Train Driver 2.

Jeżeli chcesz, aby Twoja twórczość znalazła się na stronie wystarczy wykonać screenshota w trybie pełnoekranowym zgodnego z wymaganiami przedstawionymi poniżej oraz wysłać go mailem na adres dpekala@ttsk.ngo z tytułem wiadomości: Screenshot - strona TTSK. Wiadomość proszę podpisać swoim nickiem z forum - podpis ten znajdzie się w tekście alternatywnym grafiki w przypadku jej publikacji.

Wymagania dotyczące screenshota:
- grafika powinna być w formacie PNG lub JPEG
- rozdzielczość grafiki min. 1600x900 - w przeciwieństwie do "Konkursu na screenshot do menu głównego" obraz nie musi zachowywać proporcji 16:9, mimo wszystko powinien przedstawiać cały ekran
- tematyka obrazka powinna mieścić się w kategorii: maszynista, dyżurny ruchu, edytor TD2, SWDR, SPK, SCS, SPE, SUP
- w przypadku screenshotów w kategorii maszynista/dyżurny ruchu, screenshot powinien być wykonany z ukrytym UI oraz wykonany w aktualnej wersji gry.
- przesłana grafika powinna być w stanie surowym, tj. nie poddana obróbce w zewnętrznej aplikacji

Dopuszcza się przesłanie więcej niż jednego screenshota w jednej wiadomości.
Zastrzegam sobie, że nie wszystkie przesłane prace zostaną wykorzystane.

Prawdo do dysponowania i rozporządzania nadesłanymi screenshotami przechodzi na Towarzystwo Twórców Symulatorów Kolejowych. Zastrzegamy sobie dowolną modyfikację przesłanych screenshotów, celem dopasowania ich do aktualnego projektu strony internetowej. Informacja o autorze (jeżeli podał swój nick w przesłanej wiadomości) opublikowanego obrazu znajdzie się w tekście alternatywnym dla grafiki.
« Ostatnia zmiana: 26 Marca 2023, 23:19:13 wysłana przez xoorbes »