Dział ogólny > Ogłoszenia

Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2

<< < (2/30) > >>

Krzysiek009:
Stanowisko: Developer (Modelowanie)
Mam na imię Krzysiek i mam 16lat, modeluje sobie od stycznia tego roku lecz na poważniej zająłem się tym w kwietniu z myślą o modelowaniu do TDka, miałem też krótki epizod z animacją w Unity. Nie wiem co by więcej o sobie istotnego napisać.

Co do wkładu w symulator to robię zdjęcia na tekstury i nagrywam materiały na dźwięki, wymodelowałem też sporo modeli lecz do tej pory oteksturowałem i przekazałem Administracji jedynie 3 z modeli które siedzą u mnie na dysku.

Meril:
Cześć, jestem Rafał rocznik '94. W symulatorze jestem od wielu lat (styczeń 2016) i chciałbym w końcu się jakoś przysłużyć społeczności. Jako że nie umiem programować, robić grafiki ani tworzyć scenerii, to mógłbym pomóc jako moderator, tudzież egzaminator.
Nie jestem zawodowo związany z koleją, ale przez te lata z Wami poznałem przepisy (przynajmniej te najważniejsze, bo jednak ciężko jest umieć wszystko gdy nie mam kontaktu z zawodowcami).

Aseru:
[Trener/Konstruktor]
Witam bardzo serdecznie, Mateusz - 21 wiosen

Trener - od ponad roku związany z koleją. Praca na warsztacie oraz obecnie szkolenie na świadectwo masz. w jednej ze spółek daje możliwość pomocy młodym adeptom w prowadzeniu oraz informacjach od strony technicznej "co z czym się je" na tej kolei. Mogę również pomóc w robieniu fotografii na potrzeby textur kabiny.

Konstruktor - hmmm tu chyba nie muszę szerzej przedstawiać mojej roli w wkład do symulatora. Chętnie pomogę raczkującym scenarzystą w obsłudze edytora oraz przedstawię pewne "triki".

Pozdrawiam Aseru

Renji20:
Witam Zgłaszam się na stanowisko Trenera

Na Imię Mam Michał i mam 27 lat. Od dziecka interesuję koleją a w Train driver 2 jestem od roku.

Dlaczego zgłaszam się na stanowisko trenera?

Od Jakiegoś czasu zgłaszają się do mnie chętni nowi użytkownicy którzy chcą się nauczyć bycia Mechanikiem/dyżurnym ruchu i pomimo ograniczonego czasu chętnie poświęcam czas i dziele się swoją zdobytą wiedzą. Jestem osobą wymagającą ale też cierpliwą i wyrozumiałą gdyż wierzę że jeśli ktoś chce się nauczyć to będzie słuchał wskazówek które przekazuję. Co do samego Nauczania to mam niewielkie sukcesy i chętnie będę kontynuował to . Myślę że atutem moim jest też dobra opinia co jest ważne.

Co do innego wkładu od jakiegoś czasu współpracując z innym użytkownikiem dłubie swoją pierwszą scenerie i mam nadzieję że już wkrótce ujrzy światło dzienne.

Bardzo proszę o rozważenie mojej kandydatury

Pozdrawiam
Renji20

babisz_fajny:
Cześć, babiszek z tej strony. Trochę za dużo wiosen już za mną.... :p
Polregio i Polregio, z Wrocławia jestem.

Jak wiecie, w moim wypadku kolej to pasja, zajecie jak i wiedza. Po wątku "pomoc babiszka" nie chciałbym się za bardzo rozpisywać nad tym co myślę, i nad tym co chcę czynić. Jak wiadomo, ciągnę od tamtego postu za sobą grupę użytkowników, którzy od początku wyrazili chęć pomocy mi w szerszym zakresie aniżeli lekcje indywidualne. Jeżeli chodzi o moją "kandydaturę" to nie ulega wątpliwosci, iż kandydowałbym na trenera, a nawet jego naczelnika. Życie jak i TD2 dużo mnie nauczyło, długi staż, to umiejętności, a takowych na kolei potrzeba. Dlaczego piszę o "naczelniku trenerskim"? Być może dlatego, iż od dłuższego czasu, chciałem dołączyć do grona developerów by mieć lepszy kontakt z górą. Ta opcja da mi taką możliwość, jak i sądzę że jestem do tego osobą odpowiedzialną, jako ten wredny służbista z tedeka co go to elki nie lubią. Co do tego, jakie osiągnięcia w Td2 juz za mną, to parę wyszkolonych prywatnie osób. Na pewno warto tu wymienić Stefanulka, czy Kwiatka. Przede wszystkim moja chęć pomocy, co w wątku "pomoc babiszka" jest jasno opisane. Jeżeli chodzi o konstruktora, to mimo Brzezinki i Chełmika, grzebania w SCS oraz trzech scenerii w drodze, sądzę że nie do końca nadaje się do tej roli. Ci co siedzą i rozmawiają, jak i starzy wyjadacze napewno przegadali ze mną długie godziny i też mogli by się o mnie wypowiedzieć w kontekście przywołanego stanowiska. Sądzę że w randze trenera, a nawet mogę to powiedzieć, naczelnika trenera, jest potrzebna wiedza, komunikatywność, czas i cierpliwość, kto mnie zna, w życiu czy nawet przez symulator, ten wie co mam na myśli. No nic, jakbym dostał możliwość po tak długim czasie jakim tu jestem, i po takiej ilości czasu jaką poświeciłem w budowę społeczeństwa Td2, wejść w szeregi trochę wyzsze (trenerskie) a nawet stanąć na ich czele, ułatwiło by mi to w dużym stopniu mój plan, by uczynić ten symulator lepszym poprzez wysoki poziom wiedzy nawet u początkujących, który bedę chciał im wpoić.

Bedę wdzięczny za danie mi (nareszcie) możliwośći bezpośredniej współpracy z administracją, jak i sądzę że na to stanowisko nadaje się idealnie, co wyraziłem w wątku przytoczonym wyżej.

Pozdrawiam Jędrzej. B.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod