Train Driver 2

Dział ogólny => Ogłoszenia => Wątek zaczęty przez: _l0stfake7 w 08 Lipca 2019, 14:47:26

Tytuł: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: _l0stfake7 w 08 Lipca 2019, 14:47:26
Drodzy użytkownicy,
w nawiązaniu do wątku (https://td2.info.pl/ogloszenia/zmiany-w-strukturze-organizacyjnej-symulatora/) możecie tutaj zgłosić swój akces do rozwoju symulatora w wybranej specjalizacji. W poście należy krótko opisać swój dotychczasowy wkład w budowę symulatora (pod jakąkolwiek postacią, o ile istnieje) i krótko uzasadnić swoją kandydaturę (mile widziane kilka słów o sobie).
Proszę o przemyślane i poważne zgłoszenia.


Marcin_S
Z uwagi na zgłoszenia przykładowo od osób bez jakiegokolwiek doświadczenia chcący być na stanowisku Trenera, poniżej zamieszczamy link z wymaganiami pod konkretne stanowiska/specjalizacje.
Opisy stanowisk, funkcji i specjalizacji (https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VP9ePXlDKOtah3iY9qDSO_UFgtlKxNJUQtXcZkJcmDo/edit?usp=sharing)

Jednocześnie zostają usunięte posty osób nie spełniających kryteriów.


Posty w tym wątku są moderowane.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: emik w 08 Lipca 2019, 16:21:31
Damian L:30
Aplikowane stanowisko: Konstruktor/Trener

Mimo, iż moje pulpity SCS jeszcze do końca nie wyglądają jak należy to jednak wiem jak działają, co zrobić, żeby osiągnąć dany efekt oraz odpowiednio je przygotować, aby pokazywały faktyczny stan zgodny ze scenerią, w której są uruchomione. Gdyby istniała taka możliwość chciałbym zająć stanowisko Konstruktora, sprawdzającego pulpity SCS nowo powstałych scenerii, który będzie chętny, aby dostosować obecne pulpity do nowych wymagań oraz je ujednolicić. Ponadto (jak Trener) mógłbym zająć się szkoleniem nowych osób z obsługi pulpitów SCS zarówno podczas dyżuru jak i wyjaśniać "zawiłości" dokumentacji technicznej edytora.

Kilka słów o mnie:
Kolejarz amator - hobbysta. Ostatni raz w jakimkolwiek składzie przebywałem ponad 10 lat temu. Lubię zagłębiać wiedzę kolejową, uwielbiam kruczki prawne, bywam cierpliwy jednak czasem ironiczny.

EmiK
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: frugo4321 w 08 Lipca 2019, 17:25:23
Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko ''Trenera''.
Jestem w symulatorze od 30 czerwca 2017 roku. Często przebywam na TS symulatora i mam dobry kontakt z osobami przebywającymi na tym komunikatorze. W Symulatorze brałem udział w/zrobiłem:
- byłem mechanikiem w wirtualnej spółce PKP Cargo
- stworzyłem scenerię ''Kadzidełko'', która przez pewien okres była dopuszczona do ruchu i została wpisana do SWDR4, tworzyłem scenerię ''Czaniecko'' ale ona nie została dopuszczona.
- pomagałem przy otoczeniu użytkownikowi deletet
- zdarza się że zgłoszę błąd na GitLabie
- brałem udział w dwóch sesjach (w pierwszej jako mechanik a w drugiej jako dyżurny ruchu na stacji Redlin Sudecki)
Nazywam się Tadeusz Florczyk, mam 17 lat (6 września wybije mi już 18) i jestem członkiem Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei. Mam duże doświadczenie z koleją w prawdziwym życiu. Biorę udział jako organizator pociągów retro z projektu Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej, gdzie mam spory kontakt z pasażerami (sprawdzanie biletów, pomoc podróżnym, wodowanie parowozu)
Zgłaszam moja kandydaturę na to stanowisko, ponieważ chciałbym zaangażować się w projekt jeszcze bardziej i pomóc w jego realizacji oraz rozwoju. Mogę zając się szkoleniem nowych użytkowników jak i tworzeniem instrukcji oraz wykonywaniem innych zadań zleconych przez wyższych rangą.

Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: eeRBii w 08 Lipca 2019, 20:44:02
Konstruktor / Kontroler / Kreator.

Większość mnie zna. Mam na imię Robert, wiek no cóż już zaawansowany. Moje projekty i prace dla innych użytkowników nie są tajemnicą i są ogolno dostępne np w stopce. Mój styl pracy i sumienność jest znany w gronie Dev'sów

Pozdrawiam
Robert - eeRBii
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Kacper9 w 08 Lipca 2019, 20:48:16
Stanowiska: Developer (Unity, Web), Konstruktor, Trener (UBase, SCS)

Nazywam się Kacper i interesuje się nowoczesnymi urządzeniami sterowania ruchem kolejowym, szczególnie od strony technicznej i tak zwanego w branży programistycznej "mięsa", czyli tego co leży u podstaw i jest skrzętnie skrywane przed oczami użytkownika końcowego.

W życiu choć dość krótkim miałem do czynienia z kilkoma językami programowania (Java, Javascript, Typescript, PHP, C++, C#), ostatnio aktywnie programuje w technologiach webowych (node.js i typescript) wykorzystując wzorce TDD i DDD (a raczej starając się je wykorzystać w jak najlepszy sposób), niemniej w pobocznych projektach wykorzystuje C# z .Net Framework.

Nie tak dawno temu miałem krótką przygodę z Unity i Unreal Engine, która zakończyła się uderzeniem w mur braku modeli i czasu ;) .
W wolnych od programowania chwilach bawię się w UI design i jeżdżę na rowerze po malowniczych okolicach dawnych fabryk i pól przecinanych licznymi torami kolei przemysłowej.

Wiedza związana z koleją zdobyta własnymi siłami pozwoliła mi zgłębić tematy ETCS i ASR (Automatyczne Sterowanie Rozrządem) jednak z naciskiem na to pierwsze. Żeby było ciekawiej to miałem przygodę z blenderem, ale niezbyt się polubiliśmy ;) .

Co do dorobku symulatorowego: Generator podkładów Ubase, LCS Zaworek (dawno i nie prawda //Prawda ;) Ryszard-san), Góra Zatorska (obecnie poprawki wiszą w Systemie Sprawdzania) oraz budowany obecnie Kraków.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Krzysiek009 w 08 Lipca 2019, 22:44:22
Stanowisko: Developer (Modelowanie)
Mam na imię Krzysiek i mam 16lat, modeluje sobie od stycznia tego roku lecz na poważniej zająłem się tym w kwietniu z myślą o modelowaniu do TDka, miałem też krótki epizod z animacją w Unity. Nie wiem co by więcej o sobie istotnego napisać.

Co do wkładu w symulator to robię zdjęcia na tekstury i nagrywam materiały na dźwięki, wymodelowałem też sporo modeli lecz do tej pory oteksturowałem i przekazałem Administracji jedynie 3 z modeli które siedzą u mnie na dysku.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Meril w 09 Lipca 2019, 12:06:51
Cześć, jestem Rafał rocznik '94. W symulatorze jestem od wielu lat (styczeń 2016) i chciałbym w końcu się jakoś przysłużyć społeczności. Jako że nie umiem programować, robić grafiki ani tworzyć scenerii, to mógłbym pomóc jako moderator, tudzież egzaminator.
Nie jestem zawodowo związany z koleją, ale przez te lata z Wami poznałem przepisy (przynajmniej te najważniejsze, bo jednak ciężko jest umieć wszystko gdy nie mam kontaktu z zawodowcami).
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Aseru w 09 Lipca 2019, 15:34:19
[Trener/Konstruktor]
Witam bardzo serdecznie, Mateusz - 21 wiosen

Trener - od ponad roku związany z koleją. Praca na warsztacie oraz obecnie szkolenie na świadectwo masz. w jednej ze spółek daje możliwość pomocy młodym adeptom w prowadzeniu oraz informacjach od strony technicznej "co z czym się je" na tej kolei. Mogę również pomóc w robieniu fotografii na potrzeby textur kabiny.

Konstruktor - hmmm tu chyba nie muszę szerzej przedstawiać mojej roli w wkład do symulatora. Chętnie pomogę raczkującym scenarzystą w obsłudze edytora oraz przedstawię pewne "triki".

Pozdrawiam Aseru
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Kvardek w 10 Lipca 2019, 07:33:33
Witam, mam na imię Igor i przeżyłem 20 wiosen. W TD2 siedzę od 3 lat i jak na razie nie mam zamiaru tego przerywać. Nie mam na koncie żadnych osiągnięć, ani zasług, ale mimo wszystko chciałbym spróbować zdobyć stanowisko moderatora. Na TSie przebywam bardzo rzadko, ale na MM udzielam się regularnie. Ze swojej strony mogę zaoferować biegłą znajomość angielskiego, niemieckiego (tu bym chętnie poprawił tłumaczenie TD2), hiszpańskiego i łaciny. Te dwa ostatnie się pewnie nie przydadzą, ale no cóż. Jako moderator bardzo chętnie zajmowałbym się systemem skarg i pomocą doraźną.

W wolnych chwilach jestem modelarzem (H0) i grzebię przy scenerii, która pewnie nigdy nie wyjdzie. Lubię też rysować pulpity SCS, ale jak na razie jestem w fazie uczenia się. Poza tym interesuję się fizyką i matematyką (uwielbiam czytać Deltę) i mam nadzieję, że tymi wypocinami coś wskóram.

Pozdrawiam,
Kvardek
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Renji20 w 10 Lipca 2019, 17:55:57
Witam Zgłaszam się na stanowisko Trenera

Na Imię Mam Michał i mam 27 lat. Od dziecka interesuję koleją a w Train driver 2 jestem od roku.

Dlaczego zgłaszam się na stanowisko trenera?

Od Jakiegoś czasu zgłaszają się do mnie chętni nowi użytkownicy którzy chcą się nauczyć bycia Mechanikiem/dyżurnym ruchu i pomimo ograniczonego czasu chętnie poświęcam czas i dziele się swoją zdobytą wiedzą. Jestem osobą wymagającą ale też cierpliwą i wyrozumiałą gdyż wierzę że jeśli ktoś chce się nauczyć to będzie słuchał wskazówek które przekazuję. Co do samego Nauczania to mam niewielkie sukcesy i chętnie będę kontynuował to . Myślę że atutem moim jest też dobra opinia co jest ważne.

Co do innego wkładu od jakiegoś czasu współpracując z innym użytkownikiem dłubie swoją pierwszą scenerie i mam nadzieję że już wkrótce ujrzy światło dzienne.

Bardzo proszę o rozważenie mojej kandydatury

Pozdrawiam
Renji20
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: babisz_fajny w 11 Lipca 2019, 00:26:41
Cześć, babiszek z tej strony. Trochę za dużo wiosen już za mną.... :p
Polregio i Polregio, z Wrocławia jestem.

Jak wiecie, w moim wypadku kolej to pasja, zajecie jak i wiedza. Po wątku "pomoc babiszka" nie chciałbym się za bardzo rozpisywać nad tym co myślę, i nad tym co chcę czynić. Jak wiadomo, ciągnę od tamtego postu za sobą grupę użytkowników, którzy od początku wyrazili chęć pomocy mi w szerszym zakresie aniżeli lekcje indywidualne. Jeżeli chodzi o moją "kandydaturę" to nie ulega wątpliwosci, iż kandydowałbym na trenera, a nawet jego naczelnika. Życie jak i TD2 dużo mnie nauczyło, długi staż, to umiejętności, a takowych na kolei potrzeba. Dlaczego piszę o "naczelniku trenerskim"? Być może dlatego, iż od dłuższego czasu, chciałem dołączyć do grona developerów by mieć lepszy kontakt z górą. Ta opcja da mi taką możliwość, jak i sądzę że jestem do tego osobą odpowiedzialną, jako ten wredny służbista z tedeka co go to elki nie lubią. Co do tego, jakie osiągnięcia w Td2 juz za mną, to parę wyszkolonych prywatnie osób. Na pewno warto tu wymienić Stefanulka, czy Kwiatka. Przede wszystkim moja chęć pomocy, co w wątku "pomoc babiszka" jest jasno opisane. Jeżeli chodzi o konstruktora, to mimo Brzezinki i Chełmika, grzebania w SCS oraz trzech scenerii w drodze, sądzę że nie do końca nadaje się do tej roli. Ci co siedzą i rozmawiają, jak i starzy wyjadacze napewno przegadali ze mną długie godziny i też mogli by się o mnie wypowiedzieć w kontekście przywołanego stanowiska. Sądzę że w randze trenera, a nawet mogę to powiedzieć, naczelnika trenera, jest potrzebna wiedza, komunikatywność, czas i cierpliwość, kto mnie zna, w życiu czy nawet przez symulator, ten wie co mam na myśli. No nic, jakbym dostał możliwość po tak długim czasie jakim tu jestem, i po takiej ilości czasu jaką poświeciłem w budowę społeczeństwa Td2, wejść w szeregi trochę wyzsze (trenerskie) a nawet stanąć na ich czele, ułatwiło by mi to w dużym stopniu mój plan, by uczynić ten symulator lepszym poprzez wysoki poziom wiedzy nawet u początkujących, który bedę chciał im wpoić.

Bedę wdzięczny za danie mi (nareszcie) możliwośći bezpośredniej współpracy z administracją, jak i sądzę że na to stanowisko nadaje się idealnie, co wyraziłem w wątku przytoczonym wyżej.

Pozdrawiam Jędrzej. B.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: k_wojak w 11 Lipca 2019, 01:01:06
Kamil, w grudniu styknie 17 lat. Mieszkam w Szczecinie.

Aplikuję na stanowisko moderatora i/lub trenera.

W symulator gram od grudnia 2016 roku. Na moim kanale YouTube prowadzę różne poradniki, które cieszą się sporym uznaniem i spotykam się z wyrazami wdzięczności.
Nie znam się na programowaniu ani modelowaniu, dlatego wybrałem te stanowiska. Cechuje mnie odpowiedzialność, umiejętność przyznania się do błędu oraz cierpliwość i wyrozumiałość. Nigdy nie było na mnie prawdziwej skargi, nie miałem bana ani warna (tylko na wykolejenie). Jeśli chodzi o naukę, to mógłbym nauczać podstaw dyżurki oraz trybu maszynisty w celu zwiększenia bezpieczeństwa i skarg :) W przyszłości planuję przenieść się do Wrocławia i pracować jako motorniczy w tamtejszym MPK. Pomimo tego, iż mam spore przerwy w obecności na serwerach, na forum jestem dosyć często.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: cebula83 w 11 Lipca 2019, 10:48:09
Witam , chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko konstruktor
ponieważ od jakiegoś czasu robienie scenerii stało się moim hobby. Wykonane lub jeszcze nie dokończone moje scenerie są przekrojem mojej przygody z td2 a raczej z edytorem co doprowadziło ze jeszcze bardziej mi się podoba, mogę tworzyć i pomagać innym moja wiedza bez problemu jednocześnie zdobywając nowa .
Pozdrawiam Radek rocznik ’83😀 Lęborg Łebnino w trakcie prac Grodzisk Mazowiecki , Stobnowo Szczotkowe , Ostoja ,  Wzgórze Stare i Nowe 
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Marcin_S w 11 Lipca 2019, 12:11:31
Aktualizacja pierwszego postu.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: biechow w 11 Lipca 2019, 13:29:15
Cześć Wszystkim.

Bartek, lat 34.

Chętnie pomogę przy dokumentacji, szkoleniu, trenowania. Zawodowo zajmuje się właśnie takimi zagadnieniami. Prowadzę różnego rodzaju szkolenia, egzaminy na różnych stanowiskach związanych z bezpieczeństwem ruchu kolejowego.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: QazMati w 11 Lipca 2019, 13:57:01
Witam!
Nazywam się Mateusz aka QazMati, rocznik '00.
Mieszkam w okolicy Leszna w Wielkopolsce.
Uczęszczam do technikum informatycznego w Lesznie potocznie zwanego "Kolejówką", ze względu na położenie szkoły (sąsiaduje z torami w obrębie stacji Leszno).

Chciałbym aplikować na stanowisko moderatora/trenera.

Swoją przygodę z tym symulatorem rozpocząłem już ponad 2 lata temu. Pozwoliło mi to przeżyć wiele lepszych i gorszych momentów tegoż projektu. Tak na dobrą sprawę kolejnictwem zacząłem się pasjonować właśnie dzięki TD'ekowi. Przepisów uczyłem się na bieżąco, po prostu jeżdżąc, a w późniejszym czasie dyżurując, głównie na Ligocie Centralnej. Dzięki grupie osób, które mi pomogły, odpowiadały na moje "śmiesznie proste" pytania, nauczyłem się wszystkiego co przydaje się na szlakach TD2. Nigdy nie otrzymałem banicji. Pomogłem wielu osobom w opanowaniu głównie zagadnień z zakresu dyżurnego ruchu. Znam zasady naszej społeczności, znam wszystkie jej mocne i słabe strony. Doskonale zdaję sprawę sobie z tego, czym jest TD2 i do czego dąży, do czego my, wszyscy użytkownicy i gracze zmierzamy.
Mój wkład w symulator? Sądzę, że osobiście przyczyniłem się do przekonanie się wielu osób, co do potencjału tej produkcji. Mam specyficzne podejście do początkujących graczy. Wbrew pozorom, po prostu kiedy mam możliwość to pomagam, przekonuję do pozostania przy tej produkcji. Po prostu jestem tolerancyjny na błędy, które na tą tolerancję zasługują. Kick czy skarga jest zupełną ostatecznością dla mnie. Wykazuję się dużą cierpliwością, potrafię pracować w grupie osób.
Dodatkowo, gdy tylko jest taka potrzeba tworzę tickety na Gitlabie, głównie chodzi tutaj o wyłapane błędy i niedociągnięcia.

Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie zarządzania społecznością, rozstrzygania różnych spraw. Wszystko za sprawą mojego członkostwa w stowarzyszeniu pod nazwą "Polscy Łowcy Burz", gdzie jestem osobą odpowiedzialną za egzaminowanie i szkolenie adeptów meteorologii. Jest to moja pasja, którą rozwijam od już 6 lat. Mój awatar na tym forum nie jest przypadkowy :)

Z góry dziękuję za przeczytanie oraz rozważenie mojej kandydatury.
Z wyrazami szacunku,
Mateusz B.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: servus w 11 Lipca 2019, 15:41:28
umiem programować w html, css, js (nie umiem za dobrze jakichs fw), php troche, ruby, lua i inne ale c# raczej nie wiem czy umiem, w szczegolnosci jezeli chodzi o unity to nie mam zadnego doswiadczenia. nie mam doswiadczenia w kooperacji na git'cie/mercurym/ani niczym, tylko google docs/spreadsheets itd. a tak to nie wiem jak robic cos razem.

przykladowy moj kod javascript dostepny pod /inna-tworczosc/rozkazy-generator-rozkazow-pisemnych/ (https://td2.info.pl/inna-tworczosc/rozkazy-generator-rozkazow-pisemnych/)

pozdrawiam
servus =^.^= <(miau)>
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Meril w 13 Lipca 2019, 12:26:23
Jeśli mogę, chciałbym zaktualizować swoje zgłoszenie, ponieważ okazało się że nie spełniam wymagań na egzaminatora. (I przy okazji trochę lepiej się zareklamować  ;) )
Chciałbym zostać moderatorem, ponieważ chciałbym przysłużyć się społeczności. Jestem Rafał, mam 25lat i od stycznia 2016r jestem tu z Wami. Realia symulatora znam bardzo dobrze, a realia kolejowe znam niestety tylko jako pasażer, ale sporo czasu poświęciłem by poznać przepisy kolejowe, od strony mechanika, DR oraz projektowania stacji (próbowałem kiedyś stworzyć scenerie). Nikt nigdy nie narzekał na moją kulturę osobistą, jestem aktywny na forum (A przynajmniej przeglądam). Ale z wad muszę przyznać, że mam braki w znajomości przepisów kolejowych, ale tych które nie są istotne w symulatorze (przynajmniej mam taką nadzieje... nikt się nie skarżył ;D ).
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: motorowy w 14 Lipca 2019, 14:44:43
Hejka! Z tej strony Janek, 18 lat, bo wiosen już 19 ;) Mieszkam w Krakowie, chociaż znają mnie i dalej xD Nie będę pisał, że jestem miły, uprzejmy itd, bo i tak mnie większość z Was zna i doskonale wiecie jaki jestem ;D

Ze swojej strony składam swoją kandydaturę na stanowisko Trenera bądź Moderatora.

Kwalifikacje? Obecnie uczę się na kierunku technik transportu kolejowego w krakowskim Technikum Komunikacyjnym, którego to technikum został mi ostatni rok (od września br. klasa maturalna).
Posiadam Świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w zakresie kwalifikacji A.44 - Organizacja i prowadzenie ruchu pociągów, co jest zaświadczeniem mojej znajomości przepisów dot. prowadzenia ruchu pociągów i nie tylko.
Do tej pory z koleją w praktyce miałem styczność podczas praktyk zawodowych w takich miejscach jak:
- PKP PLK S.A. IZ Kraków, ISE Kraków - raz w tygodniu przez pół roku na posterunkach ruchu spędzałem 8 godzin i zdobywałem praktyczną wiedzę w zakresie prowadzenia ruchu pociągów;
- PKP Intercity S.A. Zakład Południowy Spółki - warsztat pneumatyczny, warsztat SHP i prędkościomierzy oraz obserwacja pracy rewidentów taboru kolejowego w terenie (2 tygodnie);
- PKP Cargo S.A. Sekcja Przewozów Towarowych w Krakowie - obserwacja pracy rewidentów taboru kolejowego, obserwacja z lokomotywy wykonywanej pracy manewrowej w stacji Kraków Prokocim (2 tygodnie)

Poza tym, oprócz nauki, pracuję w restauracji McDonald's, a także pełnię funkcję konduktora lub kierownika pociągu tramwajowego przy obsłudze Krakowskiej Linii Muzealnej, Tramwaju Patriotycznego i innych wydarzeń komunikacyjnych w moim mieście. Jestem zrzeszony w jednym z krakowskich stowarzyszeń, które m.in. zajmuje się organizacją krakowskiej linii turystycznej. Po ukończeniu szkoły, w maju 2020 r. będę aplikował na stanowisko Konduktora do PKP Intercity S.A., lub Sprzedawcy mobilnego w pociągach spółki Koleje Małopolskie S.A. (Coś podobnego jak konduktor, tylko inna nazwa ;p)

Natomiast jeśli chodzi o to, kim jestem, kim byłem i co ja tu w ogóle w naszym TDku kochanym robię (<3), to przedstawia się to następująco:

- Byłem współzałożycielem i drugim Prezesem Zarządu TeDekowej vFirmy, którą starsi gracze i nasza kochana administracja na pewno pamiętają;
- Jestem w naszej cudnej społeczności od niemal 3 lat;
- Nie słyszałem o sobie od tych 3 lat ani jednego złego słowa, więc wydaje mi się, że mogę się cieszyć nienaganną opinią, jednak oczywiście nie mnie to oceniać :D
- Oprócz tego, cechuje mnie wysoka kultura osobista, co też każdy z kim rozmawiałem może potwierdzić ;D
- W ciągu tych 3 lat ani raz nikt nie złożył na mnie skargi ani nie otrzymałem żadnego ostrzeżenia;
- Ani raz nie spowodowałem żadnego zdarzenia kolejowego z własnej winy, czy to pełniąc dyżur, czy też prowadząc pociąg jako maszynista.

Dobra, koniec tego, wyszło aż za długie XD Stawiam piwo temu, kto dotrwa do końca! ;)

Pozdrawiam,
Janek ^^ <3

Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: arcziic w 20 Lipca 2019, 08:52:31
Witajcie.

Nazywam się Arek mam 24 lata. W TD gram już kilka lat. Kandyduje na stanowisko Trenera. Na co dzień jestem maszynistą w PKP Intercity. Jeśli chodzi o kwestie instrukcji i przepisów apropo ruchu kolejowego znam je, ponieważ pracodawca wymaga je ode mnie. Chętnie pomogę w rozwoju symulatora jak i również chętnie podzielę się doświadczeniem i wiedzą z nowymi graczami.
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: shafter w 20 Lipca 2019, 23:23:58
[Deweloper]

Jestem tu od 2016r., chcę dalej brać czynny udział w rozwoju symulatora od strony deweloperskiej.
Mam obecnie wszystkie potrzebne zasoby i trochę wolnego czasu który mogę poświęcić na zabawy z Unity. Dobrze czuje się w organizacji pracy i testach nowych rozwiązań. Współautor kilku popularnych scenerii.

Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: ZnaQu w 21 Lipca 2019, 09:07:03
Witam wszystkich czytających.
Nazywam się Patryk i mam 20 lat. Uczę się na kierunku Technik transportu kolejowego, czyli po szkole i zdanych egzaminach mogę iść odrazu na Dyżurnego ruchu.

Od 2014 roku hobbistycznie tworzę sobie strony internetowe oparte na html,css. Jakiś rok temu zacząłem sobie programować w php i strasznie mi się to spodobało, więc wolnym czasie staram się rozwijać w tym.
Też często jestem technikiem forum na silnikach MyBB i IPS 4x.
Posiadam jakąś wiedzę o git'cie i potrafię korzystać.
Moją przykładowa aplikacja nieskończona aplikacja pod "sieci gier cs 1.6/go"
https://github.com/ZnaQu/panel2
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: stasiu29011 w 22 Lipca 2019, 20:37:36
Zgłaszam kandydaturę na stanowisko Moderator.

W symulatorze jestem obecny od 2 lipca 2016 r. Do moich osiągnięć należy:
- stworzenie Konsolowego Generatora Rozkazów Pisemnych (nie jest cudowny, ale dotychczas został pobrany 366 razy i jest w użyciu)
- tworzenie w edytorze scenerii realnej Wadowice (dłubię wciąż) oraz próba stworzenia wzorowanej Staśkowo (poległo na sieci trakcyjnej w Systemie).

Jestem osobą niemieszającą się w gównoburze na linii użytkownicy - administracja ze względu na zbyt niski poziom debaty.
Dbam o wartość merytoryczną zamieszczanych przeze mnie postów. Nie należę do tzw. kółek wzajemnej adoracji, wręcz przeciwnie - nie mam znajomych w TD2. Tę cechę mogę przekuć w zaletę, a mianowicie bezstronność.
Charakteryzuję się stosunkowo szczegółową znajomością Ie-1, Ir-1 oraz Ir-9, jednak nie mam bezpośredniej styczności z koleją "od podszewki", przez co jestem zobowiązany w bardziej skomplikowanych sprawach upewniać się co do racji w obowiązujących przepisach, co czynię z własnej inicjatywy w celu pogłębiania wiedzy.
Ze względu na długi staż w symulatorze znam jego ograniczenia względem przepisów i jestem w stanie dostosować stosowanie obowiązujących reguł do stanu faktycznego wymuszonego przez symulator.
W przeszłości pracowałem na kilkudziesięcioosobowym forum opartym o Simple Machines Forum w randze administratora, dzięki czemu jestem zaznajomiony z obsługą SMF oraz technicznymi aspektami serwerów www.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Thearto w 26 Lipca 2019, 17:05:33
Nie będę gorszy i zgłaszam się na stanowisko moderatora. Jeśli chodzi o znajomość przepisów kolejowych to uważam że moja znajomość ich jest na standardowym poziomie, w mojej ocenie nie jest potrzebna ich dogłębna znajomość z uwagi na to że 99,9% skarg jest trywialnych. Są to kwestie typu przejechanie przez semafor wyświetlający S1, wyjście z symulatora z aktywnym rozkładem, bezpodstawne kicki, wulgarne, niekulturalne zachowanie, gdzie nie potrzeba eksperckiej znajomości prawa kolejowego.

Myślę że faktem powszechnie znanym jest to, iż jestem prawnikiem, pracuję w zawodzie, zatem analiza przepisów, ich interpretacja czy wykładnia nie stanowi dla mnie problemu (na marginesie dodam tylko że zdarza się, iż rozpatruję konkretne sprawy samodzielnie w związku z czym nie ma wyboru i muszę być bezstronny). Ponadto w związku z uruchomieniem serwera PL2 i ograniczeniem skarg tylko (w skrócie) do naruszenia praw podmiotowych i zasad współżycia społecznego, poruszanie się w tych obszarach (u mnie to na gruncie art. 5 kodeksu cywilnego) nie stanowi żadnego problemu. Uważam, że moja wiedza może być przydatna zarówno dla zespołu administratorskiego, jak i dla zwykłych użytkowników.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Mikosek w 29 Lipca 2019, 06:58:12
Dzień dobry!
Stanowisko na któe się zgłaszam to KONSTRUKTOR(kontroler) i/lub TRENER.
Mam na imię Mikołaj i mieszkam w środkowej części kraju, a bardziej dokładnie mówiąc pod Poznaniem. Kolei towarzyszy mi od 2 roku życia. Od tamtego czasu galeria zdjęć jest wypchana po brzegi pociągami, ale również innymi środkami komunikacji. Uwielbiam podróże(szczególnie długie, kiedy mogę poprawić sobie humor oglądając współpasażerów zachowujących sięz dziwny sposób), a takzę interesuje się muzyką(gra na pianinie, fortepianie), czy piłką nożną.


Dlaczego ja:

Ponieważ posiadam dużą wiedzę, którą mogę się w przystępny sposób podzielić z innymi, mniej doświadczonymi graczami. A jeśli chodzi o sprawdzanie scenerii to moja wiedza na temat różnego rodzaju instrukcji przydałaby się. Natomiast jestem też świadomy, że nie nadaje się do sprawdzania, m.in. otoczenia(bo moja wizja artystyczna jest dość kontrowersyjna) i sieci trakcyjnej(bo się po prostu nie znam). Najbardziej ciekawi mnie sama kontrola układu torowego i wszystkiego co wokół niego jest(wskaźniki, sygnalizatory).


Wiem, że nawet jeśli to będę wybierany w ostatniej kolejności, ponieważ mam słabe stosunki z częścią "kolorowych". Dla jasności: nie zgadzam się z poglądami wielu ludzi z racji iż tak byłem nauczony. DLACZEGO: ponieważ zdanie wielu osób jest błędne, a próba wciśnięcia mi czegoś jest bardzo słabym pomysłem :)

Jednak uważam, że ZAWSZE warto próbować, dlatego to piszę.
 
Pozdrawiam MIKOŁAJ_M
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Krzys292 w 30 Lipca 2019, 12:28:25
Dzień dobry,
z tej strony Krzysiek z Warszawy. Chciałbym w miarę możliwości aplikować na stanowisko kontrolera scenerii. Moja specjalizacja to 1. etap, podstawy drugiego i trzeciego.
Koleją interesuję się od dawna, głównie przez to że mój ojciec pracował na kolei ( i zresztą bardzo wysoko zaszedł). Ogólnie to interesuję się wszystkim, ale mam ogromną słabość do pociągów :)
Według mnie jednym z największych problemów w tym symulatorze jest mało rąk do pracy w SSS, w związku z tym taka inicjatywa "zatrudnienia" więcej ludzi jest świetna. Mi ze względu na zbyt bujną wyobraźnię szczególnie ta kwestia doskwiera (zapewne nie tylko mi), więc wiem, że na pewno mogę pomóc.
 Dlaczego ja? Bo mam sporą wiedzę na te tematy, cały czas siedzę w edytorze i mógłbym spożytkować ten czas na coś co się wszystkim przyda, a nie jak wszystko porzucić po 2 dniach roboty, bo następnego dnia zabrać się za coś nowego. Jestem w stanie znaleźć błędy na poziomie torów, semaforów, wskaźników itp. Ie4 to ja sobie codziennie do poduszki czytam i sprawdzam czy przypadkiem aktualizacji nie było :)
Narazie mój jedyny wkład w symulator to wydanie scenerii Torzyn, ale jestem gotów zrobić więcej.
Tak więc można mnie wybierać :D
Pozdrawiam, Krzyś W.

Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Kicha w 30 Lipca 2019, 20:05:14
Trener.

Cześć, na TrainDriver śmigam od ponad 2 lat. Doświadczenie z symulatorami mam znacznie dłuższe. Z racji, że jest to projekt, który przykuł moją uwagę na dłużej i spędziłem tu sporo czasu - chciałbym dołożyć swoją cegiełkę w jego rozwoju. Obecnie szkolę się na Świadectwo Maszynisty. Przepisy kolejowe znam bardzo dobrze, co więcej - ruch kolejowy jest moim hobby, to dodatkowo motywuje do pracy, gdy można się dzielić tym co się lubi robić. Jeśli chodzi o znajomość regulaminów symulatora oraz samego w sobie programu uważam, że jest bardzo dobra zarówno jako Maszynista jak i Dyżurny Ruchu. Z tych powodów uważam, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia. :)
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: PWisnia w 11 Sierpnia 2019, 22:14:29
Imię: Piotr
Wiek: 17 lat
Staż w symulatorze: od 22 Stycznia 2016 roku
Na jakie rangi składasz podanie: W głównej mierze wstawiam podanie na rangę moderatora, ale także zgłaszam swoją kandydaturę jako programista.
Czy masz do czynienia z życiu realny z pociągami?: Częste przebywanie w otoczeniu maszynistów oraz wykonywanie podstawowych funkcji związanych z rozruchem oraz odjazdami pociągów. Oraz wielokrotne przebywanie na dyspozytorni PKP w Elblągu a co za tym idzie nauka całego systemu sterowania ruchem, przepisów PKP i budową stacji oraz jej infrastruktury.
Jak wyglądała twoja historia w symulatorze?: Jak już wcześniej podałem mam na imię Piotr, pierwszy raz pojawiłem się w symulatorze na początku 2016 roku, moje początki były trudne, ponieważ wiele osób nie brało mnie na poważnie i sam byłem w stosunku do nich trochę arogancki, jednak po tych kilku lata zaaklimatyzowałem się z symulatorem, samemu także się ogarnąłem, przez co innym osoba jest łatwiej nawiązać kontakt ze mną, jak sam mogę powiedzieć niema już ze mną żadnych problemów, wszystkie regulaminy są przez mnie respektowane a osoby, z którymi często siedzę na TS3 nie mogą na mnie nic powiedzieć.
List motywacyjny:
Szanowna Administracjo,

Dowiedziawszy się podczas przeglądania forum o naborze, pragnę złożyć swoją kandydaturę na stanowisko Moderatora i Programisty.

Pragnę również nadmienić, że spełniam wszystkie pozostałe wymagania, jakie stawiane są kandydatom dla właśnie te rangi.

Jako moje dodatkowe atuty chciałbym wymienić również, znajomość języków HTML,PHP,css,JS ,umiejętność rozwiązywania sporów, wysokie poszanowanie dla hierarchii panującej w symulatorze, znajomość przepisów i zasad działania kolei, a także umiejętność pracy i pomaganie nad kilkoma projektami jednocześnie.

Na zakończenie pragnę dodać, że jestem osobą uczciwą a we wszystkich zadaniach, które wykonuję, każde zadanie wykonuję ze szczególną dokładnością. Jestem osobą, która potrafi działać w stresie oraz pod presją czasu.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Z wyrazami szacunku,
P.Wiśnia

PS: Pragnę wspomnieć że podaniu specjalnie użyłem pytań i na nie odpowiedziałem w celu zwiększenia wyglądu stylistycznego oraz zapewnienia większej wygody osobie sprawdzającej.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Kilerowski5 w 23 Sierpnia 2019, 14:25:49
Witam w td2 spędziłem już ogromną ilość czasu nie tylko w symulatorze jak i na teamspeeku myślę, że poznałem już duże grono często aktywnych użytkowników. Mam 15 lat(Urodziłem się 23.11.2003) mam szerokie grono zainteresowań chemia, informatyka, kolej, drukowanie 3D, lotnictwo chętnie pomagam ludziom w tych dziedzinach jak tylko moja wiedza jest w stanie. Zdarza mi się czasami zdenerwować ale ćwiczę nad tym i od paru miesięcy nie zdarzyło mi się stracić nad sobą kontroli. Pomimo, zdarzały mi się kary za złamanie regulaminu jednak za każde złamanie wyciągałem wnioski robiłem sobie przerwę i czytałem regulamin,instrukcje wynosząc z tego kolejną wiedzę. Mam również duże wsparcie merytoryczne troje członków mojej rodziny jest kolejarzami co pozwala mi na imprezach rodzinnych się dopytywać o jakieś sprawy. Od 9 roku życia spędzałem dużo czasu na rożnych serwerach całkiem sporych, rozmawiałem z dużym gronem sławniejszych osób, przyglądałem się pracy administracji na forach, teamspeeku, jakiś sieciach minecrafta i myślę, że wyciągnąłem z tamtych czasów ogromną wiedzę jak być administratorem. Jestem osobą która nie oszukujmy się jest służbistą jak ma przydzielone zadanie to stara się je wykonać jak najdokładniej, co prawda zajmuje mi to trochę czasu. Mieszkam przy Warszawie Okęcie i spędzam ogromny czas podróżując koleją, lubię czas spędzony na dworcu nigdy się nie nudzę w pociągu oraz oczekując na niego. Moja znajomość instrukcji wystarczająca aby bez wypadkowo kierować ruchem jak i pociągiem, niestety zdarza mi się wykolejacie ale to z powodu że nie wyczułem hamulca w niektórych składach.
Wnioskuje na range moderator ponieważ:

Myślę, że mam odpowiednie doświadczenie które nabyłem podczas przyglądania się pracy innych administratorów.

Staram się rozwiązać każdy konflikt miedzy mną a inną osobą.

Zawsze staram się być obiektywny.

Lubię rozmawiać z innymi ludźmi.

Nie lubię chamstwa.

Pomagam innym ludziom którzy nie są sobie w stanie z tym problemem uporać(Bo się wstydzą itp.) świadczy o tym skarga nr. 287


Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: 12jakubson w 26 Sierpnia 2019, 12:10:10
Witam zgłaszam się na stanowisko moderatora.

Jestem prawie codziennie w symulatorze TD2,zarejestrowałem się w kwietniu 2018,moją pasją są pociągi.Znam zasady:regulaminy(forum,symulatora i TS-a),sygnały,znaki,rozkazy pisemne (muszę się jeszcze ich trochę poduczyć),itd.Oferuję pomoc innym osobom (jeśli by chciały),jestem miły dla każdego.Na moim kanale YT robię odcinki z Td2 ale ostatnio przestałem bo muszę zrobić z birtalami w OBS-ie.
Proszę o rozpatrzenie mojego zgłoszenia

Pozdrawiam
12jakubson
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: 12jakubson w 26 Sierpnia 2019, 12:13:11
i dodaję jeszcze znajomość zasad PKP Intercity
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Cargul92 w 10 Września 2019, 20:40:30
Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko Moderatora ,
Swoją decyzję motywuję tym iż jest to zajęcie niewdzięczne, i wymagające dobrej organizacji oraz bezstronności której mi nie brakuje ponieważ nie znam tu nikogo ani osobiście ani na Ts3 - więc nie był bym osobą jedno stroną.
Sam jestem pracownikiem PKP , i orientuję się w przepisach oraz w regulaminie td2.
Mam na imię Paweł, 27 lat . Jestem skłonny zdać niezbędne egzaminy sprawdzające.
Pozdrawiam. I liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Bez kolorków. Można pogrubić //Coyotek
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Mav w 23 Września 2019, 11:54:17
Chciał bym zgłosić swoją osobę na stanowisko Grafika teksturowego oraz Moderatora.
Moje portfolio Administracja zna, a co do przepisów, jestem po szkole kolejowej z kierunkiem Technik Transportu Kolejowego i jestem taborowcem. Fakt, że ukończyłem ją prawie 20 lat temu, ale wiedza została.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: GempXPlay w 14 Października 2019, 10:03:25
Witam szanownych administratorów, deweloperów oraz moderatorów.

Mam na imię Patryk (18lat).

Chciałbym pomagać przy skryptach, optymalizacji oraz urzeczywistnianiu symulatora (np. zmiana rozmiaru budynków, poprawa jakości tekstur itp.) na silniku Unity mam już doświadczenie od 7 lat i widzę potencjał na poprawę jakości rozgrywki m.in. optymalizacja oraz właśnie jakość tekstur, rozmiarów budynków itp.

O mnie - Jestem zapalonym miłośnikiem kolejnictwa, od dzieciństwa grałem w symulatory typu właśnie "Train Driver 2".
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: JanekYT w 08 Listopada 2019, 16:59:38
Dzień/Wieczór dobry!
Jestem z Poznania i mam 14lat
Chciałbym zgłosić się na stanowisko Konstruktora. Moje projekty w TD2 to między innymi Tarnowo Górne aktualnie na 2 etapie SSS które buduje od podstawy sam mam też kilka innych projektów ale one dopiero raczkują. Pomagam również w rozwoju projekt ŁKA tworzą otoczenie na stacji LCS Głowno. Chętnie pomagam innym z ogarnięciem edytora, edytora SCS.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: sofalse w 09 Listopada 2019, 17:31:54
Bry.

Jestem Michał i mam 21 lat.
Chetnie pomogę jako Developer/Programista. Z definicji jestem fullstackiem (głównie React+nodeJS), ale mam tez sporo doświadczenia w PHP, a nawet z C# pomogę w razie pilnej potrzeby. W branży komercyjnie udzielam się już jakos 3-4 lata, niekomercyjnie to będzie jakos z 6-7. Mam za sobą m.in. dość spory projekt finansowy dla klienta z Niemiec, a obecnie tworze system obsługi mieszkańców dla pewnego miasta w Belgii.


LinkedIna zostawię bo w sumie czemu nie: http://linkedin.com/in/michał-wiśniewski-5996442a

Gotów do odjazdu
Gotów do odjazdu
Gotów do odjazdu
xD
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: BJ07 w 09 Listopada 2019, 20:58:34
Witam.
Chce się zgłosić na sprawdzającego 1 etapu czyli konstruktora. Moje scenerie: Sieniawka (etap3), niedługo zaczynam race nad Linią kolejową 62.
Z słowami powagi, Bartosz.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Matejko820 w 09 Listopada 2019, 22:21:12
Uszanowanie.

Nazywam się Kacper lat 16 (W lutym 17 8)). Chodzę do technikum transportowo-komunikacyjnego w Lublinie jestem na kierunku Technik Transportu Kolejowego (I rok). Kandyduje na stanowisko Konstruktora. Wydałem jak na razie jedną scenerię (Bucz Wileński), lecz na warsztacie mam jeszcze naprawdę wiele scenerii (Rojowiec, Bucz Balice, Minowice, Żywiec Główny, Nowy Targówek, i jeszcze kilka). Jak na razie mogę pochwalić się znajomością (cząstkową) instrukcji Ir-1 (Nie cała), Ir-2, Id-1 (Także niecała), le-1, a także le-4.  Instrukcji opisanych w ostatnim zdaniu nadal się uczę oraz zaglądam do nich regularnie. Chętnie pomagam wytłumaczyć działanie edytora nowym osobą.

Cieplutko pozdrawiam Kacper.  :D
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: BJ07 w 15 Listopada 2019, 07:21:27
kreator [] konstruktor [] kontroler


Witam kłania się nisko Bartosz, chcę się zgłosić na konstruktora i kontrolera sceneri ponieważ, mam wiedzę w edytorze, znam instrukcje -Ir..., umiem się posługiwać arkuszem do obliczeń. Scenerie: Sieniawka (etap 3), niedługo zaczynam pracę nad linią kolejową 62 (wszystkie stacje).
Kreator: znam budowę oraz działanie pulpitów kostkowych oraz planów świetlnych.


Ze słowami powagi, Bartosz.

PS: Poprzedni post proszę usunąć.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Dream w 19 Stycznia 2020, 13:52:25
Witam
Mam na imię Mikołaj. Mam 21 lat i jestem studentem prawa. Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko Moderatora.

Dlaczego moderator??  Z powodu, iż programista zemnie jest żaden, a także nie potrafię tworzyć stacji. Próbowałem wiele razy, ale nigdy mi się to nie udało. Kolejnym powodem jest, to iż chciałbym dołożyć cegiełkę do rozwoju symulatora. Jest to jedyny sposób, któremu wiem, że podołam (oczywiście jeśli zostanę wybrany)

Dlaczego ja??? Ponieważ jestem osobą subiektywną. Świadczy o tym, to iż nigdy nie angażowałem się w "gównoburzę" i inne zawirowania w tedeku. Zawsze stałem z boku i się przyglądałem. Wychodzę także z założenia, że jeśli nie mam nic mądrego do powiedzenia, to się nie będę wypowiadał. W swoich wypowiedziach zachowuję wysoką kulturę osobistą, a także nie używam słów uznawanych potocznie za obraźliwe. Można sprawdzić, iż jestem osobą, która ma prawie czystą kartotekę. (Mówię prawię, bo jest jeden ban, który się trafił przy zmianie Nicku z Mikolaj7012. W razie wątpliwości mogę wszystko wyjaśnić na ts3.) Jestem typem samotnika i nie mam przyjaciół co tylko świadczy na moją korzyść. Spędzam dużo czasu na przeglądania forum, choć nie często się wypowiadam (mówiłem wcześniej, dlaczego) Znam przepisy kolejowe w wystarczającym zakresie. (Jest to tylko moja opinia niczym nie poparta) W razie jak by się okazało iż wiem za mało, zawsze chętnie doczytam i się wywiem, aby mieć należytą wiedzą.Mam spory staż w td2, bo jestem z nim już związany od lutego 2018 roku. (Wcześniej na koncie Mikolaj7012, które jest usunięte)

Czy mam doświadczenie: Tak, ale małe. Jestem moderatorem w grupie na FB, która liczy około 1100 osób, oraz zarządzałem klanem w WoT. Liczył on 70 osób. (Nie wiem, czy to drugie można uznać za doświadczenie, ale podaje je na wszelki wypadek.) 

Z uszanowaniem Mikołaj     

Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: MajooR37 w 29 Stycznia 2020, 08:01:40
Stanowisko na które aplikuję to Moderator.

Dzień dobry szanownemu Państwu. Z uwagi na duży poziom kultury może najpierw przedstawię swoją osobę. Nazywam się Mateusz, mam za sobą już ładnych 20 lat na tym pięknym świecie, pochodzę z Wałbrzycha to miejscowość pod Wrocławiem. W życiu kieruje się zasadą bycia dobrym człowiekiem dla każdego, nie selekcjonuje ludzi na grupy. Każdy z nas jest taki sam, tylko każdy z nas przeżył coś innego. W swoim życiu trochę przeszedłem, w wieku 19 lat otworzyłem swoją firmę która zajmuje się pracami leśnymi, skończyłem szkołę o profilu ogólnokształcącym z elementami strażacki. (Profil strażacki) pod koniec roku udało mi się zdać egzaminy na konduktora PKP PLK u przewoźnika Koleje dolnośląskie na pojeździe szynowym elektrycznym marki Newag Impuls. Moje życie uważam za udane, wszystkie cele które sobie obrałem udało mi się spełnić, więc czuje się szczęśliwym człowiekiem. W moim życiu pobocznym jestem również piłkarskim sędzią, strażakiem ochotnikiem oraz nauczycielem ratownictwa wodnego.

Moje doświadczenie jako moderator i dlaczeho kandyduje na to stanowisko? Ponieważ od dziecka byłem związany z kodem HTML, Java, C++. Przez 3 lata pełniłem rolę globalnego moderatora na forum pewnej gry związanej z symulatorem pojazdów szynowych oraz lotniczych. Posiadam umiejętność rozwiązywania spraw obiektywnie, bycia bezstronnym oraz skrupulatne wypełnianie swoich obowiązków. Liczę się z dużą presją ale nie stanowi ona dla mnie żadnego problemu, bycie moderatorem to coś przyjemnego, i naprawdę to lubię.

Swoją kandydaturę chciałbym poprzeć tym, iż opinia o mojej osobie nie jest zła. W samym symulatorze spędziłem trochę i bardzo dobrze czuje się jako dyżurny ruchu.

Liczę, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.
Z poważaniem, Mateusz.
Pozdrawiam!
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Sheken w 01 Lutego 2020, 16:58:14
Witam wszystkich, jako iż chciałbym przysłużyć naszej społeczności zgłaszam podanie na Moderatora .

W symulatorze jestem od 26 Października 2018 r. Uczęszczam do technikum kolejowego w Bydgoszczy.
 Aktualnie tworzę otoczenie do scenerii Tartakowo 2013 oraz tworzę pulpit SCS. Również od czasu do czasu modeluje przedmioty w blenderze (Choć są to dopiero początki). Symulator bardzo dobrze znam począwszy od społeczności do funkcjonowania technicznego forum. Znam przepisy kolejowe, choć nie mam dogłębnej styczności z koleją dlatego też w trudnych przypadkach pomagam sobie przez strony internetowe (Dodatkowo kształcąc wiedze z tego zakresu). Wszystkich szanuje równo, staram się dobrze i sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Regularnie przeglądam forum.

Pozdrawiam  :)
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Igoreq w 01 Lutego 2020, 23:16:18
Witam, tu Iga. Wiosen 19. Stanowisko na które aplikuję to moderator.
Mimo iż na TSie się nie pojawiam, to na forum i mattermoscie jestem bardzo aktywna. Mimo iż uczę się w technikum na kierunku technik rachunkowości, to od zawsze interesowało mnie prawo-potrafię być bezstronna i sprawiedliwa. Regulamin mam wkuty na blachę, Wymagane przepisy PKP również. Jestem osobą bardzo kulturalną, wspieram słabszych.
Pozdrawiam, Iga.

Dodano: 04 Lutego 2020, 17:12:20


I w wolnym czasie grzebie w edytorze, aktualnie będę robiła otoczenie na jednej stacji.

Dodano: 04 Lutego 2020, 22:26:09


Nieaktualne, zyskałam opinię debilki na MM.

Dodano: 05 Lutego 2020, 07:25:45


Ok. Ostatni raz coś tu pisze. Prosze usunąć to co teraz pisze i pozostawić tylko pierwsze dwie wiadomości.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: TheLyon w 06 Lutego 2020, 15:56:53
Zgłaszam swą kandydaturę na stanowisko Moderator.

Witam,
nazywam się Damian, mieszkam w województwie Dolnośląskim. Aktualnie uczę się w technikum o profilu technik transportu kolejowego (Klasa 2), więc z przepisami panującymi na PKP jestem zapoznany. Cechuje się wysoką kulturą osobistą, sumienną i rzetelną pracą oraz do zaistniałego zajścia dostosowuje odpowiednio swoje poczucie humoru. Dla mnie nie ma osób gorszych do każdego podchodzę z szacunkiem. Jestem osobą bezkonfliktową zawsze staram się dogadać i wyjaśnić zajście, które miało miejsce, patrząc na to potrafię pracować w grupie. Nie jestem osobą antyspołeczną, zaś odwrotnie, lubię poznawać nowe osoby, pośmiać się czy nawet pogadać :). Jeżeli już zabieram się za coś to dążę do tego, aby go zakończyć, jeżeli nawet mi się nie uda, nie poddaję się ! Zapominając nie mam nic przeciwko, żebym się do czegoś podporządkowywał, a przeproszenie kogoś, jeżeli faktycznie postąpiłem źle nie sprawia mi trudności (trzeba się przyznać do błędu Tak uważam).

W symulatorze  jestem od 16 Września 2016r.

Większych dokonań niż nauka paru osób przepisów oraz obsługi urządzeń SRK nie posiadam, lecz zmieniło się to kilka dni temu, gdy postanowiłem usiąść do stworzenia scenerii pt. Świebodzice (Zobaczymy co z tego wyjdzie  ;))

Wiele osób zapyta mnie, dlaczego ja?
Można powiedzieć, że jestem doświadczoną oraz aktywną osobą, która w TD2 nie gra od wczoraj, wiem jak działać w zaistniałych sytuacjach. Cechę, którą posiadam, czyli praca w grupie jest niezbędna do pracy w administracji. Jak mówiłem wcześniej szybko nawiązuje nowe znajomości, potrafię szybko rozwiązywać konflikty, rozsądnie myśleć oraz działać sprawiedliwie według ustalonych reguł, czy też zasad, bardzo to się przydaje do pracy z ludźmi oczywiście nie faworyzując jednej ze strony, mogę powiedzieć, że działam sprawiedliwie.

Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: deemixx w 06 Lutego 2020, 17:13:07
W zwiazku z tym, iz ostatnimi czasy zwolnilo sie miejsce w kooperacji TD2 jak rowniez po konsultacji z administratorem "wiedenka" zglaszam swoja kandydature na moderatora na TS jak rowniez na forum.
Pomimo, iz powinno sie po krotce opisac swoja osobe tutaj w odpowiedzi, to ja, jako kandydat zapraszam odpowiednie sluzby na TS . Tam odpowiem na wszelkie pytania oraz udziele obszernej odpowiedzi.
Pozdrawiam - deemixx

Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: hulek w 08 Lutego 2020, 22:01:37
Każdy próbować może, więc i napisze.

Czas nauczyć się pokory trochę i aplikuje na stanowisko Junior Moderator. W symulatorze od kwietnia 2016. Mimo iż mam swoje za uszami, ale przyszła pora na poprawę i będę zadowolony gdy tą szanse otrzymam. Natomiast potrafię przeprosić i podać dłoń. Chciałbym pomagać admnistracji jak i społeczności. Potrafię dopełnić obowiązków, które wiążą się z funkcją JM natomiast jak ich nie dopełnię (odpukać) to wiem jakie są tego konsekwencje. Umiem pracować w zespole i rozwiązywać problemy, z którymi przyjdzie mnie się zmierzyć.

Trochę o mnie:
Na imię Piotrek, 18 jesieni za mną, uczeń technikum informatycznego, hobbystycznie kolej natomiast wiąże z tym przyszłość w zawodzie jako Dyspozytorów Ruchu Kolejowego, dodatkowo interesuje się meteorologią. Część ludzi mnie zna jako osobę z dużym dystansem. Nie ma co się rozpisywać, tyle ode mnie.

Pozdrawiam, hulek