Train Driver 2

Dział ogólny => Ogłoszenia => Wątek zaczęty przez: _l0stfake7 w 08 Lipca 2019, 14:47:26

Tytuł: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: _l0stfake7 w 08 Lipca 2019, 14:47:26
Drodzy użytkownicy,

W związku z ciągłym rozwojem symulatora poszukujemy osób, które chciałyby poświęcić swój prywatny czas i w ramach wolontariatu dołączyć do zespołu w jednej z ról:

Z uwagi na konieczność podpisania dokumentów: umowy o zachowaniu poufności i umowy o przeniesienie autorskich praw majątkowych do wykonanych utworów, osoby które zdecydują się zgłosić, powinny posiadać pełną zdolność do czynności prawnych (https://pl.wikipedia.org/wiki/Zdolno%C5%9B%C4%87_do_czynno%C5%9Bci_prawnych).

Osoby pracujące w Zespole TD2 będą miały możliwość zwiększenia swoich kompetencji miękkich i kwalifikacji zawodowych. W szczególności nabycia, bądź rozwinięcia:

Umiejętności miękkich:

Rozwoju kompetencji:

Każda z osób pracujących w zespole dłużej niż pół roku, będzie mogła otrzymać opinię, którą będzie mogła dołączyć do swojego CV przy ubieganiu się o pracę. Co będzie miało znaczny wpływ na postrzeganie takiego kandydata u rekruterów.

Osoby pracujące w Zespole dłużej niż rok, będą miały możliwość kandydowania na stanowiska Naczelników poszczególnych sekcji.

Ogólny zarys poszczególnych stanowisk opisany jest w tym dokumencie. (https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VP9ePXlDKOtah3iY9qDSO_UFgtlKxNJUQtXcZkJcmDo/edit?usp=sharing)

Poza stanowiskami wymienionymi w powyższym dokumencie, poszukujemy kreatywnej osoby która opracuje i wykona szablon wordpressa do nowej strony symulatora, oraz będzie tworzyła elementy multimedialne do tej strony, jak i kanałów społecznych. Osoba ta dołączyłaby  do zespołu w randze Dewelopera.

Posty w tym wątku są moderowane.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: emik w 08 Lipca 2019, 16:21:31
Damian L:30
Aplikowane stanowisko: Konstruktor/Trener

Mimo, iż moje pulpity SCS jeszcze do końca nie wyglądają jak należy to jednak wiem jak działają, co zrobić, żeby osiągnąć dany efekt oraz odpowiednio je przygotować, aby pokazywały faktyczny stan zgodny ze scenerią, w której są uruchomione. Gdyby istniała taka możliwość chciałbym zająć stanowisko Konstruktora, sprawdzającego pulpity SCS nowo powstałych scenerii, który będzie chętny, aby dostosować obecne pulpity do nowych wymagań oraz je ujednolicić. Ponadto (jak Trener) mógłbym zająć się szkoleniem nowych osób z obsługi pulpitów SCS zarówno podczas dyżuru jak i wyjaśniać "zawiłości" dokumentacji technicznej edytora.

Kilka słów o mnie:
Kolejarz amator - hobbysta. Ostatni raz w jakimkolwiek składzie przebywałem ponad 10 lat temu. Lubię zagłębiać wiedzę kolejową, uwielbiam kruczki prawne, bywam cierpliwy jednak czasem ironiczny.

EmiK
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: frugo4321 w 08 Lipca 2019, 17:25:23
Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko ''Trenera''.
Jestem w symulatorze od 30 czerwca 2017 roku. Często przebywam na TS symulatora i mam dobry kontakt z osobami przebywającymi na tym komunikatorze. W Symulatorze brałem udział w/zrobiłem:
- byłem mechanikiem w wirtualnej spółce PKP Cargo
- stworzyłem scenerię ''Kadzidełko'', która przez pewien okres była dopuszczona do ruchu i została wpisana do SWDR4, tworzyłem scenerię ''Czaniecko'' ale ona nie została dopuszczona.
- pomagałem przy otoczeniu użytkownikowi deletet
- zdarza się że zgłoszę błąd na GitLabie
- brałem udział w dwóch sesjach (w pierwszej jako mechanik a w drugiej jako dyżurny ruchu na stacji Redlin Sudecki)
Nazywam się Tadeusz Florczyk, mam 17 lat (6 września wybije mi już 18) i jestem członkiem Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei. Mam duże doświadczenie z koleją w prawdziwym życiu. Biorę udział jako organizator pociągów retro z projektu Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej, gdzie mam spory kontakt z pasażerami (sprawdzanie biletów, pomoc podróżnym, wodowanie parowozu)
Zgłaszam moja kandydaturę na to stanowisko, ponieważ chciałbym zaangażować się w projekt jeszcze bardziej i pomóc w jego realizacji oraz rozwoju. Mogę zając się szkoleniem nowych użytkowników jak i tworzeniem instrukcji oraz wykonywaniem innych zadań zleconych przez wyższych rangą.

Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: eeRBii w 08 Lipca 2019, 20:44:02
Konstruktor / Kontroler / Kreator.

Większość mnie zna. Mam na imię Robert, wiek no cóż już zaawansowany. Moje projekty i prace dla innych użytkowników nie są tajemnicą i są ogolno dostępne np w stopce. Mój styl pracy i sumienność jest znany w gronie Dev'sów

Pozdrawiam
Robert - eeRBii
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Kacper9 w 08 Lipca 2019, 20:48:16
Stanowiska: Developer (Unity, Web), Konstruktor, Trener (UBase, SCS)

Nazywam się Kacper i interesuje się nowoczesnymi urządzeniami sterowania ruchem kolejowym, szczególnie od strony technicznej i tak zwanego w branży programistycznej "mięsa", czyli tego co leży u podstaw i jest skrzętnie skrywane przed oczami użytkownika końcowego.

W życiu choć dość krótkim miałem do czynienia z kilkoma językami programowania (Java, Javascript, Typescript, PHP, C++, C#), ostatnio aktywnie programuje w technologiach webowych (node.js i typescript) wykorzystując wzorce TDD i DDD (a raczej starając się je wykorzystać w jak najlepszy sposób), niemniej w pobocznych projektach wykorzystuje C# z .Net Framework.

Nie tak dawno temu miałem krótką przygodę z Unity i Unreal Engine, która zakończyła się uderzeniem w mur braku modeli i czasu ;) .
W wolnych od programowania chwilach bawię się w UI design i jeżdżę na rowerze po malowniczych okolicach dawnych fabryk i pól przecinanych licznymi torami kolei przemysłowej.

Wiedza związana z koleją zdobyta własnymi siłami pozwoliła mi zgłębić tematy ETCS i ASR (Automatyczne Sterowanie Rozrządem) jednak z naciskiem na to pierwsze. Żeby było ciekawiej to miałem przygodę z blenderem, ale niezbyt się polubiliśmy ;) .

Co do dorobku symulatorowego: Generator podkładów Ubase, LCS Zaworek (dawno i nie prawda //Prawda ;) Ryszard-san), Góra Zatorska (obecnie poprawki wiszą w Systemie Sprawdzania) oraz budowany obecnie Kraków.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Krzysiek009 w 08 Lipca 2019, 22:44:22
Stanowisko: Developer (Modelowanie)
Mam na imię Krzysiek i mam 16lat, modeluje sobie od stycznia tego roku lecz na poważniej zająłem się tym w kwietniu z myślą o modelowaniu do TDka, miałem też krótki epizod z animacją w Unity. Nie wiem co by więcej o sobie istotnego napisać.

Co do wkładu w symulator to robię zdjęcia na tekstury i nagrywam materiały na dźwięki, wymodelowałem też sporo modeli lecz do tej pory oteksturowałem i przekazałem Administracji jedynie 3 z modeli które siedzą u mnie na dysku.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Meril w 09 Lipca 2019, 12:06:51
Cześć, jestem Rafał rocznik '94. W symulatorze jestem od wielu lat (styczeń 2016) i chciałbym w końcu się jakoś przysłużyć społeczności. Jako że nie umiem programować, robić grafiki ani tworzyć scenerii, to mógłbym pomóc jako moderator, tudzież egzaminator.
Nie jestem zawodowo związany z koleją, ale przez te lata z Wami poznałem przepisy (przynajmniej te najważniejsze, bo jednak ciężko jest umieć wszystko gdy nie mam kontaktu z zawodowcami).
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Aseru w 09 Lipca 2019, 15:34:19
[Trener/Konstruktor]
Witam bardzo serdecznie, Mateusz - 21 wiosen

Trener - od ponad roku związany z koleją. Praca na warsztacie oraz obecnie szkolenie na świadectwo masz. w jednej ze spółek daje możliwość pomocy młodym adeptom w prowadzeniu oraz informacjach od strony technicznej "co z czym się je" na tej kolei. Mogę również pomóc w robieniu fotografii na potrzeby textur kabiny.

Konstruktor - hmmm tu chyba nie muszę szerzej przedstawiać mojej roli w wkład do symulatora. Chętnie pomogę raczkującym scenarzystą w obsłudze edytora oraz przedstawię pewne "triki".

Pozdrawiam Aseru
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Renji20 w 10 Lipca 2019, 17:55:57
Witam Zgłaszam się na stanowisko Trenera

Na Imię Mam Michał i mam 27 lat. Od dziecka interesuję koleją a w Train driver 2 jestem od roku.

Dlaczego zgłaszam się na stanowisko trenera?

Od Jakiegoś czasu zgłaszają się do mnie chętni nowi użytkownicy którzy chcą się nauczyć bycia Mechanikiem/dyżurnym ruchu i pomimo ograniczonego czasu chętnie poświęcam czas i dziele się swoją zdobytą wiedzą. Jestem osobą wymagającą ale też cierpliwą i wyrozumiałą gdyż wierzę że jeśli ktoś chce się nauczyć to będzie słuchał wskazówek które przekazuję. Co do samego Nauczania to mam niewielkie sukcesy i chętnie będę kontynuował to . Myślę że atutem moim jest też dobra opinia co jest ważne.

Co do innego wkładu od jakiegoś czasu współpracując z innym użytkownikiem dłubie swoją pierwszą scenerie i mam nadzieję że już wkrótce ujrzy światło dzienne.

Bardzo proszę o rozważenie mojej kandydatury

Pozdrawiam
Renji20
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: babisz_fajny w 11 Lipca 2019, 00:26:41
Cześć, babiszek z tej strony. Trochę za dużo wiosen już za mną.... :p
Polregio i Polregio, z Wrocławia jestem.

Jak wiecie, w moim wypadku kolej to pasja, zajecie jak i wiedza. Po wątku "pomoc babiszka" nie chciałbym się za bardzo rozpisywać nad tym co myślę, i nad tym co chcę czynić. Jak wiadomo, ciągnę od tamtego postu za sobą grupę użytkowników, którzy od początku wyrazili chęć pomocy mi w szerszym zakresie aniżeli lekcje indywidualne. Jeżeli chodzi o moją "kandydaturę" to nie ulega wątpliwosci, iż kandydowałbym na trenera, a nawet jego naczelnika. Życie jak i TD2 dużo mnie nauczyło, długi staż, to umiejętności, a takowych na kolei potrzeba. Dlaczego piszę o "naczelniku trenerskim"? Być może dlatego, iż od dłuższego czasu, chciałem dołączyć do grona developerów by mieć lepszy kontakt z górą. Ta opcja da mi taką możliwość, jak i sądzę że jestem do tego osobą odpowiedzialną, jako ten wredny służbista z tedeka co go to elki nie lubią. Co do tego, jakie osiągnięcia w Td2 juz za mną, to parę wyszkolonych prywatnie osób. Na pewno warto tu wymienić Stefanulka, czy Kwiatka. Przede wszystkim moja chęć pomocy, co w wątku "pomoc babiszka" jest jasno opisane. Jeżeli chodzi o konstruktora, to mimo Brzezinki i Chełmika, grzebania w SCS oraz trzech scenerii w drodze, sądzę że nie do końca nadaje się do tej roli. Ci co siedzą i rozmawiają, jak i starzy wyjadacze napewno przegadali ze mną długie godziny i też mogli by się o mnie wypowiedzieć w kontekście przywołanego stanowiska. Sądzę że w randze trenera, a nawet mogę to powiedzieć, naczelnika trenera, jest potrzebna wiedza, komunikatywność, czas i cierpliwość, kto mnie zna, w życiu czy nawet przez symulator, ten wie co mam na myśli. No nic, jakbym dostał możliwość po tak długim czasie jakim tu jestem, i po takiej ilości czasu jaką poświeciłem w budowę społeczeństwa Td2, wejść w szeregi trochę wyzsze (trenerskie) a nawet stanąć na ich czele, ułatwiło by mi to w dużym stopniu mój plan, by uczynić ten symulator lepszym poprzez wysoki poziom wiedzy nawet u początkujących, który bedę chciał im wpoić.

Bedę wdzięczny za danie mi (nareszcie) możliwośći bezpośredniej współpracy z administracją, jak i sądzę że na to stanowisko nadaje się idealnie, co wyraziłem w wątku przytoczonym wyżej.

Pozdrawiam Jędrzej. B.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: k_wojak w 11 Lipca 2019, 01:01:06
Kamil, w grudniu styknie 17 lat. Mieszkam w Szczecinie.

Aplikuję na stanowisko moderatora i/lub trenera.

W symulator gram od grudnia 2016 roku. Na moim kanale YouTube prowadzę różne poradniki, które cieszą się sporym uznaniem i spotykam się z wyrazami wdzięczności.
Nie znam się na programowaniu ani modelowaniu, dlatego wybrałem te stanowiska. Cechuje mnie odpowiedzialność, umiejętność przyznania się do błędu oraz cierpliwość i wyrozumiałość. Nigdy nie było na mnie prawdziwej skargi, nie miałem bana ani warna (tylko na wykolejenie). Jeśli chodzi o naukę, to mógłbym nauczać podstaw dyżurki oraz trybu maszynisty w celu zwiększenia bezpieczeństwa i skarg :) W przyszłości planuję przenieść się do Wrocławia i pracować jako motorniczy w tamtejszym MPK. Pomimo tego, iż mam spore przerwy w obecności na serwerach, na forum jestem dosyć często.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: cebula83 w 11 Lipca 2019, 10:48:09
Witam , chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko konstruktor
ponieważ od jakiegoś czasu robienie scenerii stało się moim hobby. Wykonane lub jeszcze nie dokończone moje scenerie są przekrojem mojej przygody z td2 a raczej z edytorem co doprowadziło ze jeszcze bardziej mi się podoba, mogę tworzyć i pomagać innym moja wiedza bez problemu jednocześnie zdobywając nowa .
Pozdrawiam Radek rocznik ’83😀 Lęborg Łebnino w trakcie prac Grodzisk Mazowiecki , Stobnowo Szczotkowe , Ostoja ,  Wzgórze Stare i Nowe 
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Marcin_S w 11 Lipca 2019, 12:11:31
Aktualizacja pierwszego postu.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: biechow w 11 Lipca 2019, 13:29:15
Cześć Wszystkim.

Bartek, lat 34.

Chętnie pomogę przy dokumentacji, szkoleniu, trenowania. Zawodowo zajmuje się właśnie takimi zagadnieniami. Prowadzę różnego rodzaju szkolenia, egzaminy na różnych stanowiskach związanych z bezpieczeństwem ruchu kolejowego.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: QazMati w 11 Lipca 2019, 13:57:01
Witam!
Nazywam się Mateusz aka QazMati, rocznik '00.
Mieszkam w okolicy Leszna w Wielkopolsce.
Uczęszczam do technikum informatycznego w Lesznie potocznie zwanego "Kolejówką", ze względu na położenie szkoły (sąsiaduje z torami w obrębie stacji Leszno).

Chciałbym aplikować na stanowisko moderatora/trenera.

Swoją przygodę z tym symulatorem rozpocząłem już ponad 2 lata temu. Pozwoliło mi to przeżyć wiele lepszych i gorszych momentów tegoż projektu. Tak na dobrą sprawę kolejnictwem zacząłem się pasjonować właśnie dzięki TD'ekowi. Przepisów uczyłem się na bieżąco, po prostu jeżdżąc, a w późniejszym czasie dyżurując, głównie na Ligocie Centralnej. Dzięki grupie osób, które mi pomogły, odpowiadały na moje "śmiesznie proste" pytania, nauczyłem się wszystkiego co przydaje się na szlakach TD2. Nigdy nie otrzymałem banicji. Pomogłem wielu osobom w opanowaniu głównie zagadnień z zakresu dyżurnego ruchu. Znam zasady naszej społeczności, znam wszystkie jej mocne i słabe strony. Doskonale zdaję sprawę sobie z tego, czym jest TD2 i do czego dąży, do czego my, wszyscy użytkownicy i gracze zmierzamy.
Mój wkład w symulator? Sądzę, że osobiście przyczyniłem się do przekonanie się wielu osób, co do potencjału tej produkcji. Mam specyficzne podejście do początkujących graczy. Wbrew pozorom, po prostu kiedy mam możliwość to pomagam, przekonuję do pozostania przy tej produkcji. Po prostu jestem tolerancyjny na błędy, które na tą tolerancję zasługują. Kick czy skarga jest zupełną ostatecznością dla mnie. Wykazuję się dużą cierpliwością, potrafię pracować w grupie osób.
Dodatkowo, gdy tylko jest taka potrzeba tworzę tickety na Gitlabie, głównie chodzi tutaj o wyłapane błędy i niedociągnięcia.

Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie zarządzania społecznością, rozstrzygania różnych spraw. Wszystko za sprawą mojego członkostwa w stowarzyszeniu pod nazwą "Polscy Łowcy Burz", gdzie jestem osobą odpowiedzialną za egzaminowanie i szkolenie adeptów meteorologii. Jest to moja pasja, którą rozwijam od już 6 lat. Mój awatar na tym forum nie jest przypadkowy :)

Z góry dziękuję za przeczytanie oraz rozważenie mojej kandydatury.
Z wyrazami szacunku,
Mateusz B.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: servus w 11 Lipca 2019, 15:41:28
umiem programować w html, css, js (nie umiem za dobrze jakichs fw), php troche, ruby, lua i inne ale c# raczej nie wiem czy umiem, w szczegolnosci jezeli chodzi o unity to nie mam zadnego doswiadczenia. nie mam doswiadczenia w kooperacji na git'cie/mercurym/ani niczym, tylko google docs/spreadsheets itd. a tak to nie wiem jak robic cos razem.

przykladowy moj kod javascript dostepny pod /inna-tworczosc/rozkazy-generator-rozkazow-pisemnych/ (https://td2.info.pl/inna-tworczosc/rozkazy-generator-rozkazow-pisemnych/)

pozdrawiam
servus =^.^= <(miau)>
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Meril w 13 Lipca 2019, 12:26:23
Jeśli mogę, chciałbym zaktualizować swoje zgłoszenie, ponieważ okazało się że nie spełniam wymagań na egzaminatora. (I przy okazji trochę lepiej się zareklamować  ;) )
Chciałbym zostać moderatorem, ponieważ chciałbym przysłużyć się społeczności. Jestem Rafał, mam 25lat i od stycznia 2016r jestem tu z Wami. Realia symulatora znam bardzo dobrze, a realia kolejowe znam niestety tylko jako pasażer, ale sporo czasu poświęciłem by poznać przepisy kolejowe, od strony mechanika, DR oraz projektowania stacji (próbowałem kiedyś stworzyć scenerie). Nikt nigdy nie narzekał na moją kulturę osobistą, jestem aktywny na forum (A przynajmniej przeglądam). Ale z wad muszę przyznać, że mam braki w znajomości przepisów kolejowych, ale tych które nie są istotne w symulatorze (przynajmniej mam taką nadzieje... nikt się nie skarżył ;D ).
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: motorowy w 14 Lipca 2019, 14:44:43
Hejka! Z tej strony Janek, 18 lat, bo wiosen już 19 ;) Mieszkam w Krakowie, chociaż znają mnie i dalej xD Nie będę pisał, że jestem miły, uprzejmy itd, bo i tak mnie większość z Was zna i doskonale wiecie jaki jestem ;D

Ze swojej strony składam swoją kandydaturę na stanowisko Trenera bądź Moderatora.

Kwalifikacje? Obecnie uczę się na kierunku technik transportu kolejowego w krakowskim Technikum Komunikacyjnym, którego to technikum został mi ostatni rok (od września br. klasa maturalna).
Posiadam Świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w zakresie kwalifikacji A.44 - Organizacja i prowadzenie ruchu pociągów, co jest zaświadczeniem mojej znajomości przepisów dot. prowadzenia ruchu pociągów i nie tylko.
Do tej pory z koleją w praktyce miałem styczność podczas praktyk zawodowych w takich miejscach jak:
- PKP PLK S.A. IZ Kraków, ISE Kraków - raz w tygodniu przez pół roku na posterunkach ruchu spędzałem 8 godzin i zdobywałem praktyczną wiedzę w zakresie prowadzenia ruchu pociągów;
- PKP Intercity S.A. Zakład Południowy Spółki - warsztat pneumatyczny, warsztat SHP i prędkościomierzy oraz obserwacja pracy rewidentów taboru kolejowego w terenie (2 tygodnie);
- PKP Cargo S.A. Sekcja Przewozów Towarowych w Krakowie - obserwacja pracy rewidentów taboru kolejowego, obserwacja z lokomotywy wykonywanej pracy manewrowej w stacji Kraków Prokocim (2 tygodnie)

Poza tym, oprócz nauki, pracuję w restauracji McDonald's, a także pełnię funkcję konduktora lub kierownika pociągu tramwajowego przy obsłudze Krakowskiej Linii Muzealnej, Tramwaju Patriotycznego i innych wydarzeń komunikacyjnych w moim mieście. Jestem zrzeszony w jednym z krakowskich stowarzyszeń, które m.in. zajmuje się organizacją krakowskiej linii turystycznej. Po ukończeniu szkoły, w maju 2020 r. będę aplikował na stanowisko Konduktora do PKP Intercity S.A., lub Sprzedawcy mobilnego w pociągach spółki Koleje Małopolskie S.A. (Coś podobnego jak konduktor, tylko inna nazwa ;p)

Natomiast jeśli chodzi o to, kim jestem, kim byłem i co ja tu w ogóle w naszym TDku kochanym robię (<3), to przedstawia się to następująco:

- Byłem współzałożycielem i drugim Prezesem Zarządu TeDekowej vFirmy, którą starsi gracze i nasza kochana administracja na pewno pamiętają;
- Jestem w naszej cudnej społeczności od niemal 3 lat;
- Nie słyszałem o sobie od tych 3 lat ani jednego złego słowa, więc wydaje mi się, że mogę się cieszyć nienaganną opinią, jednak oczywiście nie mnie to oceniać :D
- Oprócz tego, cechuje mnie wysoka kultura osobista, co też każdy z kim rozmawiałem może potwierdzić ;D
- W ciągu tych 3 lat ani raz nikt nie złożył na mnie skargi ani nie otrzymałem żadnego ostrzeżenia;
- Ani raz nie spowodowałem żadnego zdarzenia kolejowego z własnej winy, czy to pełniąc dyżur, czy też prowadząc pociąg jako maszynista.

Dobra, koniec tego, wyszło aż za długie XD Stawiam piwo temu, kto dotrwa do końca! ;)

Pozdrawiam,
Janek ^^ <3

Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: arcziic w 20 Lipca 2019, 08:52:31
Witajcie.

Nazywam się Arek mam 24 lata. W TD gram już kilka lat. Kandyduje na stanowisko Trenera. Na co dzień jestem maszynistą w PKP Intercity. Jeśli chodzi o kwestie instrukcji i przepisów apropo ruchu kolejowego znam je, ponieważ pracodawca wymaga je ode mnie. Chętnie pomogę w rozwoju symulatora jak i również chętnie podzielę się doświadczeniem i wiedzą z nowymi graczami.
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: shafter w 20 Lipca 2019, 23:23:58
[Deweloper]

Jestem tu od 2016r., chcę dalej brać czynny udział w rozwoju symulatora od strony deweloperskiej.
Mam obecnie wszystkie potrzebne zasoby i trochę wolnego czasu który mogę poświęcić na zabawy z Unity. Dobrze czuje się w organizacji pracy i testach nowych rozwiązań. Współautor kilku popularnych scenerii.

Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: ZnaQu w 21 Lipca 2019, 09:07:03
Witam wszystkich czytających.
Nazywam się Patryk i mam 20 lat. Uczę się na kierunku Technik transportu kolejowego, czyli po szkole i zdanych egzaminach mogę iść odrazu na Dyżurnego ruchu.

Od 2014 roku hobbistycznie tworzę sobie strony internetowe oparte na html,css. Jakiś rok temu zacząłem sobie programować w php i strasznie mi się to spodobało, więc wolnym czasie staram się rozwijać w tym.
Też często jestem technikiem forum na silnikach MyBB i IPS 4x.
Posiadam jakąś wiedzę o git'cie i potrafię korzystać.
Moją przykładowa aplikacja nieskończona aplikacja pod "sieci gier cs 1.6/go"
https://github.com/ZnaQu/panel2
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Stasiu w 22 Lipca 2019, 20:37:36
Zgłaszam kandydaturę na stanowisko Moderator.

W symulatorze jestem obecny od 2 lipca 2016 r. Do moich osiągnięć należy:
- stworzenie Konsolowego Generatora Rozkazów Pisemnych (nie jest cudowny, ale dotychczas został pobrany 366 razy i jest w użyciu)
- tworzenie w edytorze scenerii realnej Wadowice (dłubię wciąż) oraz próba stworzenia wzorowanej Staśkowo (poległo na sieci trakcyjnej w Systemie).

Jestem osobą niemieszającą się w gównoburze na linii użytkownicy - administracja ze względu na zbyt niski poziom debaty.
Dbam o wartość merytoryczną zamieszczanych przeze mnie postów. Nie należę do tzw. kółek wzajemnej adoracji, wręcz przeciwnie - nie mam znajomych w TD2. Tę cechę mogę przekuć w zaletę, a mianowicie bezstronność.
Charakteryzuję się stosunkowo szczegółową znajomością Ie-1, Ir-1 oraz Ir-9, jednak nie mam bezpośredniej styczności z koleją "od podszewki", przez co jestem zobowiązany w bardziej skomplikowanych sprawach upewniać się co do racji w obowiązujących przepisach, co czynię z własnej inicjatywy w celu pogłębiania wiedzy.
Ze względu na długi staż w symulatorze znam jego ograniczenia względem przepisów i jestem w stanie dostosować stosowanie obowiązujących reguł do stanu faktycznego wymuszonego przez symulator.
W przeszłości pracowałem na kilkudziesięcioosobowym forum opartym o Simple Machines Forum w randze administratora, dzięki czemu jestem zaznajomiony z obsługą SMF oraz technicznymi aspektami serwerów www.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Mikosek w 29 Lipca 2019, 06:58:12
Dzień dobry!
Stanowisko na któe się zgłaszam to KONSTRUKTOR(kontroler) i/lub TRENER.
Mam na imię Mikołaj i mieszkam w środkowej części kraju, a bardziej dokładnie mówiąc pod Poznaniem. Kolei towarzyszy mi od 2 roku życia. Od tamtego czasu galeria zdjęć jest wypchana po brzegi pociągami, ale również innymi środkami komunikacji. Uwielbiam podróże(szczególnie długie, kiedy mogę poprawić sobie humor oglądając współpasażerów zachowujących sięz dziwny sposób), a takzę interesuje się muzyką(gra na pianinie, fortepianie), czy piłką nożną.


Dlaczego ja:

Ponieważ posiadam dużą wiedzę, którą mogę się w przystępny sposób podzielić z innymi, mniej doświadczonymi graczami. A jeśli chodzi o sprawdzanie scenerii to moja wiedza na temat różnego rodzaju instrukcji przydałaby się. Natomiast jestem też świadomy, że nie nadaje się do sprawdzania, m.in. otoczenia(bo moja wizja artystyczna jest dość kontrowersyjna) i sieci trakcyjnej(bo się po prostu nie znam). Najbardziej ciekawi mnie sama kontrola układu torowego i wszystkiego co wokół niego jest(wskaźniki, sygnalizatory).


Wiem, że nawet jeśli to będę wybierany w ostatniej kolejności, ponieważ mam słabe stosunki z częścią "kolorowych". Dla jasności: nie zgadzam się z poglądami wielu ludzi z racji iż tak byłem nauczony. DLACZEGO: ponieważ zdanie wielu osób jest błędne, a próba wciśnięcia mi czegoś jest bardzo słabym pomysłem :)

Jednak uważam, że ZAWSZE warto próbować, dlatego to piszę.
 
Pozdrawiam MIKOŁAJ_M
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Krzys292 w 30 Lipca 2019, 12:28:25
Dzień dobry,
z tej strony Krzysiek z Warszawy. Chciałbym w miarę możliwości aplikować na stanowisko kontrolera scenerii. Moja specjalizacja to 1. etap, podstawy drugiego i trzeciego.
Koleją interesuję się od dawna, głównie przez to że mój ojciec pracował na kolei ( i zresztą bardzo wysoko zaszedł). Ogólnie to interesuję się wszystkim, ale mam ogromną słabość do pociągów :)
Według mnie jednym z największych problemów w tym symulatorze jest mało rąk do pracy w SSS, w związku z tym taka inicjatywa "zatrudnienia" więcej ludzi jest świetna. Mi ze względu na zbyt bujną wyobraźnię szczególnie ta kwestia doskwiera (zapewne nie tylko mi), więc wiem, że na pewno mogę pomóc.
 Dlaczego ja? Bo mam sporą wiedzę na te tematy, cały czas siedzę w edytorze i mógłbym spożytkować ten czas na coś co się wszystkim przyda, a nie jak wszystko porzucić po 2 dniach roboty, bo następnego dnia zabrać się za coś nowego. Jestem w stanie znaleźć błędy na poziomie torów, semaforów, wskaźników itp. Ie4 to ja sobie codziennie do poduszki czytam i sprawdzam czy przypadkiem aktualizacji nie było :)
Narazie mój jedyny wkład w symulator to wydanie scenerii Torzyn, ale jestem gotów zrobić więcej.
Tak więc można mnie wybierać :D
Pozdrawiam, Krzyś W.

Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Kicha w 30 Lipca 2019, 20:05:14
Trener.

Cześć, na TrainDriver śmigam od ponad 2 lat. Doświadczenie z symulatorami mam znacznie dłuższe. Z racji, że jest to projekt, który przykuł moją uwagę na dłużej i spędziłem tu sporo czasu - chciałbym dołożyć swoją cegiełkę w jego rozwoju. Obecnie szkolę się na Świadectwo Maszynisty. Przepisy kolejowe znam bardzo dobrze, co więcej - ruch kolejowy jest moim hobby, to dodatkowo motywuje do pracy, gdy można się dzielić tym co się lubi robić. Jeśli chodzi o znajomość regulaminów symulatora oraz samego w sobie programu uważam, że jest bardzo dobra zarówno jako Maszynista jak i Dyżurny Ruchu. Z tych powodów uważam, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia. :)
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: PWisnia w 11 Sierpnia 2019, 22:14:29
Imię: Piotr
Wiek: 17 lat
Staż w symulatorze: od 22 Stycznia 2016 roku
Na jakie rangi składasz podanie: W głównej mierze wstawiam podanie na rangę moderatora, ale także zgłaszam swoją kandydaturę jako programista.
Czy masz do czynienia z życiu realny z pociągami?: Częste przebywanie w otoczeniu maszynistów oraz wykonywanie podstawowych funkcji związanych z rozruchem oraz odjazdami pociągów. Oraz wielokrotne przebywanie na dyspozytorni PKP w Elblągu a co za tym idzie nauka całego systemu sterowania ruchem, przepisów PKP i budową stacji oraz jej infrastruktury.
Jak wyglądała twoja historia w symulatorze?: Jak już wcześniej podałem mam na imię Piotr, pierwszy raz pojawiłem się w symulatorze na początku 2016 roku, moje początki były trudne, ponieważ wiele osób nie brało mnie na poważnie i sam byłem w stosunku do nich trochę arogancki, jednak po tych kilku lata zaaklimatyzowałem się z symulatorem, samemu także się ogarnąłem, przez co innym osoba jest łatwiej nawiązać kontakt ze mną, jak sam mogę powiedzieć niema już ze mną żadnych problemów, wszystkie regulaminy są przez mnie respektowane a osoby, z którymi często siedzę na TS3 nie mogą na mnie nic powiedzieć.
List motywacyjny:
Szanowna Administracjo,

Dowiedziawszy się podczas przeglądania forum o naborze, pragnę złożyć swoją kandydaturę na stanowisko Moderatora i Programisty.

Pragnę również nadmienić, że spełniam wszystkie pozostałe wymagania, jakie stawiane są kandydatom dla właśnie te rangi.

Jako moje dodatkowe atuty chciałbym wymienić również, znajomość języków HTML,PHP,css,JS ,umiejętność rozwiązywania sporów, wysokie poszanowanie dla hierarchii panującej w symulatorze, znajomość przepisów i zasad działania kolei, a także umiejętność pracy i pomaganie nad kilkoma projektami jednocześnie.

Na zakończenie pragnę dodać, że jestem osobą uczciwą a we wszystkich zadaniach, które wykonuję, każde zadanie wykonuję ze szczególną dokładnością. Jestem osobą, która potrafi działać w stresie oraz pod presją czasu.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Z wyrazami szacunku,
P.Wiśnia

PS: Pragnę wspomnieć że podaniu specjalnie użyłem pytań i na nie odpowiedziałem w celu zwiększenia wyglądu stylistycznego oraz zapewnienia większej wygody osobie sprawdzającej.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Kilerowski5 w 23 Sierpnia 2019, 14:25:49
Witam w td2 spędziłem już ogromną ilość czasu nie tylko w symulatorze jak i na teamspeeku myślę, że poznałem już duże grono często aktywnych użytkowników. Mam 15 lat(Urodziłem się 23.11.2003) mam szerokie grono zainteresowań chemia, informatyka, kolej, drukowanie 3D, lotnictwo chętnie pomagam ludziom w tych dziedzinach jak tylko moja wiedza jest w stanie. Zdarza mi się czasami zdenerwować ale ćwiczę nad tym i od paru miesięcy nie zdarzyło mi się stracić nad sobą kontroli. Pomimo, zdarzały mi się kary za złamanie regulaminu jednak za każde złamanie wyciągałem wnioski robiłem sobie przerwę i czytałem regulamin,instrukcje wynosząc z tego kolejną wiedzę. Mam również duże wsparcie merytoryczne troje członków mojej rodziny jest kolejarzami co pozwala mi na imprezach rodzinnych się dopytywać o jakieś sprawy. Od 9 roku życia spędzałem dużo czasu na rożnych serwerach całkiem sporych, rozmawiałem z dużym gronem sławniejszych osób, przyglądałem się pracy administracji na forach, teamspeeku, jakiś sieciach minecrafta i myślę, że wyciągnąłem z tamtych czasów ogromną wiedzę jak być administratorem. Jestem osobą która nie oszukujmy się jest służbistą jak ma przydzielone zadanie to stara się je wykonać jak najdokładniej, co prawda zajmuje mi to trochę czasu. Mieszkam przy Warszawie Okęcie i spędzam ogromny czas podróżując koleją, lubię czas spędzony na dworcu nigdy się nie nudzę w pociągu oraz oczekując na niego. Moja znajomość instrukcji wystarczająca aby bez wypadkowo kierować ruchem jak i pociągiem, niestety zdarza mi się wykolejacie ale to z powodu że nie wyczułem hamulca w niektórych składach.
Wnioskuje na range moderator ponieważ:

Myślę, że mam odpowiednie doświadczenie które nabyłem podczas przyglądania się pracy innych administratorów.

Staram się rozwiązać każdy konflikt miedzy mną a inną osobą.

Zawsze staram się być obiektywny.

Lubię rozmawiać z innymi ludźmi.

Nie lubię chamstwa.

Pomagam innym ludziom którzy nie są sobie w stanie z tym problemem uporać(Bo się wstydzą itp.) świadczy o tym skarga nr. 287


Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: 12jakubson w 26 Sierpnia 2019, 12:10:10
Witam zgłaszam się na stanowisko moderatora.

Jestem prawie codziennie w symulatorze TD2,zarejestrowałem się w kwietniu 2018,moją pasją są pociągi.Znam zasady:regulaminy(forum,symulatora i TS-a),sygnały,znaki,rozkazy pisemne (muszę się jeszcze ich trochę poduczyć),itd.Oferuję pomoc innym osobom (jeśli by chciały),jestem miły dla każdego.Na moim kanale YT robię odcinki z Td2 ale ostatnio przestałem bo muszę zrobić z birtalami w OBS-ie.
Proszę o rozpatrzenie mojego zgłoszenia

Pozdrawiam
12jakubson
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: 12jakubson w 26 Sierpnia 2019, 12:13:11
i dodaję jeszcze znajomość zasad PKP Intercity
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Cargul92 w 10 Września 2019, 20:40:30
Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko Moderatora ,
Swoją decyzję motywuję tym iż jest to zajęcie niewdzięczne, i wymagające dobrej organizacji oraz bezstronności której mi nie brakuje ponieważ nie znam tu nikogo ani osobiście ani na Ts3 - więc nie był bym osobą jedno stroną.
Sam jestem pracownikiem PKP , i orientuję się w przepisach oraz w regulaminie td2.
Mam na imię Paweł, 27 lat . Jestem skłonny zdać niezbędne egzaminy sprawdzające.
Pozdrawiam. I liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Bez kolorków. Można pogrubić //Coyotek
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Mav w 23 Września 2019, 11:54:17
Chciał bym zgłosić swoją osobę na stanowisko Grafika teksturowego oraz Moderatora.
Moje portfolio Administracja zna, a co do przepisów, jestem po szkole kolejowej z kierunkiem Technik Transportu Kolejowego i jestem taborowcem. Fakt, że ukończyłem ją prawie 20 lat temu, ale wiedza została.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: GempXPlay w 14 Października 2019, 10:03:25
Witam szanownych administratorów, deweloperów oraz moderatorów.

Mam na imię Patryk (18lat).

Chciałbym pomagać przy skryptach, optymalizacji oraz urzeczywistnianiu symulatora (np. zmiana rozmiaru budynków, poprawa jakości tekstur itp.) na silniku Unity mam już doświadczenie od 7 lat i widzę potencjał na poprawę jakości rozgrywki m.in. optymalizacja oraz właśnie jakość tekstur, rozmiarów budynków itp.

O mnie - Jestem zapalonym miłośnikiem kolejnictwa, od dzieciństwa grałem w symulatory typu właśnie "Train Driver 2".
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: JanekYT w 08 Listopada 2019, 16:59:38
Dzień/Wieczór dobry!
Jestem z Poznania i mam 14lat
Chciałbym zgłosić się na stanowisko Konstruktora. Moje projekty w TD2 to między innymi Tarnowo Górne aktualnie na 2 etapie SSS które buduje od podstawy sam mam też kilka innych projektów ale one dopiero raczkują. Pomagam również w rozwoju projekt ŁKA tworzą otoczenie na stacji LCS Głowno. Chętnie pomagam innym z ogarnięciem edytora, edytora SCS.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: sofalse w 09 Listopada 2019, 17:31:54
Bry.

Jestem Michał i mam 21 lat.
Chetnie pomogę jako Developer/Programista. Z definicji jestem fullstackiem (głównie React+nodeJS), ale mam tez sporo doświadczenia w PHP, a nawet z C# pomogę w razie pilnej potrzeby. W branży komercyjnie udzielam się już jakos 3-4 lata, niekomercyjnie to będzie jakos z 6-7. Mam za sobą m.in. dość spory projekt finansowy dla klienta z Niemiec, a obecnie tworze system obsługi mieszkańców dla pewnego miasta w Belgii.


LinkedIna zostawię bo w sumie czemu nie: http://linkedin.com/in/michał-wiśniewski-5996442a

Gotów do odjazdu
Gotów do odjazdu
Gotów do odjazdu
xD
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: BJ07 w 09 Listopada 2019, 20:58:34
Witam.
Chce się zgłosić na sprawdzającego 1 etapu czyli konstruktora. Moje scenerie: Sieniawka (etap3), niedługo zaczynam race nad Linią kolejową 62.
Z słowami powagi, Bartosz.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Matejko820 w 09 Listopada 2019, 22:21:12
Uszanowanie.

Nazywam się Kacper lat 16 (W lutym 17 8)). Chodzę do technikum transportowo-komunikacyjnego w Lublinie jestem na kierunku Technik Transportu Kolejowego (I rok). Kandyduje na stanowisko Konstruktora. Wydałem jak na razie jedną scenerię (Bucz Wileński), lecz na warsztacie mam jeszcze naprawdę wiele scenerii (Rojowiec, Bucz Balice, Minowice, Żywiec Główny, Nowy Targówek, i jeszcze kilka). Jak na razie mogę pochwalić się znajomością (cząstkową) instrukcji Ir-1 (Nie cała), Ir-2, Id-1 (Także niecała), le-1, a także le-4.  Instrukcji opisanych w ostatnim zdaniu nadal się uczę oraz zaglądam do nich regularnie. Chętnie pomagam wytłumaczyć działanie edytora nowym osobą.

Cieplutko pozdrawiam Kacper.  :D
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: BJ07 w 15 Listopada 2019, 07:21:27
kreator [] konstruktor [] kontroler


Witam kłania się nisko Bartosz, chcę się zgłosić na konstruktora i kontrolera sceneri ponieważ, mam wiedzę w edytorze, znam instrukcje -Ir..., umiem się posługiwać arkuszem do obliczeń. Scenerie: Sieniawka (etap 3), niedługo zaczynam pracę nad linią kolejową 62 (wszystkie stacje).
Kreator: znam budowę oraz działanie pulpitów kostkowych oraz planów świetlnych.


Ze słowami powagi, Bartosz.

PS: Poprzedni post proszę usunąć.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Dream w 19 Stycznia 2020, 13:52:25
Witam
Mam na imię Mikołaj. Mam 21 lat i jestem studentem prawa. Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko Moderatora.

Dlaczego moderator??  Z powodu, iż programista zemnie jest żaden, a także nie potrafię tworzyć stacji. Próbowałem wiele razy, ale nigdy mi się to nie udało. Kolejnym powodem jest, to iż chciałbym dołożyć cegiełkę do rozwoju symulatora. Jest to jedyny sposób, któremu wiem, że podołam (oczywiście jeśli zostanę wybrany)

Dlaczego ja??? Ponieważ jestem osobą subiektywną. Świadczy o tym, to iż nigdy nie angażowałem się w "gównoburzę" i inne zawirowania w tedeku. Zawsze stałem z boku i się przyglądałem. Wychodzę także z założenia, że jeśli nie mam nic mądrego do powiedzenia, to się nie będę wypowiadał. W swoich wypowiedziach zachowuję wysoką kulturę osobistą, a także nie używam słów uznawanych potocznie za obraźliwe. Można sprawdzić, iż jestem osobą, która ma prawie czystą kartotekę. (Mówię prawię, bo jest jeden ban, który się trafił przy zmianie Nicku z Mikolaj7012. W razie wątpliwości mogę wszystko wyjaśnić na ts3.) Jestem typem samotnika i nie mam przyjaciół co tylko świadczy na moją korzyść. Spędzam dużo czasu na przeglądania forum, choć nie często się wypowiadam (mówiłem wcześniej, dlaczego) Znam przepisy kolejowe w wystarczającym zakresie. (Jest to tylko moja opinia niczym nie poparta) W razie jak by się okazało iż wiem za mało, zawsze chętnie doczytam i się wywiem, aby mieć należytą wiedzą.Mam spory staż w td2, bo jestem z nim już związany od lutego 2018 roku. (Wcześniej na koncie Mikolaj7012, które jest usunięte)

Czy mam doświadczenie: Tak, ale małe. Jestem moderatorem w grupie na FB, która liczy około 1100 osób, oraz zarządzałem klanem w WoT. Liczył on 70 osób. (Nie wiem, czy to drugie można uznać za doświadczenie, ale podaje je na wszelki wypadek.) 

Z uszanowaniem Mikołaj     

Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: MajooR37 w 29 Stycznia 2020, 08:01:40
Stanowisko na które aplikuję to Moderator.

Dzień dobry szanownemu Państwu. Z uwagi na duży poziom kultury może najpierw przedstawię swoją osobę. Nazywam się Mateusz, mam za sobą już ładnych 20 lat na tym pięknym świecie, pochodzę z Wałbrzycha to miejscowość pod Wrocławiem. W życiu kieruje się zasadą bycia dobrym człowiekiem dla każdego, nie selekcjonuje ludzi na grupy. Każdy z nas jest taki sam, tylko każdy z nas przeżył coś innego. W swoim życiu trochę przeszedłem, w wieku 19 lat otworzyłem swoją firmę która zajmuje się pracami leśnymi, skończyłem szkołę o profilu ogólnokształcącym z elementami strażacki. (Profil strażacki) pod koniec roku udało mi się zdać egzaminy na konduktora PKP PLK u przewoźnika Koleje dolnośląskie na pojeździe szynowym elektrycznym marki Newag Impuls. Moje życie uważam za udane, wszystkie cele które sobie obrałem udało mi się spełnić, więc czuje się szczęśliwym człowiekiem. W moim życiu pobocznym jestem również piłkarskim sędzią, strażakiem ochotnikiem oraz nauczycielem ratownictwa wodnego.

Moje doświadczenie jako moderator i dlaczeho kandyduje na to stanowisko? Ponieważ od dziecka byłem związany z kodem HTML, Java, C++. Przez 3 lata pełniłem rolę globalnego moderatora na forum pewnej gry związanej z symulatorem pojazdów szynowych oraz lotniczych. Posiadam umiejętność rozwiązywania spraw obiektywnie, bycia bezstronnym oraz skrupulatne wypełnianie swoich obowiązków. Liczę się z dużą presją ale nie stanowi ona dla mnie żadnego problemu, bycie moderatorem to coś przyjemnego, i naprawdę to lubię.

Swoją kandydaturę chciałbym poprzeć tym, iż opinia o mojej osobie nie jest zła. W samym symulatorze spędziłem trochę i bardzo dobrze czuje się jako dyżurny ruchu.

Liczę, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.
Z poważaniem, Mateusz.
Pozdrawiam!
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Sheken w 01 Lutego 2020, 16:58:14
Witam wszystkich, jako iż chciałbym przysłużyć naszej społeczności zgłaszam podanie na Moderatora .

W symulatorze jestem od 26 Października 2018 r. Uczęszczam do technikum kolejowego w Bydgoszczy.
 Aktualnie tworzę otoczenie do scenerii Tartakowo 2013 oraz tworzę pulpit SCS. Również od czasu do czasu modeluje przedmioty w blenderze (Choć są to dopiero początki). Symulator bardzo dobrze znam począwszy od społeczności do funkcjonowania technicznego forum. Znam przepisy kolejowe, choć nie mam dogłębnej styczności z koleją dlatego też w trudnych przypadkach pomagam sobie przez strony internetowe (Dodatkowo kształcąc wiedze z tego zakresu). Wszystkich szanuje równo, staram się dobrze i sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Regularnie przeglądam forum.

Pozdrawiam  :)
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Igoreq w 01 Lutego 2020, 23:16:18
Witam, tu Iga. Wiosen 19. Stanowisko na które aplikuję to moderator.
Mimo iż na TSie się nie pojawiam, to na forum i mattermoscie jestem bardzo aktywna. Mimo iż uczę się w technikum na kierunku technik rachunkowości, to od zawsze interesowało mnie prawo-potrafię być bezstronna i sprawiedliwa. Regulamin mam wkuty na blachę, Wymagane przepisy PKP również. Jestem osobą bardzo kulturalną, wspieram słabszych.
Pozdrawiam, Iga.

Dodano: 04 Lutego 2020, 17:12:20


I w wolnym czasie grzebie w edytorze, aktualnie będę robiła otoczenie na jednej stacji.

Dodano: 04 Lutego 2020, 22:26:09


Nieaktualne, zyskałam opinię debilki na MM.

Dodano: 05 Lutego 2020, 07:25:45


Ok. Ostatni raz coś tu pisze. Prosze usunąć to co teraz pisze i pozostawić tylko pierwsze dwie wiadomości.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: TheLyon w 06 Lutego 2020, 15:56:53
Zgłaszam swą kandydaturę na stanowisko Moderator.

Witam,
nazywam się Damian, mieszkam w województwie Dolnośląskim. Aktualnie uczę się w technikum o profilu technik transportu kolejowego (Klasa 2), więc z przepisami panującymi na PKP jestem zapoznany. Cechuje się wysoką kulturą osobistą, sumienną i rzetelną pracą oraz do zaistniałego zajścia dostosowuje odpowiednio swoje poczucie humoru. Dla mnie nie ma osób gorszych do każdego podchodzę z szacunkiem. Jestem osobą bezkonfliktową zawsze staram się dogadać i wyjaśnić zajście, które miało miejsce, patrząc na to potrafię pracować w grupie. Nie jestem osobą antyspołeczną, zaś odwrotnie, lubię poznawać nowe osoby, pośmiać się czy nawet pogadać :). Jeżeli już zabieram się za coś to dążę do tego, aby go zakończyć, jeżeli nawet mi się nie uda, nie poddaję się ! Zapominając nie mam nic przeciwko, żebym się do czegoś podporządkowywał, a przeproszenie kogoś, jeżeli faktycznie postąpiłem źle nie sprawia mi trudności (trzeba się przyznać do błędu Tak uważam).

W symulatorze  jestem od 16 Września 2016r.

Większych dokonań niż nauka paru osób przepisów oraz obsługi urządzeń SRK nie posiadam, lecz zmieniło się to kilka dni temu, gdy postanowiłem usiąść do stworzenia scenerii pt. Świebodzice (Zobaczymy co z tego wyjdzie  ;))

Wiele osób zapyta mnie, dlaczego ja?
Można powiedzieć, że jestem doświadczoną oraz aktywną osobą, która w TD2 nie gra od wczoraj, wiem jak działać w zaistniałych sytuacjach. Cechę, którą posiadam, czyli praca w grupie jest niezbędna do pracy w administracji. Jak mówiłem wcześniej szybko nawiązuje nowe znajomości, potrafię szybko rozwiązywać konflikty, rozsądnie myśleć oraz działać sprawiedliwie według ustalonych reguł, czy też zasad, bardzo to się przydaje do pracy z ludźmi oczywiście nie faworyzując jednej ze strony, mogę powiedzieć, że działam sprawiedliwie.

Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: deemixx w 06 Lutego 2020, 17:13:07
W zwiazku z tym, iz ostatnimi czasy zwolnilo sie miejsce w kooperacji TD2 jak rowniez po konsultacji z administratorem "wiedenka" zglaszam swoja kandydature na moderatora na TS jak rowniez na forum.
Pomimo, iz powinno sie po krotce opisac swoja osobe tutaj w odpowiedzi, to ja, jako kandydat zapraszam odpowiednie sluzby na TS . Tam odpowiem na wszelkie pytania oraz udziele obszernej odpowiedzi.
Pozdrawiam - deemixx

Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: hulek w 08 Lutego 2020, 22:01:37
Każdy próbować może, więc i napisze.

Czas nauczyć się pokory trochę i aplikuje na stanowisko Junior Moderator. W symulatorze od kwietnia 2016. Mimo iż mam swoje za uszami, ale przyszła pora na poprawę i będę zadowolony gdy tą szanse otrzymam. Natomiast potrafię przeprosić i podać dłoń. Chciałbym pomagać admnistracji jak i społeczności. Potrafię dopełnić obowiązków, które wiążą się z funkcją JM natomiast jak ich nie dopełnię (odpukać) to wiem jakie są tego konsekwencje. Umiem pracować w zespole i rozwiązywać problemy, z którymi przyjdzie mnie się zmierzyć.

Trochę o mnie:
Na imię Piotrek, 18 jesieni za mną, uczeń technikum informatycznego, hobbystycznie kolej natomiast wiąże z tym przyszłość w zawodzie jako Dyspozytorów Ruchu Kolejowego, dodatkowo interesuje się meteorologią. Część ludzi mnie zna jako osobę z dużym dystansem. Nie ma co się rozpisywać, tyle ode mnie.

Pozdrawiam, hulek
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: wrocseba87 w 20 Marca 2020, 15:13:41
Cześć Sebastian z tej strony rocznik 1987 w projekcie TD2 jestem od 31 Sierpnia 2017 może nie jestem specem od modeli ani nie skończyłem szkoły kolejowej ale wnoszę do projektu cos od siebie chociażby prowadziłem nieoficjalne szkolenia dla dyżurnych ruchu ( jak czas na to pozwalał ) chcialbym kandydowac na stanowisko Moderator / Młodszy Moderator i mieć wiekszy wpływ w tym projekcie. Pozdrawiam Seba
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Hubertq w 20 Marca 2020, 18:02:14
Cześć mam na imię Hubert 17lat. W td2 jestem od 26 Marca 2018. W td2 ani razu nie było na mnie skarg raz dostałem bana na mm za użycie .@all. Posiadam podstawową wiedzę z przepisów ruchu kolejowego. Stale staram się powiększyć swoją wiedzę na temat przepisów i innych rzeczy na temat kolej. Kilka razy próbowałem zbudować scenerię ale nie wyszło coś :-[. Moja kultura osobista jest bardzo dobra w td2 nie mam z nikim układów ani dłuższych kontaktów. Chciał bym kandydować na stanowisko moderator/ młodszy moderator. Liczę na pozytywne rozpaczanie moje prośby. :)
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Dart123 w 02 Kwietnia 2020, 13:33:50
Cześć
Nazywam się Dawid. Mam 17 w Czerwcu skącze 18 lat. W projekcie TD2 jestem od dwóch lat a dokładnie od 16 Lutego 2018 r. . Uczę się w Technikium Kolejowym na profilu "Technik Transportu Kolejowego" obecnie jestem w drugiej klasie. Po skończeniu szkoły chcę wiązać swoją przyszłość z koleją , chcę  zostać Dyżurnym ruchu . Moje zainteresowania to przedewszystkim kolej , pociągi. Od małego interesowałem się pociągami i tak zostało do dzisiaj.

Chciałbym włożyć swój wkład na rzecz rozwijania się projektu TD2 i kandydować na stanowisko "Trener".Zgłaszam kandydaturę na to stanowisko ponieważ chciałbym zaangażować się jeszcze bardziej i pomóc w jego realizacji i rozwoju. Posiadam wiedzę na temat kolei. Chciałbym pomagać osobom którym świat kolei jest czymś obcym , z czym stykają się poraz pierwszy w symulatorze . Chciałbym poprzez przeprowadzanie szkoleń nauczyc inne osoby i przekazać wiedzę na temat kolei aby zapobiedz w symulatorze nieodpowiednich zachowań które są popełniane zazwyczaj przez nowych użytkowników wstępujących do symulatora. Chcę po prostu pomagać innym dla których temat kolei jest obcy lub chcą coś sie więcej nauczyć.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: janoxxx w 03 Kwietnia 2020, 00:10:39
Cześć
Nazywam się Jan, mam 16 lat, programowaniem zajmuję się hobbystycznie (HTML, CSS, PHP, MySql, trochę JS, w trakcie nauki C#), do tej pory robiłem swoje "drobne" projekty. Jestem samoukiem, wykazuje się wysoką kulturą osobistą. Interesuję się koleją, szczególnie interesuję się techniką oraz technologiami stosowanymi na kolei (systemy, sygnalizacja), ale lubię również poczytać o tematyce ogólno-kolejowej. Ubiegam się o stanowisko Programisty aby nabrać doświadczenia w pracy grupowej oraz w organizacji dużych projektów, a zarazem wnieść swój wkład w rozwój symulatora. Nie uczęszczam do żadnych szkół kolejowych, aktualnie tworzę realną scenerię: Łochów (jest na etapie 1).
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Igoreq w 30 Kwietnia 2020, 09:27:53
Aplikuję na stanowisko trenera.
Pomogłabym przede wszytskim w dyzurce, jednak maszynistę również pomogę ogarnąć. od niedawna pojawiam się na TS, a doświadczenie w symku jakieś mam.
Post z kandydaturą na moderatora proszę usunąć.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: kamzel1990 w 30 Kwietnia 2020, 14:12:30
Cześć, Mam na Imię Kamil Lat 29 ( w czerwcu stuknie 30 ) , w projekcie TD2 jestem od 04 Listopada 2018.Posiadam podstawowa wiedzę na temat koleji. Moim zainteresowaniem jest właśnie kolej, gdyż od dziecka z Ojcem chodziłem na stacje gdzie on pracował i spędzałem  z nim tam sporo czasu i tak została we mnie ta pasja.Nie umiem modelować,robić scenerii,lecz chciałbym jakoś pomóc w społeczności. Aplikuje na stanowisko moderatora,gdyż jestem osobą bez stronniczą,bądz na stanowisko trenera gdyż chciałbym pomóc nowym użytkownikom próbujących swoich sił na Dr badz nawet w trybie maszynisty.

Ten post z kandydatura jest edycja poprzedniego i prosil bym o usunecie poprzedniego postu
Zgodnie z życzeniem. // @ino
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Janusz1321 w 30 Kwietnia 2020, 15:05:43
Witam
Mam na imię Antoni. Mam lat 14 (we wrześniu 15)
W projekcie jestem od grudnia 2017r. Zgłaszam się na stanowisko Konstruktora/Kontrolera/Kreator na stanowisko Kontrolera Otoczenia. Jestem twórcą otoczenia na Tarnowie Górnym, Woli Nowskiej i Liskowie. Pomagam też Uazowi z otoczeniem na kilku sceneriach. Doradzam też kilku osobom w tworzeniu otoczenia. Jestem osobą, która robi wszystko w miarę starannie i porządnie. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.
Pozdrawiam, Janusz1321
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: NasWille w 30 Kwietnia 2020, 16:59:31
Dzień dobry!

   Mam na imię Jacek i zgłaszam się na stanowisko kontrolera scenerii dla etapu pierwszego.
   W symulatorze jestem od końca 2017 roku. Była to też moja pierwsza większa styczność z koleją. Szybko poznałem podstawowe wskaźniki i sygnały na semaforach. Niedługo później zacząłem zagłębiać się w edytor, rozpoczynając tym samym moją przygodę z tworzeniem scenerii. W ciągu tych lat coraz więcej czasu spędzałem w nim nabywając wielu umiejętności niezbędnych podczas budowania.
   Dlaczego ja? Ponieważ posiadam obszerną wiedzę na temat edytora. Znam przydatne instrukcje takie jak Ie-4, Ie-1 oraz Ir-1. Czynnie udzielam się na rzecz symulatora. Jestem autorem Babimostu, Stefanowa, Lutola Suchego, powstającego Sulechowa (etap trzeci) oraz Niedoradza (etap drugi), a także współautorem kilku innych projektów takich jak Sieniawka, Cielec czy Lisków. Chciałbym, aby mój udział przyczynił się społeczności i usprawnił proces powstawania nowych scenerii. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia i możliwość współpracy.

Pozdrawiam,                                             
NasWille
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: peter0133 w 02 Maja 2020, 13:02:24
Witam

Mam na imie Piotr i mam 39 lat zgłaszm swoją kandydaturę na stanowisko:
1. Trenera - pomimo, iż jestem stosunkowo świerzym użytownikiem TD-ka to juz zdobyłem dość duże doświadczenie.
Jestem osobą spokojną oraz posiadam chęć nauczania mniej doświadczonych graczy. Pomimo, iż nie jestem trenerem zgłaszają sie do mnie początkujący w celu nauki a chciałbym robić to oficjalnie.

Jestem praktycznie codziennie na TS więc kontakt ze mną rówież jest bezproblemowy.

2. Młodszego moderatora - w życiu codziennym jestem kierownikiem całej filii zakładu w którym pracuje oraz osobą bezstronną która potrafi wyciągnąć konsekwencje od każdego. Mam doświadczenie w administracji oraz dość dużo czasu który mogę poświecić na rozwój i poprawe jakości symulatora.

Pozdrawiam
peter0133
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Pepsi2026 w 20 Maja 2020, 18:22:39
Witam.

Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko moderatora serwera TeamSpeak3.  Czas się przedstawić, choć jestem dość znaną osobą w środowisku TD2. Na imię dali mi Jakub. Przyszło mi żyć na dolnymśląsku, we Wrocławiu. Na ten moment mam lat 16 (słownie szesnaście), a dokładnie to szesnaście i pół. Siedemnaste urodziny (o ile dożyję, bo w obecnych czasach wszystko stoi pod znakiem zapytania) będę obchodził w październiku. Posiadałem rangę administracyjną na tym komunikatorze na serwerze, na którym w swoich najlepszych latach przesiadywało nawet 1000 osób. Niestety (albo stety?) serwer z nieznanych mi do dziś powód upadł. Nie stanowi dla mnie żadnego problemu obsługa tego komunikatora oraz pomoc innym w zakresie jego obsługi. Dlaczego aplikuję (nie wiem, czy to dobre słowo tutaj) na rangę moderatora TeamSpeak? Zdaje sobie sprawę, iż obecnie nie jest mało osób z uprawnieniami (administrator, moderator) na TS3, lecz jak wiemy zbliża się okres wakacyjny, skończy się rok szkolny i na teamspeaku będzie dużo osób. Ponadto osobiście mam dość puszczania bindów w trakcie prowadzenia ruchu, przekrzykiwania się, robienia celowych przesterów, itp. Czas się wziąć za to.

Pozdrawiam cieplutko, Pepsi2026, lub jak ktoś woli po imieniu - Jakub.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: DJ_Tomek w 21 Maja 2020, 12:15:57
Cześć.
       Tomek z tej strony, rocznik 1994. W projekcie TD2 jestem od 06 Lipca 2018 i chciałbym kandydować na stanowisko Moderator TS3 oraz Trenera użytkowników z pochodzących z Niemiec.

Swoją przygodę z koleją zacząłem w wrześniu 2012 w niemieckim Deutsche Bahn. Ukończyłem też 2,5 roczne studium na dyżurnego ruchu. Przez te lata poznałem technologie zawarte w nastawniach, tj; urządzenia mechaniczne, suwakowe, komputerowo-przekaźnikowe i komputerowe. Dodatkowo w studium bylem sprawdzony jako rewident taboru kolejowego, rewident próby hamulca i rewident manewrowy. Posiadam wiedze zawartą w niemieckim Regulaminie 408. (Ir-1), 301. (E-1). 3 lata dyżurowałem w nastawni Typu Siemens 60, w Dortmund Hbf i Dortmund-Hörde.

Od stycznia 2019 robię dalsze szkolenie wewnętrzne kolejowe jako "Specjalista ds. Operacji kolejowych", które trwa do grudnia 2020.
Kwalifikacje specyficzne dla działania Planowanie infrastruktury
•   Warunki ramowe planowania infrastruktury
•   Analiza podatności
•   Wydajność zachowania tras, węzłów i systemów
•   Koordynacja środków
Sprzedaż, zarządzanie trasą kolejową
•   Sprzedaż, np. B. Trasa pociągu / system cenowy systemu,      procedura rejestracji trasy pociągu/przydziału trasy pociągu, rejestracja osiągów
•   Budowa linii
•   Koordynacja trasy, np. B. Systematyzacja harmonogramu
•   Zarządzanie jakością
Kierownictwo operacyjne
•   Tworzenie lokalnych instrukcji i monitorowanie operacji
•   Planowanie budowy
•   Zarządzanie kryzysowe
Dyspozycja firmy, analiza procesu firmy, np. B. Monitorowanie jazdy pociągu, rozmieszczenie tras/węzłów, koordynacja sieci, systemy kontroli i ich stosowanie, zapewnienie jakości poprzez analizę procesu operacyjnego.

Od marca r.2020 do grudnia b.r. jestem operatywnie w pracy zmiennej jako Dyspozytor Odcinkowy na odcinku Kolonia - Dortmund. Planuje po tej 2,5-letniej szkole zająć stanowisko Dyspozytor obszaru.

Na TS3 symulatora przebywam dość często i mam dobry kontakt z osobami przebywającymi na tym komunikatorze. Mam doświadczenie w budowie/edycji SCS, pomagam każdemu (jeżeli użytkownik ma problem) z obrazować sytuacje i jak ją rozwiązać. Chciałbym tez w przyszłości pomoc w szkoleniach/nauki obsługi SCS/Mechaniczne/SPK/SPE w języku polskim jak również po niemiecku.
W wolnym czasie, który posiadam, udzielam się nie tylko pomocą, budową scenerii, ale też jako tłumacz, gdzie wraz z użytkownikiem Kvardek, przetłumaczyliśmy regulamin TS3 na język niemiecki.

Pozdrawiam gorąco

DJ_Tomek
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: tomekb2005 w 03 Czerwca 2020, 17:23:52
Witam
Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na młodszego moderatora.
Mam na imię Tomek ( nick pokazuje :D). Mam 15 lat i chcę w przyszłości zostać maszynistą kolejowym. W związku z tym też wszelkie instrukcje maszynistów znam świetnie. Z symulatorem rozpocząłem przygodę 2 lata temu, i przez ten czas zdążyłem nauczyć się wszelkich zasad w kwestii dyżurnego i maszynisty. Myślę że w tym czasie zdążyłem zdobyć wśród kolegów i koleżanek dobrą opinię. Staram się codziennie zaglądać do symulatora, co często się udaje. Jestem osobą bezstronną, bo uważam że żeby symulator ciągle się rozwijał potrzeba nam współpracy, a w związku z tym każdy musi być też równy. Czekam z nadziejami na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
Z kolejarskim pozdrowieniem
tomekb2005
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: wdowa94 w 11 Czerwca 2020, 16:56:48
Witam.
Dawid 25lat... 7 czy 8 lat temu pomagałem uruchamiać ten symulator (pomagałem przy optymalizacjach)... Po tych 8 latach nic a nic się nie zmieniło... Zatem oferuję się jako oświetleniowiec do exe żeby zrobić oświetlenie zależne od czasu i zmiany pogodowe zależne od scenerii i czasu

Pozdrawiam mikoli
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Jakub_PL_ w 24 Czerwca 2020, 23:52:01
Cześć mam na imię  Jakub mam 19 lat mieszkam w województwie Wielkopolskim a dokładnie w małej miejscowości Zbąszynek  :) . Aplikuje na stanowisko Moderatora

Dlaczego chcę aplikować na owe stanowisko ? Kandydaturę składam w celu niesienie pomocy innym użytkownikom w razie pomocy przy różnych sytuacjach związanych z symulatorem oraz poza symulatorem ale nie tylko tym jest powodem mojej aplikacji ponieważ chciałbym wesprzeć administracje w wykonywanych czynnościach oraz wspomóc w rozstrzyganiu sporów pomiędzy użytkownikami co liczę że pewnego dnia będzie lepszy świat pod względem zachowania,wyrozumiałości a szczególnie osobom mniej doświadczonym oraz przede wszystkim wspólnej integracji w rozwój symulatora . Niestety moją wadą że nie jestem całkowicie w 100% związany z koleją lecz oczywiście posiadam wiedzę w zakresie znajomości instrukcji. Co do mojego zachowania to jestem osobą spokojną, niewchodzącym w konflikty  oraz z pozytywnym nastawieniem do symulatora, jestem osobą stanowczą oraz dokładnością w powierzonych obowiązkach  Jestem osobą która jest bezstronna w konfliktach pomiędzy użytkownikiem a drugim użytkownikiem gdzie próbuje rozwiązać każdy spór  sprawiedliwie bez żadnych wyróżnień.

Jaki jest mój cel ? Moim celem jest aby dążyć do sprawiedliwości oraz nie faworyzowania wyjątkowych osób tylko traktowanie każdego użytkownika jako równego sobie gdzie każda osoba może liczyć na równe traktowanie społeczeństwa oraz przebywanie wśród nich jako osoba przyjazna,życzliwa i przede wszystkim w zgodzie i harmonii

Jakie umiejętności posiadam ? Niestety w zakresie budowy niestety z wyczucie serca oraz rozumu że niestety edytor nie należy do moich mocnych stron :C

Co mogę wnieść do symulatora ? Wnieść mogę zaoferować pomoc,sprawiedliwość,równe traktowanie osób nie tylko osób doświadczonych ale też początkujących, bezstronność, kultura języka naszej ojczyzny

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury na stanowisko

Miłego wieczoru życzę :) 
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Kvardek w 27 Czerwca 2020, 19:02:33
Dzień dobry,
zgłaszam się na sprawdzającego pierwszego etapu z możliwym rozszerzeniem na części trzeciego. Na mój edytorowy dorobek składa się wydana Szlichtyngowa, Wilczyca (trzeci etap), Rzewnik (drugi etap) i przeze mnie współtworzona Wiewiórka (drugi etap). Poza tym buduję otoczenie na Liskowie Miasto. Znajomość stosownych druków i instrukcji rozumie się sama przez się. Chciałbym zostać sprawdzającym, bo sądzę, że mógłbym pomóc w odciążeniu SSS.

Poza edytorem pomagam w tłumaczeniach i również częściowo je sprawdzam. Liczę na przyjęcie zgłoszenia.
Kvardek
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: KMSzczecin w 08 Lipca 2020, 22:26:34
Po dłuższym namyśle, postanowiłem napisać zgłoszenie i spróbować aplikować na stanowisko trenera. Opiszę wszystko najlepiej, jak potrafię, by ograniczyć wątpliwości do minimum.

Na wstępie, opowiem coś o sobie, by zapoznać każdego z moją osobą. Na imię mi Krystian, mam 16 lat, od urodzenia mieszkam w Szczecinie. Po wakacjach będę uczęszczał do 2 klasy technikum informatycznego. Interesuję się fotografią, komunikacją miejską i informatyką, należę do stowarzyszenia STMKM. W świat TDka na poważnie wkroczyłem kilka miesięcy temu (spodobało mi się :P). Od lat tworzę dodatki do symulatora OMSI 2, głównie scenerie (realny projekt Szczecin Prawobrzeże oraz fikcyjny projekt Golczewo, z nich większość osób mnie tutaj zna), poza tym wydawałem kilka mniejszych drobnostek i udzielam się aktywnie na scenie tamtego symulatora. Jestem samoukiem, wiele rzeczy przyswajałem sam (jak np. obsługa edytora OMSI 2, przepisy ruchu drogowego i kolejowego, jak i wiele więcej różnych różności). W wolnym czasie prowadzę swój kanał na YouTube (głównie livestreamując), spędzam czas przy OMSI i TDku, jak i robię wypady na miasto ze znajomymi, głównie z aparatami :) Uważam, że jestem osobą dość charakterystyczną (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), która może być dobrym kompanem do rozmowy i zabawy. Do symulatora, jak i na forum, zaglądam zazwyczaj raz dziennie.

Aplikuję z uwagi na chęci pomocy innym użytkownikom, jak i wsparcia projektu. Nie jest to może coś ogromnego, ale każda cegiełka jest mimo wszystko elementem całości. Symulator bardzo mi się spodobał, więc chciałbym zrobić coś więcej, niż zakup supportera. Uczyłem (nieoficjalnie) kilku moich znajomych prowadzenia pociągów, jak i dyżurki (skutecznie, nie pokończyli ze skargami i banami), więc uważam, że po nabyciu wprawy i dodatkowego doświadczenia uda mi się dobrze uczyć innych, żądnych wiedzy graczy, którzy będą chcieli również głębiej zanurzyć się w świat TDka, czerpiąc z tego radość. Moc trybu multiplayer kryje się w osobach, które z niego korzystają. Warto ją wydobyć w jak największej ilości i jakości.

Wszelkie przepisy kolejowe, potrzebne maszynistom, jak i dyżurnym ruchu, znam w stopniu pozwalającym na dość wierne odwzorowanie doświadczenia w TDku (braki wiedzy są na pewno, jeśli coś znajduję, to staram się to przyswoić), czytałem odpowiednie instrukcje, kontaktowałem się z trenerami, sam googlowałem w poszukiwaniu odpowiednich informacji. Jestem osobą dość dokładną, która jak coś zacznie, to kończy, przynajmniej w stopniu minimalnym. Z koleją jestem związany co prawda jako pasażer, lecz linia kolejowa nad morze 20 metrów za oknem mimo wszystko przyciąga. :P

Przebywam niemalże przy każdej rozgrywce w TDka na TSie, kontakt ze mną jest bezproblemowy. Nie jestem konfliktowy, wszelkie spory staram się rozwiązywać pokojowo, za pomocą dostępnych narzędzi. Może nie jestem mocno rozgadany w każdym temacie, lecz jak się odpowiednio z nim trafi, zazwyczaj kończy się to długą i przyjemną rozmową. Mam dystans do siebie, poczucie humoru i chęć kontaktu z użytkownikami. Zazwyczaj inni użytkownicy dobrze się ze mną bawią, jak i ja z nimi. Staram się nie szukać wrogów, do niczego dobrego to nigdy nie dąży. Nie chcę oceniać, czy jestem lubiany czy nie, jest to sprawa bardzo indywidualna. Cel jest jeden - jak najlepiej się bawić, dążyć do jak najlepszego doświadczenia :)

Staram się pomagać jak mogę, w sposób, by osoba chętna sama spróbowała się czegoś nauczyć (podawanie na tacy nie zawsze działa), niejednokrotnie ratowałem skórę różnych użytkowników (zajmując scenerie, gdy mieli problemy, by utrzymać ciągłość rozkładów, poratowałem radami dotyczącymi różnych spraw itp.). Aktywnie brałem udział w sesjach edukacyjnych, które się odbyły w czasie mojej gry. Czasami wspomagałem inne osoby w nauce, pocieszyłem drobnym słowem, wybaczałem błędy, jeśli nie były one wynikiem celowego, złego działania.

Na boku można dodać stworzony i wydany z myślą o TDku drobny programik mojego autorstwa, KGKS (Konsolowy Generator Komunikatów Stacyjnych), który stworzyłem jako drobny dodatek dla dyżurnych ruchu.

Jeśli znalazłyby się osoby, które posiadałyby dodatkowe pytania lub miałyby ochotę się skontaktować, zapraszam na PW lub TSa. Z chęcią pogadam. Na pewno zapomniałem czegoś dodać, więc nic nie stoi na przeszkodzie, jakbym miał powiedzieć coś więcej.

Pozdrawiam serdecznie,
KMS.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: xoorbes w 07 Sierpnia 2020, 18:20:39
Aktualizacja w pierwszym poście.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Kvardek w 13 Sierpnia 2020, 22:06:35
Witam,
chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko moderatora. Jestem osobą posiadającą umiejętności wymagane do pełnienia wyżej wymienionego stanowiska. Nawiązywanie kontaktów i praca w zespole nie stanowią dla mnie problemu. Do każdego zadania podchodzę poważnie i staram się je wykonywać z najwyższą starannością. Nie boję się wyzwań i wytrwale dążę do realizacji celów. Dzięki spokojnemu usposobieniu i komunikatywności dobrze radzę sobie w sytuacjach stresowych i kryzysowych.
Odznaczam się biegłą znajomością polskiego, angielskiego i niemieckiego. Wśród społeczności mogę poszczycić się przyzwoitą opinią. Na co dzień przebywam na TS3, MM, jak również na forum symulatora, gdzie aktywnie udzielam się w dyskusjach. Mam nadzieję, że będę miał okazję opowiedzieć więcej o sobie i o swoich kwalifikacjach podczas rozmowy przy najbliższej okazji.
Pozdrawiam,
Kvardek
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: krzysiek9825 w 03 Września 2020, 00:12:58
Szanowna Administracjo
Zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpatrzenie mojej kandydatury na stanowisko "Moderator".
Swoją prośbę motywuje tym iż do projektu Train driver 2 przystąpiłem dnia 04.10.2015r. i od tamtej pory czynnie udzielam się w rozwoju wyżej wymienionego projektu. Obecnie jestem przypisany do grupy Konstruktor w której pełnie obowiązki nadzorcy gitlaba części Konstruktorskiej zaangażowaniem przyczyniam się do ich realizacji a podniesienie moich kompetencji pozwoli motywować mnie do wydajniejszej pracy. Jako osoba posiadam pozytywną opinie wśród innych użytkowników a moja nie konfliktowość oraz bestronniczość pozwala mi na rozwiązywanie problemów, z którymi spotykam się zarówno w życiu codziennym jak również w życiu wirtualnym symulatora. Nadmieniam również iż jestem dyspozycyjny, komunikatywny o pogodnym usposobieniu, dodatkowo cechy charakteru to punktualność pracowitość oraz uczciwość.
Mam nadzieje że przedstawione przeze mnie argumenty do uzyskania stanowiska o które aplikuje. Chętnie też spotkam się na TeamSpeak 3 aby omówić mój wniosek bardzo szczegółowo.
Z poważaniem
krzysiek9825
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Rivio w 08 Września 2020, 23:08:17
Aplikuję na stanowisko moderatora.

Witam,
mam na imię Łukasz Lat 20 i w projekcie Train Driver 2 jestem od Sierpnia 19, 2017.
Mam podstawową wiedzę na temat Moderowania, gdyż byłem z jednych portali społecznościowych fotka.com Globalnym Moderatorem aż 3lata, zajmowanie się działem Forum i Kamerek obowiązki miałem takie ze rozpatrywałem skargi i pisałem jakieś poradniki.
Moim zainteresowaniem jest Radio Amatorstwo i fotografia, czemu tak się stało? sam nie wiem...
dlaczego chcę iść na Moderatora? gdyż już znam się na tym i jak to działa, Jestem osobą która rozumie powagę sytuacji i jestem osoba bez konfliktową.

ps. może trochę mam za swoimi uszami w kartotece ale jednak staram się...
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Centuar1 w 12 Września 2020, 14:35:21
Cześć ;)
Kandyduję na stanowisko Konstruktora, konkretnie Kontrolera.
W projekcie Train Driver 2 działam od września 2018 roku. Swą kandydaturę motywuję doświadczeniem w budowaniu scenerii - choć żadna jeszcze nie została wydana na serwer PL1, to są one blisko - Razemsko to finisz etapu 3, Mołża to już również 3 etap, Dąbrówno jest w końcówce 2giego. Dodatkowo dwa większe projekty są w trakcie etapu 1. Jestem także współautorem dwóch scenerii będących na etapie 3 i 1. Z każdą kolejną scenerią szło mi coraz lepiej i na ten moment mogę spokojnie powiedzieć, że 1 etap, zatem normy i instrukcje z nim związane również mam opanowane. Tak w TD2, jak w życiu prywatnym mam umiejętność krytycznego myślenia i patrzenia pod kątem ewentualnych nieprawidłowości. Jednocześnie staram się być bezkonfliktowy i obiektywny. Udzielam się zarówno na MM jak i TS3 i nieco rzadziej na forum.
Wierzę, że przedstawione wyżej argumenty przekonają do wzięcia mnie na pokład. W razie dalszych pytań nie jest dla mnie problemem spotkać się np. na TS3.
Pozdrawiam,
Centuar1
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: babisz_fajny w 09 Października 2020, 23:00:31
Szanowna Administracjo projektu:

Czytając ten wątek, o zapotrzebowaniach na członków różnych pionów, postanowiłem napisać to podanie.

Proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury na stanowisko "Moderator".

W projekcie jestem od 3 lat, ponad to od 23 marca br. prężnie działam w Pionie Trenerskim. W związku z tym, że aktualnie mam dużo czasu od rana, do nocy, jestem w stanie pełnić te dwie role, co udowadnia mi już mój kolega Peter0133 ;) . Mimo, że lubię, gdy na sceneriach panuje porządek i spokój, jestem osobą komunikatywną, pogodną, mimo mojego "twardego zdania" ;) . Około 2 miesiące (jak nie więcej) jestem również moderatorem na TeamSpeaku, gdzie pełnie swoją rolę sumiennie. Co ważne, moim zdaniem, nie biorę udziału w żadnych gównoburzach na forum, co udowadnia  moją bezstronność. Na forum spędzam znaczną część mojego czasu, jak i na TSie, czy Mattermoście.

Jeżeli tylko mogę, chętnie staram się wspierać projekt, co mam nadzieję, wielu użytkowników już wie, i wielu docenia. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury, bo symulator ma szanse się rozwijać, tylko, gdy użytkownicy będą chcieli współpracować ze sobą.

Pozdrawiam, babiszek :)
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: volvo12345 w 22 Października 2020, 00:39:29
Witam chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na "Trenera".
 W grze  Train Driver 2 siedzę od ponad 3 lat.
Dlaczego mieli byście mnie wybrać?
Jestem osobą odpowiedzialną,zawsze staram się pomagać innym.Każdą wolną chwilę poświęcam formu oraz samej grze Train Driver 2,staram się być bardzo aktywny i każdy problem/konflikt rozwiązywać polubownie.Zawsze staram się przestrzegać regulaminu.Chcę pomóc przy projekcie i rozwoju gry aby gra była jeszcze lepsza,bardziej rozbudowana i aby ludzie mogli czerpać jak najwięcej  radość z gry.Posiadam w miarę dużą widzę oraz doświadczenie.W miarę dużo czasu spędzam również na Ts3,gdzie bardzo dobrze dogaduje się z innym dyżurnymi,maszynistami oraz trenerami/moderatorami gry.
A teraz może coś o mnie:
Nazywam się Eryk Kukawski i mam 17 lat interesuje się koleją,wolnej chwili lubię robić zdjęcia lub oglądać pociągi na stacji w Łodzi oraz innych stacja w danym mieście w którym się znajduję.Chodzę do szkoły na kierunku mechanika.Po ukończeniu szkoły chciałbym pójść z ślady mojego Śp dziadka który był maszynistą i jeździć w spółce PKP IC.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: lxd2476 w 01 Listopada 2020, 21:41:50
Witam. Chciałbym zgłosić się na stanowisko trenera/moderatora
W Train Driver 2 od  1 roku.
Dlaczego ja  od 14 roku życia związany z koleją tą  mniejszą wąskotorową. Ostatnio staram się o wejście  na  większy pułap a by zacząć robić licencje badania już są cała reszta zależy od przewoźnika. Ale do rzeczy chętnie bym pomagał i wytłumaczył nowym użytkownikom zasady i instrukcje jak panują na kolei mam też stały kontakt z dyżurnymi ruchu więc zawsze mogę to wytłumaczyć z czynnym dyżurnym. Mam też  uprawnienia kierownika pociągu więc pytania dotyczące instrukcji muszę znać :)  Co do całej reszty to już zależy tylko do administracji.
Dziękuje za uwagą miłego wieczoru.
 
Lat 27 
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: emik w 03 Listopada 2020, 12:05:23
Witam ponownie :)
Widzę, że temat wisi od sierpnia i chętnych brak..

.. dlatego też chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na osobę, która wykona oraz wdroży projekt nowej strony www naszego symulatora/społeczności.

W przeszłości hobbistycznie zajmowałem się tworzeniem stron internetowych oraz grafiką komputerową, stąd też ani Photoshop, ani WordPress nie mają przede mną większych tajemnic. Chciałem iść w tym kierunku zawodowo, ale jak to w życiu bywa, los potoczył się trochę inaczej. Obecnie pracuję w jednej z większych agencji SEO w Polsce dlatego też chciałbym wykorzystać swoje umiejętności i posiadane narzędzia do większego promowania naszego symulatora w wynikach organicznych Google - tym bardziej, że oprócz Maszyny rośnie nam kolejna konkurencja, z którą trzeba będzie walczyć nie tylko wpisami na MM i forum, ale również na zewnątrz.

Naturalnie, mogę również zająć się tworzeniem materiałów promocyjnych na naszego oficjalnego Facebooka (spoty reklamowe, aranżacje filmowe, grafiki i ogólnie materiały multimedialne).
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Rivio w 08 Listopada 2020, 15:29:53Witam ponownie,
Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko "Trenera".


mam na imię Łukasz Lat 20 i w projekcie Train Driver 2 jestem od Sierpnia 19, 2017, powróciłem dwa razy do tego projektu w 2019 i 2020.


Przed dodanie rangi Trener pomagałem niektórym na komunikatorze TS3 w sprawie Rozkazów Pisemnych, SCS, Nastawniach mechanicznych, jak i planowanie przyjazdów/odjazdów pociągów innym osobom w czasie dużego tłoku na stacji.
Chciałbym tą wiedzę też dać innym, żeby mogli się rozwijać na swój sposób ale prawidłowy.


Liczę, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, i przyjmiecie mnie w swoje szeregi.  ;D
Z poważaniem, Łukasz "RIVIO" Rz..Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: kamillukasik w 09 Grudnia 2020, 23:59:12
Szanowna Administracjo projektu Train Driver 2,

Chciałbym przedstawić swoje zgłoszenie na stanowisko moderatora.


Mam na imię Kamil i mieszkam w konurbacji w południowej części Polski - w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii (GZM).

Moje główne cechy charakteru: sumienność, uczciwość, bezstronność i pracowitość. Nie pozostawia wątpliwości fakt, że cechuje mnie wysoka kultura osobista. Jestem osobą cierpliwą, niefrasobliwą, wyrozumiałą, stanowczą, pomocną, dążącą do celu, niepoddającą się i szczerą.  Moja wiedza i nieuporczywość doprowadziły do tego, że od czerwca 2020r współpracuję z ZTM w Katowicach, krystalizując - z Wydziałem Prasowym (współtworzenie i współprowadzenie profili w serwisach społecznościowych o zasięgach krajowych). Jeżeli chodzi o wiedzę merytoryczną. Posiadam odpowiednią wiedzę na temat prowadzenia ruchu pociągów, co pozwoliło mi na bezpieczne wyprawienie ponad 500 składów. Nie ulega wątpliwości, że w ostatnim czasie wykazałem się brakiem znajomości przepisu opisanego w instrukcji Ie-1 (E-1) § 3 ust. 13, jednakże zapewniam, że zapoznałem się z przepisem, dokładnie przestudiowałem i zobowiązuje się do jego przestrzegania
Uważam, że w powyżej wymienionymi cechami i predyspozycjami, mogę bez przeciwwskazań pełnić ww. funkcje.


Coś o mnie: Jestem zapalonym miłośnikiem komunikacji miejskiej, kolei i lotnictwa. Jestem osobą z dużą dozą poczucia humoru  8) Kolejną rzeczy, która sprawia mi przyjemność to słuchanie muzyki. Moimi gatunkami są: rock, eurodance, 80s, 90s, muzyka klasyczna i elektroniczna. Od 5 lat gram aktywnie w Padla. Aktualnie z rankingiem na dzień 08-12-2020 uplasowałem się na 77. pozycji w Polsce (w kategorii OPEN). W czasie wolnym piszę satyry ;) Poniżej załączam link do mojego konta na Facebooku  :)

Link do FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100012267344673&viewas=100000686899395

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia,
Z poważaniem,
Kamil Łukasik

Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Angelo w 10 Grudnia 2020, 09:52:15
Hi!
I've seen the thread where you're saying TD2 needs trainers.
As you know, I'm not able to speak Polish, except for all the most common sentences we use daily in the sim; therefore, I would ask if I could help as a trainer for foreign players.
Of course - as any of us - I am still learning myself, but for now I think I know enough to run a simulation without any major problems.
Anyway, I'm kind of a nerd, so I've spent enough time here that most of you will have interacted with me and will know that I'm not too bad after all  :)
Joking aside, the thing is, if you think I can help, I would love to!
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: tomek76 w 19 Grudnia 2020, 20:35:38

Witam jestem Tomek76 w td2 jestem od 25 Październik 2020.

Moim zdaniem nie  posiadam nie nagannej opini tylko myślę że dobrą opinię,również mam czystą kartoteke jeszcze w żaden sposób nie zostałem karany. Na mechaniku i jako dyżurny posiadam lvl11,również posiadam Teamspeak jak inni wiedzą bo często ze mną rozmawiają na nim i też jestem aktywny na nim jak tylko mogę być.

Teraz coś o sobie jestem moim zdaniem miłą uprzejmą osobą oczywiście też sumienną ,oczywiście jestem aktywny w społeczności td2.

Też lubię pomagać innym nie lubię zostawiać osób potrzebujących pomocy i takiej osobie pomagam jak tylko potrafię i umiem i wiele osób jest zadowolonych z mojej pomocy też z życia prywatnego .

a składam tą rekrutację na stanowisko trenera ponieważ już od młodych lat w okolicach wieku 4 lat może troche więcej interesuje sie właśnie tematami i wszystko co związane z pkp z pociągami i właśnie żeby też sie rozwijać w tej branży przyszedłem tutaj docelowo mój plan jest taki żęby w realu pracować na kolei.

Chciałbym właśnie być nowym trenerem ponieważ jak pisałem wyżej jestem sumienny pomocny od małego interesuje się w tych tematach i docelowo na kolei chce pracować i też dlatego że uwielbiam pomagać szczególnie widząc jak ktoś potrzebuje pomocy lub o to poprosi ponieważ nie lubię nie nawidzę zostawiać ludzi w potrzebie i też mam takie stwierdzenie że jak komuś daje się dobro to to dobro powraca również tez jak mój brat zobaczył że gram przesiedział ze mną i patrzył jak gram też mu opowiedziałem coś tam go pouczyłem wytłumaczyłem zapisał się na szkolenie,też wykupiłem sapportera żeby włożyć w ta grę swoją cegiełkę ponieważ widzę potencjał i jeszcze nie zły rozwój również w ten symulatr aplikować i zostać trenerem właśnie żeby go rozwijać i uczyć innych czy pomagać bo lubię to robić i zarażać innych tą moją pasja

na koniec dodając bardzo liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania ponieważ zależy mi na tym żeby innym nieść pomoc  i jej udzielać. Mam 19 lat w Styczniu będę mieć 20 lat.

Aplikacja tyczy się na  stanowisko trenera.

Dziękuję z góry za rozpatrzenie myślę że pozytywnie.

Pozdrawiam Tomek76
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Yellawolf w 23 Grudnia 2020, 19:26:10
Witam szanowną administrację projektu TrainDriver2 oraz zespół trenerów, chciałbym zaaplikować swoją osobę na posadę Trenera.

Do projektu TD2 dołączyłem rok temu, konkretnie 24 czerwca. Wtedy kolej była dla mnie pojęciem tylko wygodnej podróży z punktu A do punktu B lecz sam symulator zaszczepił we mnie ciekawość wobec tego transportu przez co zacząłem zagłębiać się w definicjach czy działaniu "od środka" kolei. Na ten moment mogę z ręką na sercu powiedzieć że nie jestem encyklopedią wiedzy odnośnie kolei ale przekładam działania na logiczne myślenie którego moim zdaniem brakuje w nowych użytkownikach przez co na owym stanowisku chciałbym przekazać tą "logiczną wiedzę" planowania dyżuru czy innych zagadnień.

Coś w skrócie o mnie
Nazywam się Jakub, lat 20 mieszkam w Krakowie. Dla niektórych osób z grona użytkowników jestem znany jako zły administrator słynnej discordowej Transportawki, tworze serwery Discord od kilku lat jako większe projekty niż serwery dla znajomych, w przeszłości tworzyłem serwery TeamSpeak3, Minecraft czy sieci serwerów CS1.6/CS:S/CS:GO jak i serwery MTA:SA.
Interesuje się w dużej mierze informatyką od strony hardware'u, grafiką komputerową, grafiką rastrową, służbami mundurowymi jak i muzyką (w głębszym tego pojęciu znaczeniu).
Ogólnie jestem raczej miłą osobą wobec wszystkich, staram się pomagać tak jak mogę ale jestem nadto impulsywny, jeśli tylko coś nie idzie po mojej myśli to jestem w stanie przewrócić cały świat do góry nogami żeby tak było "bo musi!" ale przez ostatnie życiowe doświadczenia nauczyłem się że czasami lepiej siedzieć w kącie i robić co Ci karzą jak jesteś na cudzym garnuszku ;).
Niestety posiadam też w pewnym sensie słomiany zapał, jeśli nie umiem czegoś zrobić lub sprawia mi to trudności to odsuwam to na bok ale nie porzucam tego całkowicie w las, w końcu nadejdzie we mnie taka chwila że stwierdzam "teraz, teraz to ogarnę" i tak przeważnie się dzieje.

Myślę że jeśli tą ścianą tekstu zainteresowałem w jakimkolwiek stopniu a cytując losta "będzie mogła dołączyć do swojego CV przy ubieganiu się o pracę." najlepiej byłoby po prostu porozmawiać na jakimś komunikatorze jak podczas rozmowy o pracę. ;)

Pozdrawiam i nawzajem.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Argeos w 02 Stycznia 2021, 15:43:58
Witajcie. Bardzo długo zastanawiałem się nad podjęciem tej decyzji, ale zamierzam zaaplikować na stanowisko (junior) developera.
Jestem Mateusz, lat 18. Moja egzystencja tutaj zaczęła się jakieś 1,5 roku temu, od początku interesując się też sprawami community. Od paru miesięcy sukcesywnie tworzę różnego rodzaju projekty oparte na Node.js i "przeglądarkowym" JavaScripcie. Mowa tu zarówno o serwerach WWW w Expressie i EJS, ale także o m. in. loggerze do rozkładów jazdy i tras przejazdu pociągów tego symulatora (https://hasler.ct8.pl/ (https://hasler.ct8.pl/)) a także owianych drobną tajemnicą rzeczy we wczesnej alfie, m. in. niezwiązanego akurat z symkiem systemu informacji lotniskowej, bot do Discorda do współpracy z API SWDR czy skrypcie do drukowania rozkładów jazdy, również z tedekowego API na drukarce termicznej "niefiskalnej".

Oprócz JS, znam też MySQL, HTML i trochę CSS oraz PHP. (kiedyś próbowałem uczyć się C#, ale szczerze raczej nic z tego nie wyszło)
Czasami praktycznie nie mam na nic czasu przez dłuższy czas (no wiecie, szkoła), ale mam nadzieję, że to nie przeszkadza  ;).

Pozdrawiam.
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: Kwarciskoo w 04 Stycznia 2021, 22:07:24
Aplikacja na stanowisko trenera.

Witam wszystkich serdecznie mam na imię Jakub, aczkolwiek większość osób kojarzy mnie z nazwy na TeamSpeak-u (Kwarciskoo). Chciałbym państwu zaprezentować swoją kandydaturę na stanowisko trenera, trochę o mnie: Nazywam się Jakub Kwarta i mieszkam w Radomsku woj. Łódzkie. Mam 19 lat i od roku prowadzę własną firmę transportową, którą przejąłem po swoich rodzicach. Na chwilę obecną posiadam ponad 20 zestawów (ciężarówka + naczepa), skoro prowadzę swoją firmę transportową wynika, iż posiadam szeroką wiedzę, jeżeli chodzi o zarządzanie. Od 4 lat udzielam się w wielu wolontariatach takich jak Szlachetna Paczka, Akademia Przyszłości albo też WOŚP. Moje zainteresowanie koleją i pociągami zaczęło się w 2015 roku, aczkolwiek prężniej zacząłem działać w pozyskiwaniu wiedzy na ten temat w 2019r. W Train Driver 2 gram od 02 Kwietnia 2020r. Stosunkowo od niedawna. Na chwilę obecną wraz z moimi przyjacielami takimi jak: peter0133, Casoc, kamillukasik prowadzimy dla Państwa Radio Train Driver 2 na naszym komunikatorze głosowym. Jestem młodą, uczynną i rzetelną osobą. Szybko uczę się nowych rzeczy. Chciałbym zostać trenerem, ponieważ uwielbiam pomagać innym sprawia mi to wielką radość i satysfakcję. Posiadam dużo czasu wolnego, który mógłbym zagospodarować na rzecz zespołu trenerskiego. Jeżeli chodzi o przepisy, jak każdy znam większość przez granie, aczkolwiek od kilku dni czytam instrukcję IR-1 i moim skromnym zdaniem w miarę szybko przyswajam wiedzę. Myślę, iż nie zanudziłem szanownego grona moim tekstem. Wiadomo jak każdy z nas woli rozmawiać i myślę, że najlepiej byłoby porozmawiać jak na rozmowie o pracę.

Pozdrawiam Jakub Kwarta (Kwarciskoo)
Tytuł: Odp: Zgłoszenia do kooperacji w projekcie TrainDriver2
Wiadomość wysłana przez: KMSzczecin w 26 Lutego 2021, 19:52:55
Hej.

Po przemyśleniach, zastanawianiu się i postanowieniach, po miesiącu zdecydowałem się napisać podanie na stanowisko moderatora.

Większość osób już mnie dobrze zna, z uwagi na to, że od kilku miesięcy piastuję stanowisko trenera, aczkolwiek nie zaszkodzi przypomnieć raz jeszcze. Imię - Krystian, w październiku stuknie osiemnastka i żyję w mieście z mojego nicku, bawię się w informatyka w technikum i zajmuję wolny czas graniem w komputer, uczeniem "L"-ek grzeczniejszych, tych trochę mniej i tych nic nie wiedzących, budowaniem projektów do OMSI 2 (Golczewa i Prawobrzeża), oglądaniem i fotografowaniem KM oraz zabawą w TDku. W nim siedzę już od niemalże roku, aktywnie spędzając czas na forum, platformach do niego przyległych i w samym symulatorze. Poza tym czasami wrzucę coś na kanał na YouTube czy włączę livestream z rozbudowy projektów.

Dlaczego aplikuję? Chcę się rozwijać. Będąc trenerem, poznałem wiele elementów życia TDka, tych zewnętrznych i bardziej wewnętrznych, wkręciłem się w to bardziej niż myślałem i mam ochotę bawić się w to dalej. Mimo dość wyboistej i okrężnej drogi do niektórych celów, udało mi się je osiągnąć, a praca zespołowa nigdy nie była dla mnie czymś tak ciekawym. Swoją prośbę motywuję chęcią pomocy bardziej w symulatorze, niż systemie skarg, będąc bliżej sedna problemów. Przy okazji chcę zaznać czegoś innego, patrząc na perspektywy robienia czegoś więcej, myśląc o pomocy i możliwości rozwoju na obu stanowiskach.

A czy się do tego nadaję? Znajomość regulaminów oraz taryfikatora mam opanowaną, wstępne działania w moderowaniu również (TS3), chęć do działania i pomocy też jest zmagazynowana, to chciałbym to wykorzystać, jestem bezstronny i sytuacje staram się rozwiązywać pokojowo. Kartoteka nie straszy. Wrogów (przynajmniej mi znanych) nie mam. Ostatecznym, sprawdzającym egzaminem byłoby pewnie wypróbowanie mnie w boju, lecz może nie znam jakiś innych sposobów? :P

Co jeszcze mogę powiedzieć? Oprócz bywania tutaj i udziału w ZT, podrzuciłem tutaj również swoje dwie aplikacje (KGKS i Rozkazownik), tworzę scenerię znajdującą się obecnie na etapie drugim jak i dalej poświęcam czas na szkolenia świeżych użytkowników. Przy okazji wydałem kilka materiałów wideo, w tym skierowane konkretnie do nowicjuszy. Sam kiedyś również prowadziłem własne forum, więc założenia bycia członkiem zespołu moderacji są mi dobrze znane. Aktywnie przesiaduję na serwerze TS3 i, szczególnie w czasie e-lekcji, dysponuję nadmiarem wolnych okresów czasu :P

Rola moderatora mogłaby być dla mnie rolą dodatkową, z uwagi na to, że dalej chciałbym głównie realizować się w zespole trenerów, tak więc wniosek może ewentualnie czekać na lepsze czasy :P

Po więcej szczegółów, nie widzę problemu z umówieniem się na rozmowę na TSie, wiadomo gdzie mnie szukać ;)

~KMSzczecin