Dział pomocy > Pomoc techniczna

Sceneria niewpisana do SWDR/Brak dostępnych scenerii/składów w trybie MP

(1/1)

tytanik2011:
Zapoznając się z nową scenerią zawsze uruchamiam ją w trybie edytora, tak też zrobiłem ze scenerią LCS Głowno. Niestety wychodząc kliknąłem zapisz co spowodowało zmianę numeru scenerii, więc usunąłem scenerię z folderu aby pobrała się raz jeszcze. Próbowałem usuwać wersję i pobierać na nowo - nie pomogło. Próbowałem usunąć wersję, usunąć cały folder ze sceneriami i pobrać wszystko na nowo - scenerie z paczki się pobrały, ale LCS Głowno nie. Nie znalazłem nigdzie rozwiązania na podobny problem, stąd moje pytanie: czy da się w jakiś sposób zmusić symulator do pobrania tej scenerii lub ewentualnie dostać jej pliki do pobrania na forum?

badcookie66:
UWAGA!
Od wersji symulatora 2023.3.1 paczkę całościową można pobrać w każdej chwili za pomocą stosownego przycisku w zakładce "Główne" ustawień gry.
W przypadku niedziałania tej funkcji proszę skorzystać ze sposobu opisanego poniżej w poście.


--- Cytat: inomushis w 15 Stycznia 2020, 23:21:19 ---1. Zamknij symulator,
2. Wejdź do folderu %APPDATA%\TTSK\TrainDriver2\. Możesz nacisnąć Windows+R, wpisać %appdata%, kliknąć OK i będziesz już w folderze "Roaming"
3. We wskazanym folderze jest plik o nazwie main_file.settings - otwórz go za pomocą Notatnika.
4. Znajdź podany fragment: "GamePackHash":"000009" (numer może być inny)
5. Zmień wartość liczbową tak, aby składała się z samych zer. Zapisz zmianę, zamknij notatnik.
6. Po ponownym uruchomieniu symulatora zostanie pobrana z serwera cała paczka wszystkich oficjalnych scenerii, pulpitów itd.--- Koniec cytatu ---


Musi działać. :)

AKTUALIZACJA 15.12.2023
Jeśli nie pomaga - należy CAŁKOWICIE usunąć TD2 z komputera (wliczając w to TDkowe pliki w folderze "Dokumenty" oraz w ścieżce AppData\Roaming a następnie pobrać na nowo TD2.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod