Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Scenerie / Odp: podg. Centrum
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Drozda32 dnia Dzisiaj o 11:54:51 »
Dajcie do "W trakcie prac" bo nie ma tej scenerii w swdr do tego myli ludzi i ściągają.
2
Scenerie / Odp: Nowa Ruda
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Drozda32 dnia Dzisiaj o 11:53:53 »
Zamknąć i usunąć?
3
Scenerie / Odp: Stacja Gorlice Zagórzany
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Drozda32 dnia Dzisiaj o 11:53:20 »
Dajcie do "W trakcie prac" bo nie ma tej scenerii w swdr do tego myli ludzi i ściągają.
4
Scenerie / Odp: Białobrzeg
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Drozda32 dnia Dzisiaj o 11:52:30 »
Dajcie do "W trakcie prac" bo nie ma tej scenerii w swdr do tego myli ludzi i ściągają.
5
Pozostała twórczość/Warsztaty / Odp: Modelowanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez inomushis dnia Dzisiaj o 11:45:35 »
Osłony przewodów - prostopadłościenne - i tak nikt ich nie będzie oglądał z bliska - one wchodzą w podsypkę. Daszek z przeźroczystą teksturą - bez zaokrąglania rogów i prześwitu i będzie połowę mniej :) Dobra robota! Widać że podchodzisz do tematu konkretnie, bo zaczynasz od małych elementów, a nie "jak zrobić pendolino?!!!!!!!!!!!!!!11111" :) Idź tą drogą!
6
Scenerie / Odp: Herby Nowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ares28 dnia Dzisiaj o 11:34:46 »
Nikt tu nie ma nic przeciwko ale do swdr ma dostęp tylko główny użytkownik który odpalił scenerie a reszta dyżurnych nie ma wglądu

To nie argument przeciwko multidyżurce, ale przeciwko SWDR. Ale jestem pewien że skoro planują dodać ten feature to wkrótce i ten problem zostanie zazegnany.

Na obecnej wersji Herbow dyzurowalismy już w 3 osoby i problemów żadnych nie było.
7
Scenerie / Odp: Herby Nowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Drozda32 dnia Dzisiaj o 11:07:16 »
Nikt tu nie ma nic przeciwko ale do swdr ma dostęp tylko główny użytkownik który odpalił scenerie a reszta dyżurnych nie ma wglądu i też nie da się ich ocenić. Inna sprawa może to coś ułatwia czy urealnia im wewnętrzne sterowanie ale ty jako dyżurny i tak musisz pytać osobę która włączyła scenerie w SWDR a nie posterunek do którego chcesz wysłać pociąg i ta procedura się wydłuża i odpowiedź czy można wysyłać ponadto te osoby powinny być TS aby jakkolwiek byłą z nimi komunikacja.
8
Scenerie / Odp: Herby Nowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez _Marcin dnia Dzisiaj o 10:53:11 »
Wiesz rozumiem taką ilość osób na dużej scenerii typu WGT albo ten Gdańsk ale taką scenerię to obsłuży spokojnie 2 dyżurnych. Wiem wiem realizm itd ale czy gra warta zachodu. Ten węzeł herbski przy całym swoim ogromie nie jest bardzo przepustowną stacją z racji zamknięć torów.
Daj trochę realizmu i już problem. Panowie co dwie głowy to nie jedna tak powiem. Zawsze to rozłożenie obowiązków na kilku dyżurnych a nie na jednego, co daję efekt lepszej przepustowości bo nie ma zbędnych pytań tylko wszystko odbywa się płynnie. Także moim zdaniem podział stacji na okręgi nastawcze jak najbardziej jest dobrym rozwiązaniem. W realu zdaję to egzamin to czemu tutaj miałoby nie zdać, to jest ułatwienie a nie jakieś utrudnienie.
9
Scenerie / Odp: Herby Nowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Neodokuran dnia Dzisiaj o 08:07:16 »
Ja i tak bede dyzurować sam xD Najlepiej i najszybciej i najmniej roboty
10
Scenerie / Odp: Herby Nowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ares28 dnia Dzisiaj o 01:12:59 »
Tak fajnie upchnij nawet 20 dyżurnych na jednej scenerii usprawni to bardzo komunikacje między posterunkami dla tych co lubą się pobawić w realizm. Problem w tym że potencjalne osoby które mogły by otworzyć inną scenerie i rozładować tym ruch wraz z większą ilością spawnów i godzin w swdr do rj będą siedzieć na jednej scenerii. Także ogólnie proponował bym się nie skupiać na upychaniu dyżurnych których i tak jest dalej za mało w stosunku do maszynistów na jedną scenerie.

Nikt nikomu nie zabrania otworzyć drugiej stacji. Równie dobrze całym węzłem może sterować jedna osoba. Dyżurowanie w kilka osób to jest możliwość, a nie ograniczenie.
Zauważ także, że własnie takie duże scenerie znacznie bardziej poprawiają przepustowość bo jest mniej pytań o zezwolenie na szlak.

Wyobraź sobie, że są to 4 scenerie, 2 stacje węzłowe i 2 podg, tylko połączone wieczystą stałą blokadą. ;)
Strony: [1] 2 3 4 ... 10