Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Pomoc doraźna / Odp: Odjazd z toru 1
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Vojtaz dnia Dzisiaj o 09:52:59 »
Jeszcze raz dzięki za pomoc i jaka fajna dyskusja nam się rozwinęła ;D
2
Pomoc doraźna / Odp: Wpisy do semaforów podwieszanych.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez panmechanik2002 dnia Dzisiaj o 09:48:03 »
Dzięki ci kacper, następnym razem napiszę odrazu do ciebie.
3
Pomoc doraźna / Odp: Wpisy do semaforów podwieszanych.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kacper9 dnia Dzisiaj o 09:40:42 »
na samym końcu dodajesz wpis: wsk_passem ;).
4
Pomoc doraźna / Odp: Odjazd z toru 1
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sarrus dnia Dzisiaj o 09:38:41 »
Na przyszłość, jeżeli będziesz uważał, że dostałeś niesłusznie kicka, to napisz skargę w systemie. Administracja rozstrzygnie czy były podstawy.
5
Pomoc doraźna / Odp: Wpisy do semaforów podwieszanych.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez panmechanik2002 dnia Dzisiaj o 09:36:41 »
Tyle to i ja wiem, tylko ja chcę z tym paskiem czerwono białym.
6
Pomoc doraźna / Odp: Odjazd z toru 1
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Quentis dnia Dzisiaj o 02:45:24 »
Reasumując, graczu, jeżeli nie jesteś z wykształcenia maszynistą, nie masz kursów TO NIE GRAJ. :P

A tak na serio (czas na mądrą mowę :)):
Kochani Dyżurni, którzy uważacie się za bogów (nie wszyscy ;)) kick nie jest jedynym rozwiązaniem. Może zamiast tego odpowiedź, bo wywalenie nie rozwiąże problemu i takie sytuacje będą się powtarzały.

I dzięki za pomoc.

PS. Racja, "nienawiść" w tej grze jest wszędzie. Większość dyżurnych zamiast odpowiada to daje teksty typu "nie umiesz to nie graj". To jest w tej grze smutne. Oczywiście niektórzy dyżurni pomagają i szacun dla nich.

Dziękuję za uwagę
Amen.

Amen! Czasami mam wrażenie, że niektórym dyżurnym niebo na łeb spada, co powoduje całkowity zanik umiejętności kultury osobistej. Jeżeli komuś przeszkadzają nowi gracze, którzy dopiero nabierają doświadczenia i się uczą (ten znaczek "L" nie istnieje bez powodu) ale "na co dzień nie są Maszynistami" - jak to zostało wcześniej wspomniane (to zdanie to kpina i szukanie dziury w całym - nawet tego nie będę komentował), to nie powinien mieć moim zdaniem prawa. Kick jest adekwatny, jeśli ktoś ma wywalone w regulaminy czy polecenia DR, ale tak bez powodu? Osobiście zachowanie przedstawione wyżej - pomijając fakt kaleczenia naszego ojczystego języka - powinno równać się z krótkim urlopem od rozgrywki. I to dla obu stron. Będzie trochę wolnego czasu, aby nauczyć się JAKICHKOLWIEK podstaw, których - nie tyle co należy, ale TRZEBA - się trzymać.

Jaki dajecie przykład dla innych? Na prawdę - gdybym był nowym graczem - odpychałoby mnie takie zachowanie. Niestety bądź stety, przyzwyczaiłem się do braku kultury i takich zachowań jak to - a czasem i gorszych.


Amen.
7
Pomoc doraźna / Odp: Wpisy do semaforów podwieszanych.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Quentis dnia Dzisiaj o 02:24:23 »
Ekhm....

https://td2.info.pl/pomoc-dorazna/semafory-na-bramki/msg51684/?topicseen#msg51684

Lub można też wpisać w wyszukiwarce samą frazę "semafory". Jak widzę to sporo lektury.
8
Scenerie / Odp: Chełmik Wołowski
« Ostatnia wiadomość wysłana przez babisz_fajny dnia Dzisiaj o 02:12:40 »
Cześć Wszystkim. Dawno temu i nie prawda zapowiadałem dość dużą, i znaczącą aktualizację scenerii. Tak jak wspomniałem, został uruchomiony jednotorowy szlak do Koźlic, który jak wiecie, do tej pory gnił w krzakach. Cóż, tak jak obiecałem, co najważniejsze, po wielkich mękach, szlak został zelektryfikowany, i ukończony w całości, a całość wrzucona na git laba, na którego bedę dodawał jeszcze szczegółowe poprawki i ulepszenia otoczenia. A że szlak jak i otoczenie (przynajmniej w akceptowalnym zakresie :) ) jest ukończone, pora zaprezentować, co dla was przygotowałem. Przypomnę, że semafory przelotowe H oraz B zyskały cztery komory, a na SCS pojawiły się końcowe punkty przebiegu na torach lewych. Pojawią się również blokady "esceesowe". Priorytetem było uruchomić jednotor więc ciesze się, że w końcu mogę wam go zaprezentować. A teraz porcja najważniejszych informacji :

Szlak do Koźlic (Ko) jest jednotorowy, zeelektryfikowany, o długośći ok. 2,5 km, vmax 50 km/h osobowo - towarowy. Na szlaku zlokalizowano przystanek osobowy Tymowa. Profil pionowy oraz poziomy fikcyjny.

To pora na jakieś tam ss, rzecz jasna jak to u mnie, w niskiej jakości.  :P ;)

Ogólny rzut oka na głowicę rozjazdową od SC i Ko. Nastąpiła zmiana numeracji rozjazdów.


Miejsce "spotkania" się szlaku SC z jednotorowym Ko. Jak widzicie, zrobienie szlaku w "nowym" stylu by nie było w moim stylu, jak i nie pasowało by do reszty, toteż delektujmy się klimatem lat 90-tych. :)


Odbudowana głowica rozjazdowa od SC i Ko.


Łuk, wraz z przystankiem osobowym Tymowa. Widok w kierunku Chełmika Wołowskiego.


Widok w kierunku po. Tymowa oraz podg Chełmik Wołowski od magicznego lasku.


Widok w kierunku magicznego lasku idąc spacerkiem :)


Przystanek osobowy Tymowa.


Widok z dawnych krzaków :) W tym miejscu do niedawna stał Kształtowy semafor "C" wyłączony z użytku... Jak widać, ustąpił on miejsca czterem komorom :) Dodatkowo, o czym pisałem wcześniej, semafory w torach przelotowych zyskały cztery komory.


I tarcza ostrzegawcza semafora C. W tle widoczny dwutorowy szlak SC.


I dla przypomnienia SCS, który otrzyma jeszcze nowiuśkie strzałki blokad liniowych.Na ten moment to wszystko, otoczenie bedzie jeszcze zyskiwać szczegóły, a posterunek pozostanie, w przeciwieństwie do Tłoków (do których jest dość mocno podobny) od minimalnego poziomu L (1). Zapewne, posterunek ten bedzie częściej otwierany niż dotychczas. Jest to zrozumiałe, lecz cieszy dorzucenie kolejnej cegiełki, i kolejnych kilometrów do Td2. No i oczywiście kolejnej "przejściówki" :)Trochę to zajęło za co przepraszam, ale liczę, że wydanie aktualizacji nie zajmie dużo czasu, cóż, dajcie znać co myślicie, i do zobaczenia na żelaznych szlakach i zgrzybiałych nastawniach. ;) Co złego to nie ja. Babiszek ;)9
Pomoc doraźna / Issue/Problem: Wpisy do semaforów podwieszanych.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez panmechanik2002 dnia Dzisiaj o 01:44:27 »
Chciałbym się zapytać gdzie mogę znaleźć rozpiskę odnośnie wpisów do podwieszanych semaforów. Szukałem i jaloś nie znalazłem na forum, ale mogę być zwyczajnie ślepy.
10
Pomoc doraźna / Odp: Odjazd z toru 1
« Ostatnia wiadomość wysłana przez babisz_fajny dnia Dzisiaj o 01:10:37 »
Czas na naukę, jest po za trybem multiplayer, na Ts3 z kimś, lub na trybie offline. Wielu ponosi i kickują, ale uwierz mi, nie zawsze dyżurny ma czas by ci coś tłumaczyć podczas rozgrywki. Poza tym, to symulator. Więc, i cie rozumiem, i nie.
Strony: [1] 2 3 4 ... 10