Aplikacje > SWDR4

Brak możliwości ułożenia ręcznego rj

(1/1)

Baranczak:
Witam serdecznie.

Szukałem rozwiązania tego problemu, ale nigdzie nie znalazłem, więc proszę o pomoc. Nie zauważyłem też żeby ktokolwiek zgłaszał taki problem, więc być może czegoś nie wiem, a może to jest błąd do skorygowania.
Otóż gdy w grze zalogowana jest większa ilość scenerii (powiedzmy w przybliżeniu >38) to przy wyznaczaniu ręcznego rj na liście scenerii do wyboru pojawia się pasek przewijania, który z kolei blokuje możliwość wyboru szlaków, ponieważ nie rozwija się boczne menu ze szlakami, ergo: nie można w ogóle ułożyć ręcznego rj. Fakt, że problem ma miejsce dość rzadko, bo przy mniejszej liczbie zalogowanych scenerii pasek przewijania się nie pojawia i wszystko jest ok, a tak dużo scenerii w grze to jednak sporadyczna sprawa, niemniej jest to frustrujące. Jest na to jakieś rozwiązanie?

KMSzczecin:
Aktualnie możesz "oddalić" stronę do jakiś 75% - powinno pomóc (zazwyczaj jest to funkcja w pasku przeglądarki).

~KMS

Tiger9f:
Ja też mam problem z ręcznym rj gdyż czasami (raz na 15 prób) jest wszystko ok jednak w większości przypadków wyświetla mi scenerię jednak bo najechaniu nie pokazuje możliwych szlaków. Jest to dla mnie czasami problem bo gdy mam otwarte 2 scenerie to przesyłam pociąg na drugą stację aby tam wystawić rj.

Nie działa ręczne rj.

Wystarczy spojrzeć wyżej żeby znaleźć rozwiązanie problemu - / marbas83

kolejowyAntek:
Witam, chciałbym powiedzieć że ta funkcja z przybliżaniem/oddalaniem nie u wszystkich działa, u mnie kombinowałem jak mogłem ale RJ ręcznego w wymienionej sytuacji nie mogę za nic zrobić, uważam że powinno to zostać jakoś naprawione, ponieważ jestem zmuszony do automatycznego rj.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod