Aplikacje > SWDR4

Czermin niewpisany do SWDR4

(1/2) > >>

czubone:

--- Cytuj ---https://td2.info.pl/rj/problem-z-swdr4-7068/msg71799/#msg71799
--- Koniec cytatu ---

Robiłem wszystko zgodnie z instrukcją i nic. Wszedłem nawet w folder TTSK, zrobiłem to samo... i nie pomogło. Jedynie Hash w TTSK nie zmienia się. Wciąż są zera z jedynkami.

Kuba6396:
Masz po prostu nieaktualne pliki

czubone:
To przejdźmy może do Pilichowic. Pobrałem na nowo pliki i podmieniłem w SavedStations. Nadal to samo. "Sceneria niewpisana do SWDR 4". Czas podmiany pliku Pilichowice przypada bodajże na dzień dzisiejszy. Podfoldery wewnątrz Pilichowic są z datą październik 2021 co świadczy o tym, że od dawna nie było tam żadnych patchy. Mimo wszystko problem występuje, a widziałem już wielu graczy, którzy aktualnie grają, a ja nadal mam ten sam problem.
Dodano: 26 Stycznia 2022, 00:27:24

Proszę o pomoc.
Dodano: 27 Stycznia 2022, 02:49:21

Wnoszę o zamknięcie. Brak odpowiedzi. Wątek przeniesiony do pomocy merytorycznej

gitmalina:
Sceneria po odpaleniu wyrzuca cały czas alarmy, nie da się z niej dyżurować. Grupa postojowa jest nie do użytku. Proszę autorów o jej sprawdzenie pod kątem stabilności (ofc pobrałem nowy plik).

EUgenio07:
Jakoś nikt inny takich błędów nie zgłasza, a Czermin praktycznie przez większość czasu jest przez kogoś otwarty. Usuń folder Czermina w katalogu "SavedStations" i pobierz wszystkie pliki z forum na nowo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod