Dział ogólny > Stowarzyszenie

Sponsor - czyli nowy supporter

(1/1)

xoorbes:
Szanowne TD-kowiczki i szanowni TD-kowicze. Po dwóch latach przerwy powraca, w zupełnie nowej odsłonie, możliwość wsparcia projektu poprzez przekazanie darowizny na rzecz stowarzyszenia TTSK. W ciągu ostatnich kilku miesięcy dostaliśmy od was, zarówno poprzez ankiety jak i w bezpośrednich rozmowach, ogromną ilość pomysłów i uwag odnośnie tego jak powinniśmy zbudować nowy system wspierania symulatora. Nowy “Sponsor”, który zastąpił starego “Supportera” jest próbą kompilacji wielu Waszych pomysłów do formuły, która jest możliwie najprostsza, najbardziej atrakcyjna i dostępna dla wszystkich. Dla nas szczególną wartością jest to, że uwalniamy dotychczasowe ograniczenia i limity. Chcemy aby symulator był dostępny dla każdego bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów, a darowizny wynikały bezpośrednio z chęci wspierania projektu, a nie z przymusu. W nowej formule wszystkie nowe funkcjonalności będą dostępne dla każdego.  Niektóre z nich mogą mieć przejściowy okres wyłączności dla Sponsora, ale po tym okresie będą dostępne dla wszystkich użytkowników. Oczywiście w regulaminie zastrzegamy sobie możliwość dokonywania zmian w tych regułach, ale cel który chcemy osiągnąć, to brak jakichkolwiek ograniczeń.

Pragnę serdecznie podziękować

* Kolegom Janoxxx i Spythere za przygotowanie aplikacji “Integrator”, bez której wdrożenie nowego systemu wsparcia byłoby niemożliwe.
* Wszystkim osobom, które brały udział w testach, dzięki Wam aplikacja jest doskonała :)
* Społeczności, która inspirowała nas wieloma pomysłami, czy konstruktywną krytyką.
* Zespołowi TD2, że uwierzył w ten pomysł i kierunek w którym chcemy iść.
* Specjalne podziękowania dla  _l0stfake7 i Marcin_S, za dziesiątki godzin spędzonych na tworzeniu dokumentów, dyskusjach i analizach.
Co dalej

* Wszyscy dotychczasowi supporterzy mają już zmieniona rangę na “Weteran”.
* Aplikacja Integrator jest już odblokowana i dostępna dla wszystkich.
* Niedługo zostanie udostępnione nowe wydanie symulatora (2022.1.1), które zniesie wszystkie ograniczenia i przywileje związane ze starym supporterem.
* W kolejnym (2022.2.1) wydaniu symulatora będziemy chcieli testowo wdrożyć “czasowy dostęp” do którejś z nowości, aby się przekonać jak działa to w praktyce, wyeliminować potencjalne błędy i problemy ‘wieku dziecięcego’
* Będziemy dalej rozbudowywać aplikację Integrator o kolejne funkcjonalności.
Dalsze informacje

* O Stowarzyszeniu i jego celach możesz przeczytać więcej na dedykowanej stronie internetowej https://ttsk.ngo.
* O tym jak będzie działał nowy sponsor możesz przeczytać w:
*   Regulaminie Darowizn
*   Opisie koncepcji nowego systemu darowizn
* O przyszłości Integratora można więcej przeczytać w wątku o testach “Integratora”, w punkcie "Dalsze plany"
XoorbeS

xoorbes:
W dniu dzisiejszym do Integratora, do modułu NGO (darowizny) została dodana możliwość płatności poprzez PayPal i karty kredytowe.

Po zaznaczeniu opcji "Przeczytałem..." pojawiają się dwie możliwości dokonania płatności:

* PayPal
* PayU


Po wybraniu opcji "PayPal" pojawi się kolejne okienko, w którym można albo zalogować się do swojego konta PayPal, albo wybrać opcję płatności karta bez logowania się.opcja "Zapłać kartą debetową lub kredytową" dostępna jest tylko, gdy nie jesteśmy zalogowani do konta PayPal, w przeciwnym razie środki zostaną pobrane z karty lub konta bankowego powiązanego z kontem PayPal.

Na tę chwilę nie przewidujemy wdrażania innych metod płatności niż PayU/PayPal/karta chcemy skupić się na dalszym rozwoju Integratora.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod