Dział ogólny > Stowarzyszenie

Spotkanie w Nysie

(1/1)

babisz_fajny:
Szanowni użytkownicy!
W dniach 21-23.10.2022 odbyło się nieoficjalne spotkanie członków zespołu symulatora Train Driver 2. Na miejsce spotkania zostały wybrane malownicze okolice Nysy, gdzie w sąsiedztwie Sudetów Wschodnich oraz jeziora Nyskiego mieliśmy przyjemność spotkać się, zintegrować i porozmawiać o różnorakich tematach związanych z rozwojem symulatora. W międzyczasie wspólnie udaliśmy się na objazd okolicy, w trakcie którego zrealizowaliśmy „kolejowy” aspekt spotkania, a było nim bliższe przyjrzenie się stacjom kolejowym na „Magistrali Podsudeckiej” m.in.: w Nysie, Nowym Świętowie czy Prudniku, ale też tej, położonej w nieodległych Głuchołazach.

Poniżej pamiątkowe grupowe zdjęcie cyknięte na w/w stacji, przez spotkanego zupełnie przypadkowo (!) użytkownika kolejowy123. Dziękujemy za zdjęcie oraz miłą rozmowę. :)


Od lewej strony: babisz_fajny , xoorbes , Sabyryn , _l0stfake7 , Peter0133 , kasisq , Chudzinka , bogus_pb.
Poza kadrem był również z nami Marcin_S.
Wszystkim wyżej wymienionym dziękuje za zgodę na publikację fotki na łamach forum. Podziękowania należą się również osobom zaangażowanym w organizację spotkania. Do zobaczenia następnym razem!

Poniżej jeszcze kilka fotek ekstra:
Głuchołazy:Spoiler: pokaż
Prudnik:Spoiler: pokaż


Nowy Świętów:Spoiler: pokaż


Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod