Autor Wątek: Szukam mentora  (Przeczytany 1267 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Upupork

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Siła reputacji: 112
  • Upupork prezesUpupork prezesUpupork prezesUpupork prezesUpupork prezesUpupork prezesUpupork prezesUpupork prezesUpupork prezesUpupork prezesUpupork prezesUpupork prezes
  • Wykoleiłeś się: tory się skończyły
Szukam mentora
« dnia: 05 Maja 2020, 22:25:48 »
Cześć,
od jakiegoś czasu tworzę w edytorze (choć bardziej pasowałoby tu określenie bawię się). Nie myślę w ogóle o wydawaniu scenerii, buduję ją dla przyjemności i żeby może pojeździć w trybie jednoosobowym. Nie mniej jednak fajnie by było, żeby ta sceneria spełniała jakieś normy i warto, żebym ja je poznał na przyszłość (tym bardziej, że jeśli chodzi o tego typu przepisy to jestem zupełnie zielony :)  ). Owszem, mogę przeczytać szczegółowe zasady, dokumentacje itp., i tak pewnie zrobię jeśli nikt nie wyrazi chęci pomocy, ale na pewno szybciej i przyjemniej by było gdyby ktoś poświęcił pół godziny dla mnie, tym bardziej, że na pewno są niuanse nie uwzględnione w przepisach. Poza tym, nie ogarniam łuków w edytorze i przez to używam nadmiarowej ilości flexów, często też używam ich bo tory mi się nie łączą mimo, że powinny być dokładnie naprzeciwko siebie - dobrze by więc było, żeby ktoś mi to wyjaśnił.
Bardzo proszę nie pisać komentarzy typu "dlaczego gracz z takim doświadczeniem jak ty bierze się już za tworzenie scenerii", gdyż jak mówiłem ja się tym edytorem bawię i zdobywam doświadczenie które może mi się przyda w przyszłości.
Ponadto załączam to, co udało mi się dotychczas wyklepać, jak ktoś chce to może zobaczyć. Uprzedzając komentarze - nazewnictwa szlaków, semaforów itp. nie tykałem, wiem również o tym, że laski są zbyt blisko - lecz ich przeniesienie nie jest większym problemem, a na razie jest mi tak wygodniej.
Z góry dziękuję!

Zapomniałem dodać, bardziej niż wyjaśnianie w postach interesuje mnie rozmowa np. na TS3

Przez te dwa dni trochę pozmieniałem, dołączam aktualną wersję. 2 szlaki mają już przepisową długość, dodałem też część wskaźników. Ponadto posiedziałem też z otoczeniem na bocznicy i szlaku jednotorowym . Jak ono wygląda? Dużo pozostaje do poprawy pod tym względem?
« Ostatnia zmiana: 07 Maja 2020, 17:00:27 wysłana przez Upupork »
"Piekło jest wszędzie, piękno w szczególe, niech w tobie będzie Ultima Thule"
Wydałem Parów, otoczeniowałem Mołżę i Chlorkowice. W SSS gnieżdżą się kolejne moje scenerie.