Dział pomocy > Tryb mechanika / Dyżurnego ruchu

Problem z logowaniem

(1/1)

hubciu25a96454:
Dzień dobry!
Przychodzę tutaj do działu pomocowego z problemem.
Chciałem dziś się zalogować do SWDR4 na scenerii Lębork (na liście przed zalogowaniem koło nazwy scenerii było napisane standardowo "NIEZALOGOWANY").
Kiedy zalogowałem się do systemu nie było mnie już na liście, a więc nie mogłem ustawić statusu, a po chwili dostawałem komunikat, iż zostałem wyrzucony, ponieważ zalogowałem się bez uruchomionej scenerii.
Później na innej scenerii (Arkadia Zdrój) zalogowałem się już bez problemu.
Ani w wątku o scenerii, ani na wiki TD2, ani nawet w SWDR nie było nic na temat problemu ze scenerią, stąd mój opis sytuacji tutaj.
Liczę na pomoc w rozwiązaniu problemu.
Pozdrawiam.

robsonista:
Ja też, miewam identyczny problem, że non stop mnie wywala z SWDR, choć wszystko działa. Zwykle wtedy wychodziłem i się logowałem znów do skutku, no ale ile można??? Tak wiec również podpinam się pod pytanko.

Mkm:
Ja też tak miałem, prawdopodobnie jest to problem globalny.

Patryk2000:
z tego co mi wiadomo jest to problem trochę po stronie SWDR-a ale też i użytkowników gdzie po prostu komputer nie wyrabia nad dostarczaniem informacji jednostka->serwer wina może również być po stronie SWDR a zwłaszcza że od około miesiąca powtarza się problem braku rozpoznawania użytkownika w postaci braku wyświetlania użytkownika w systemie wystawiając RJ

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod