Autor Wątek: Info: Ogłoszenie dotyczące nieoficjalnego serwera discord  (Przeczytany 1617 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pasikonik

  • User
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Siła reputacji: 184
  • pasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezes
Odp: Ogłoszenie dotyczące nieoficjalnego serwera discord
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Stycznia 2024, 17:05:38 »
Biorąc pod uwagę post pasikonika, może było tak, że chłopaki od jakiegoś czasu szukali discorda do przejęcia.

Nie zdziwiłoby mnie to ani trochę, gdyż takie rzeczy dzieją się codziennie i miałem nieprzyjemność widzieć już bardzo dużo, nie tylko takich kradzieży.

Peter u mnie był współwłaścicielem ok. miesiąc czasu tak więc gdyby chciał mi zniszczyć serwer lub go przejąć to zrobiłby to dużo szybciej.
Stworzenie bota którego doda się na serwer i zacznie usuwać wszystkie kanały, role i użytkowników to 10 minut jeżeli ktoś to ogarnia.

Po prostu peter z użytkownikiem Naro postanowili opuścić mój serwer dlatego, że nie spodobała im się moja wizja na serwer i to, że np. kanał "czat ogólny" był nad kanałem "czat kolejowy"...

A, że peter był właścicielem serwera z użytkownikami zainteresowanymi koleją, na którym było coś ok. 550 osób postanowił to wykorzystać i zmienić wszystko bez pytania użytkowników o zgodę nawet w formie ankiety reakcjami i odpowiedzią przez reakcje na ankietę.
Pomoc Techniczna 24/7
----