Autor Wątek: Zlot zespołu TrainDriver2 2024  (Przeczytany 874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline _l0stfake7

 • Zarząd
 • Administrator
 • Developer
 • Weteran
 • Naczelnik deweloperów
 • Sponsor
 • Grupa VIII
 • *
 • Wiadomości: 187
 • Siła reputacji: 120
 • _l0stfake7 prezes_l0stfake7 prezes_l0stfake7 prezes_l0stfake7 prezes_l0stfake7 prezes_l0stfake7 prezes_l0stfake7 prezes_l0stfake7 prezes_l0stfake7 prezes_l0stfake7 prezes_l0stfake7 prezes_l0stfake7 prezes
 • (∩ⴲ ε ⴲ)⊃━☆゚.*
  • kajmanzzaokladki.pl
Zlot zespołu TrainDriver2 2024
« dnia: 04 Czerwca 2024, 17:21:36 »
    Kultywując tradycję z lat poprzednich również tym razem spotkaliśmy się na corocznym zlocie członków zespołu symulatora TrainDriver2. W tym roku zjazd odbył się w północnej części województwa zachodniopomorskiego, a nasza baza wypadowa znajdowała się u Państwa Jermoszewiczów, nad malowniczym jeziorem Kołomąć w okolicach miasta Gryfice.
Spoiler: pokaż
    Impreza rozpoczęła się w piątek 24 maja we wczesnych godzinach popołudniowych gdy na miejsce noclegu docierali stopniowo kolejni uczestnicy zlotu. Kiedy wszyscy byliśmy w komplecie przyszedł czas na wspólny posiłek przy ognisku, rozmowy, omówienie sobotnich atrakcji i zasłużony odpoczynek.

Spoiler: pokaż

    Sobota to zwykle najbardziej intensywny moment zlotu. Dzień ten rozpoczęliśmy od przejazdu Nadmorską Koleją Wąskotorową z Gryfic do Trzęsacza, który jest usytuowany na 15 południku, wyznaczającym czas środkowo - europejski. Z powodu zbyt wczesnej godziny przybycia nie dane nam było oddać się nadmorskiemu szałowi zakupów, więc po posileniu się w lokalnej Żabce udaliśmy się spacerem wzdłuż linii brzegowej w kierunku miejscowości Rewal. Tam też mieliśmy okazję przekonać się czym są medialne ostatnio paragony grozy – od 4zł za toaletę po ponad 180 złotowy rachunek za rybę prosto z pieca.

Spoiler: pokaż
Pepsi2026 na spotkaniu z prezesem


Kolejny odcinek NKW pokonaliśmy ze stacji Rewal do stacji Niechorze Latarnia. Tam zdobyliśmy szczyt latarni morskiej z której rozpościerała się piękna panorama linii brzegowej i okolicy.

Spoiler: pokaż

Następnie udaliśmy się w kierunku Niechorskiej plaży gdzie odpoczęliśmy korzystając ze słonecznej pogody. Ostatni odcinek NKW w kierunku wschodnim pokonaliśmy ze stacji Niechorze do stacji Pogorzelica skąd rozpoczęliśmy podróż powrotną w kierunku Gryfic. Podczas tego przejazdu mieliśmy przyjemność poznać dwóch przypadkowo napotkanych użytkowników symulatora @ew58_028 i drugiego który pozostał anonimowy, którzy również podróżowali w kierunku do Gryfic, dziękujemy za spotkanie. Dzień uświetniła tradycyjna biesiada przy grillu do późnych godzin nocnych.

Spoiler: pokaż

    Ostatni dzień zlotu rozpoczęliśmy od zwiedzania wystawy zachodniopomorskich kolei wąskotorowych, gdzie mogliśmy zapoznać się z historią dawnej kolei wąskotorowej rozpościerającej się niegdyś po całym województwie i historycznymi fotografiami wybranych odcinków normalnotorowych. Tam też zostało wykonane pamiątkowe zdjęcie:Od lewej: Sabyryn, Lokol, Emik, Maluch95, Xoorbes, Trichlor, babisz_fajny, Ares28, _l0stfake7, Thundo, marbas83, Stasiu

Spoiler: pokaż    Ostatnim punktem programu był przejazd do miejscowości Runowo Pomorskie, gdzie dane nam było pozwiedzać okolice tamtejszej stacji węzłowej. Okolice dworca kolejowego były również miejscem pożegnań, skąd każdy rozjechał się w kierunku swojego domu. Zlot został zakończony. Czas płynie nieubłaganie, trzy dni minęły bardzo szybko, ale już myślimy nad spotkaniem w kolejnym roku.  :)

Z kronikarskiego obowiązku i przy wsparciu uczestników zlotu,
_l0stfake7
https://kajmanzzaokladki.pl
"Jaka jest cena kłamstw? Nie chodzi o to, że mylimy je z prawdą, ale o to, że usłyszawszy dość kłamstw, przestajemy rozpoznawać prawdę w ogóle. Co wtedy? Porzucamy nadzieję na poznanie prawdy i zadowalamy się opowieściami"
"To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba jej wyznawców."